Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Witam. Dzięki za wszystkie wpisy. Nie zapomniałem o tym topiku tylko ostatnio dość żadko mam okazję szaleć po necie.Brak mi czasu ale jak tylko dorwę się do jakiejś wtyczki z internetem to tu zaglondam. Oczywiście że interesują mnie wszelkie filmy i fotki zwłaszcza z takim strzyżeniem jak mi opisujesz Wiewiuro. Jeśli naprawdę masz taki filmik to baaardzo cię proszę wymień się ze mną bo ja niby mam kilka filmików ale takiego nie mam na 100%. Co do podrywania jak tu napisała D to nie tak.Ja nikogo tu nie chcę bałamucić ani podrywać .Naprawdę pasjonują mnie takie materjały jak filmy i foty ze strzyżenia.Może to i fetyszyzm,nie wiem,ale wdzięczny jestem za każdy wasz opis,za każdy film lub fotkę. DZIĘKI!! adamnorthon@tlen.pl na ten adres możecie przesyłać co tylko macie o fryzjerstwie damskim i o ścinaniu długich włosów. Rytualnie proszę o wybaczenie mi mojej tragicznej ortografii. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiura
No jasne ze moge przeslac ale mam tylko na plytce DVD wiec nie wiem czy ci to odpowiada no i oczywiscie jakis kontakt by sie przydal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Wiewiuro, podaj mi swój adres mailowy to wyślę Ci adres pod który możesz mi przesłać tą płytkę.Jeśli chcesz to i ja prześlę ci trochę filmików. Bardzo Ci z góry dziękóję. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka13
Trafiłam tu przypadkowo. Mam tyko 13 lat i włosy gęste do pasa. Chciałabym je obciąć z trzech powodów Po pierwsze dla zmiany Po drugie dla wygody Po trzcie bo jeszce nigdy nie obcinałam włosów Ale jest wielki problem moja mama nie chce się zgodzić. Zwracam się z prośbą do haircuttera i innych forumowiczek. Poradżcie jak przekonać moją mamę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
A mama cię zawsze strzygła ? nie pozwala ci czy jak? Twoje włosy!bierz nożyczki i tnij sama!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może poprostu idź do fryzjera,zetnij włosy i pokaż się mamie. Myślę że długo będzie wspominać taką niespodziankę. Powodzenia. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam długie
Miałam długi włosy kilka razy, a już nie zapuszczam bo mi coraz ciężej na głowie ;-) Jak miałam jakieś 11 lat ,a moje włosy tak do kolan i na dodatek bardzo gęste i proste, tak marudziłam,że chcę obciąć,że w końcu mama poszła ze mną do fryzjerki , no i dopiero był problem ,z dziecięcego odsyłali mnie do dla dorosłych... nikt nie chciał sie podjąć tej ciężkiej pracy.. Włosy przechowywałam wiele lat i w końcu sprzedałam w perukarni... jakieś 30 dag było(nie pamiętam dokłądnie).Przez cały ogólniak nie obcinałam i zpuściłam grzywkę - to urosły tak poniżej pasa, a potem wyrównałam z grzywką i miałam do łopatek.Przez studia znowu nie obcinałam... urosły..Przez te lata bardzo rzadko chodziłam do fryzjera,bo nikt mi nie chciał nawet końcówek podcinać jak widział ilość moich włosów, robiła to moja mama.Ponieważ miałam gęste, to mój warkocz nie dość że gruby na całej długości to strasznie ciężki. W lecie ciągle spinałam,a kiedys nie było takich spinek ani gumek, którymi by to się udało spiąć.Po kilku godzinach noszenia takich spiętych włosów to głowa mnie bolała.... A w końcu przyszedł taki moment,kiedy stwierdziałam,że niedobrze wyglądam w prostych i długich(często nosiłam rozpuszczone), niewygodnie(ciągle haczyły o coś) ...więc poszłam do fryzjera, a ten obciął tylko do łopatek, choć chciałam krócej....dopiero u kolejnego udało sie obciąć tak do ramion...Szybko mi rosną i nie farbuję, bo po 2 tyg. byłoby widać odrosty(wiem bo mama farbuje),a niestety siwizna zaczyna się pokazywać ( głównie koło uszu) - masz na to radę fryzjerze? A tak przy okazji.. zawsze miałam proste włosy i gładkie, a po skróceniu i wycieniowaniu wywijają sie do góry;-) niezły numer... Pozdrawiam długowłose.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
