Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość monika d
haircutter mam pytanie odnośnie prostownicy do włosów (przepraszam, że odbiegam od tematu). Dostałam ostatnio tą prostownicę : http://www.allegro.pl/item403330198_prostownica_philips_tresemme_hp_4669_17_gwarancja.html używam jej już ok tygodnia i przyznam, że jest świetna. ale to moja niefachowa opinia. chciałabym usłyszeć Twoją. co o niej myślisz? wcześniej miałam zwykłą, ceramiczną prostownicę (ok 50zł) i nie dawała już rady moim gęstym włosom:O ta jest o niebo lepsza. i jeszcze jedno pytanie-w jakiej temperaturze najlepiej prostować włosy? prostowałam w 150 stopniach C, ale kiedy ustawiłam na 200 wystarczyło, że raz przejechałam po paśmie włosów i były prościutkie! ale nie chcę ich za bardzo narażać na wysoką temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, prostownica fajniutka, tylko nie polecam jej nadużywania. Wogule żadnej prostownicy nie powinno się nadużywać. Wiadomo, przed imprezą, czy jakimś wielkim wyjściem trzeba pomęczyć włosy żeby super wyglądały, ale męczenie ich codziennie...to jest na krótką metę. Za parę lat może nie być co męczyć. Włos jest to zrogowaciały naskórek.I tak myślę że jest to wytrzymała materia, ale nie ma nic wiecznego. Sprubój codziennie opażyć się w ten sam palec taką prostownicą (200stopni). Tak więc oszczędzaj włosy (mogą się przydać w przyszłości),a już na pewno pamiętaj że włosy odrastają, ale dotyczy to zdrawych włosów.Szkoda by było gdyby wyszły lub się bardzo przeżedziły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarionnoiraM
ja miałam wlosy za pas zapuszczalam chyba 7lat . obcielam ponieważ po zmianie szkoly(gimnazjum) nie spodobalam sie kolezankom bo mialam przynajmniej 3razy dł, wlosy od nich. dokuczały mi biegały za mna z zapalniczka nie chciałam byc zywa pochodnia obciełam. =(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika d
dziękuję za odpowiedź ;) co do prostowania-niestety muszę prostować codziennie, podobnie jeśli chodzi o mycie :O bez uprzedniego wyprostowania chociażby grzywki i `z grubsza` końcówek nie mam po co wychodzić z domu, bo wyglądam strasznie :O cieszę się, bo moje włosy nie są AŻ tak podatne na niszczenie, bo są bardzo grube i gęste. A co jeśli chodzi i temp. prostowania? jaką najlepiej? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynada
przeczytałam twoja prosbę. Niby mogłabym nic nie odpisywać, ale powiem jedno. Jak dla mnie to post od jakiegoś zboka-fetyszysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynada, Przeczytałem twój wpis.Niby mógłbym nic nie odpisywać, ale powiem jedno.Jak dla mnie to wpis od jakiejś niedorozwiniętej lesby. Ale cóż,jest demokracja, możesz pisać i myśleć co ci się podoba,ja mam to w d..ie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obojetna
cytrynada, zgadza sie, on jest fetyszysta, ale co z tego? ma facet fantazje i nikomu nie robi krzywdy, wiec niech sobie zyje w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyna16
Panie fryzjerze, mam pytanie. Posiadam gęste, blond włosy, długość nieco za łopatki, końce trochę się falują i za ładnie to nie wygląda. Jak mogę je modelować, by były w miarę proste i by za bardzo ich nie zniszczyć? Nie chcę używać prostownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyna16, Jeśli nie hcesz zniszczyć włosow prostownicą (co ci się chwali) kup sobie w sklepie kosmetycznym specyfik bodajże szwarckopa do prostowania włosów. Ten płyn oprucz prostowania ma za zadanie pielęgnować zwłaszcza końcówki żeby się nie rozdwajały. Po9zdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... powiedzmy, ze i ja jestem takim przypadkiem. Ściełam włosy, ponieważ były dla mnie one sporym obciązeniem, gdyż mam bardzo gęste włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja historia krotką bedzie ;-) wlosy ciemny blond do polowy plecow, dosc pokaznie wycieniowane zamienily sie we wlosy o tym samym kolorze o dlugosci "do brody", ciecie lagodne. Dlaczego? Od okolo 8 lat mialam prawie identyczna dlugosc ( zmienialam tylko kolor) i zastanawialam sie jak mi bedzie w takich krotszych i tak sie stalo :-) acha na pytanie czy mialam scinane w warkoczu....a gdzie tam ! rozpuszczone ogolnie to dobrze mi z takimi wlosami, poczekam jak beda wygladac z dlugoscia "do ramion"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka998
Cześć Mam taki dylemat. Nie wiem czy ściąć włosy czy zapuścić czy jakąś nową fryzurkę zrobić bo umówiłam się na pojutrze w salonie fryzjerskim tylko jeszcze nie wiem na co. Jeszcze cyfrówki sie nie dorobiłam także spróbuje przedstawić swoją fryzurę na zdjęciu jakiejś modelki. Dodam że mam pociągłą twarz i kolor blond ale ciemniejszy. Mam prawie identyczną teraz fryzurę jak tutaj: http://www.ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura25057.htm No i nie wiem. Czy zapuszczać czy ścinać bo miałam już w życiu i długie, wogle miałam dużo przygód z fryzurami, jak będziecie chcieć to wam poopowiadam bo widzę że lubicie opowieści :) Proszę o rady i sugestie. Pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa786
witam a moze powinnas je poprostu przedłuzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maartusiaaa
Agnieszko może zeczywiscie powinnas przedluzyć tak z 10 cm a pozniej tak do opatek mocno wystrzepic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka998
Przydłużyć czyli co? Dokleić jakoś? Ile takie coś kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka998
Już jestem po :) Spytałam się pani fryzjerki ile będzie kosztować takie przedłużenie np. troszkę za ramiona to zaczęła coś tam mamrotać że nie wie czy do moich można doczepić, że nie wie czy cośtam, takie pierniczenie a jak mi na końcu jeszcze z ceną wyjechała to zrezygnowałam. No i... Obcięłam się :) na coś takiego http://www.ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura9046.htm Może też trochę za namową męża bo on mnie lubi w krótkich fryzurkach i ma jakąś manie na temat odsłoniętej szyi. No to ma :) i co najważniejsze ja się sobie podobam. P.S. Czyżby pan fryzjer adam pojechał gdzieś na wakacje bo jakoś się nie udziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaaaa
Agnieszko moim zdaniem Ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka998
Czy pan haircutter jeszcze żyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Żyje i mam się całkiem dobrze. Sory że ostatnio zaglądam tu sporadycznie, ale nie bardzo mam czas, no i strugam w wolnych chwilach swoją stronę internetową. Zapraszam do jej odwiedzania. www.northon-haircut.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka998
To jak, mam opowiadać swoje włosowe przygody z całego życia czy nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Pewnie ze opowiadaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu goska
agnieszka998 opowiadaj opowiadaj poczytamy, moze kogos cos natchnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 998
No to ok :) Będę podawała linki do zdjęć fryzur takich samych bądź bardzo podobnym jak miałam gdyż podobno jak ja coś opisuje to wszyscy wyobrażają to sobie inaczej :) Początek Było sobie dziewcze o imieniu agnieszka mające od niepamiętnych czasów prostą długą fryzurę do połowy pleców z grzywką ciętą od linijki. Fryzura niezmienna od lat. Podcinałam ją sobie sama przed lustrem. Kolor - ciemny blond. Po dłuższych namysłach stwierdziłam że tak nie może być i trzeba cos zmienić. Podzielał to zdanie również mój jeszcze wtedy chłopak. No więc poszłam do fryzjera i ostrzygłam sie na fryzurę zaproponowaną przez fryzjerkę. Była to taka bombka: http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura44970.htm Tył taki podniesiony itd. No i podczas strzyżenia fryzjerka chciała mi trochę podgolić kark. No więc wzięła maszynkę a ja panika! Jak to maszynką! Dopiero po wytłumaczeniu mi że to normalne przy tego typu fryzurach i nikt nie zamierza mnie zgolić na łyso to się uspokoiłam:). Kolor troszę jaśniejszy blond. No i sobie taką fryzurkę nosiłam, podcinałam regularnie, już nie próbowałam ucieczek z fotela gdy tylko usłyszałam maszynkę no i przy którymś podcinaniu z rzędu pani fryzjerka jak zwykle podgoliła mi tył no ale jakoś tak czułam że ta maszynka jakoś tak wyżej sięga ale pomyślałam że mi się zdaje. Koniec strzyżenia, a pani fryzjerka mi z takim tekstem wyjeżdża: pomyślałam sobie że może w troche krótszej wersji będzie pani ładniej. Zaglądam w lustro i widzę coś takiego: http://ikf.com.pl/fryzury-krotkie/fryzura28651.htm Serce mi podeszło do gardła jak to zobaczyłam. Wiem że część z was uwielbia takie fryzury ale uwierzcie mi że wyglądałam w niej tragicznie jedynie mój chłopak ją lubił. Nienawidziłam tego uczucia gdy idziesz ulicą i wszyscy sie patrzą na ciebie a tak właśnie było więc postanowiłam zapuścić. Na dziś to tyle bo juz czas mnie goni, ale obiecuję że jutro max. pojutrze dokończę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Fajna opowiesc, czekam z niecierpliwoscia na kolejna czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu goska
agnieszka998 fajne opowiadanie, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
to nigdy w zyciu bym tak krotko wlosow nie obciela ...owszem zdarzaly mi sie strzaly obcinania wlosow ktore byly do pasa na krotko czyli do polowy szyi ale az tak?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibliotekarka
opowiada Pan bzdury i bajki, ma pan za mało talentu i cierpliwości, aby czesać i upinać takie włosy, niech Pan się przejdzie za dziewczyną w długich włosach i zobaczy jakie ona robi wrażenie na innych, nie każdy może mieć takie włosy, bo nie każdego stać na takie poświęcenie i dobrowolnie narzucony rygor, poza tym nie każdemu urosną długie i grube włosy, pozdrawiam gratuluję odwagi w osądach i współczuję głupoty, z powodu braku znajomości zasad ortograficznych, miłej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibliotekarka-boss
Popieram moją przedmówczynie-bibliotekarke. Długie włosy wymagają poświęcenia i wieloletniej pracy i napewno nie odważyła bym się u pana ich ściąć. I myli się pan twierdząc że dziewczyna w długich włosach już się mało komu podoba. ja idąc przez miasto napotykam na podziw i zachwyt innych ludzi. i podkreślam to że jeszcze nikt nie skrytykował moich długich i gęstych włosów. i oczekuje na pana odpowiedź bo jestem ciekawa jak do tego pan się ustosunkuje.pzdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×