A jak mama ci podcinała ? opisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka13
Do EKSPERTKI Mama podcinała mi zawsze tyko końcówki jakieś 3 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do Kinia:ale opisz mi jak to wyglądało,jakie metody itp,możesz?np czy na sucho czy mokro ,czy ścinała ci partiami,czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinka13
Do EKSPERTKI Mama podcinała mi na sucho Podzieliła włosy na pasma brała włosy między palce i podcinała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygoda i jeszcze raz wygoda! Ja mam po mysiu sianowate włosy, a co drugi dzien musze myć bo mumentalnie robia sie tłuste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do kinka 13:i co równo było? byłaś zadowolona,czy czasami było niedobrze?ja myślałam że może miałaś zczesywane do tyłu i cięcie było równe...nie taka metoda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taki problem
że moje włosy się przetłuszczają jak fiks. musze myć codziennie, chociaż wypadałoby dwa razy dziennie. I to jest masakra. Macie jakieś sposoby żeby chociaż troszkę zmniejszyć tę przypadłość? Bo ja już sama nie wiem... A co do temetu to obciełam włosy 21 grugnia miałam za łopatki a teraz mam takie ok. 5cm przed ramiona... żałuję okropnie, byłu takie długie, piękne, złote, kucyk był śliczny, mogłam sobie zrobić każdą fryzurę... Już marzę o tym, żeby urosły! Konsekwentnie postanowiłam zapuszczać. Do fryzjera wybiorę się albo końcem czerwca albo początkiem sierpnia ;) podetne końcówki i dalej będę zapuszczać. Tak na przykład do pasa. A potem znowu ząłapię jakąś głupią fazę i obetnę na krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
a ja mam taki problem:zapuść do pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam taki problem
mam taki zmiar :) ale nie wiem czy wytrwam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chciałam zapytać o rade : mam cienkie włosy. Moim marzeniem jest mieć długie- za ramiona. Zapuszczałam kilka razy po czym jednak stwierdzałam, że głupio wyglądają takie cienkie i długie więc ścinałam. Teraz mam włosy do połowy szyi. Od 3 lat farbuje się na blond. Moim naturalnym kolorem włosów jest brąz.Gdy miałam swoje naturalne włosy były błyszczące i grubsze. Teraz wyglądają zle mimo że używam odżywek i o nie dbam.Wiele osób mówiło mi że lepiej wyglądam w blond, sama też tak uważałam. Chciałabym powrócić do mojego naturalnego koloru i zamierzam ściąć się na jezyka, by odrosły moje naturalne. Jednak się waham, poniewąż wydaje mi się ze to bardzo mało kobiece. Mam regularne rysy twarzy i w miare kształtną głowę. Może powinnam zapuścić troche odrosty i wtedy ściąć? Proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga0807
ja mam długie włosy. do pasa. kiedyś takie też miałam, ale bardzo podobały mi się włosy wystopniowane, więc dałam sobie ściąc na średniodługie. później podcinałam końcówki, ale teraz bardzo tego żałuję, bo jakie piękne długie bym je miała, gdyby nie tamta sytuacja? ostatnio chciałam zmienić fryzurę. taka zmiana. wzięłam do ręki nożyczki i ścięłam grzywkę. co prawda wszyscy mi mówili, że lepiej wygladam w tej grzywce, ale ja już jej nie chcę. zresztą zawsze kiedy zetnę grzywkę, obiecuję sobie, że już nigdy jej nie skrócę, a kiedy ona sięga mi już do ramion, znowu obcinam ją. no, ale coż... życie...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer
dziewczyny jak chcecie zciac swoje wlosy to ja moge to zrobic i jeszczewam za to zaplace ja lubie to robioc i potrafie jezeli kturas sie zdecyduje to zapraszam piszcie na muj adres www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziQ
ehh ja teraz zapuszczam..mam fiola na punkcie wloskow;] bo niby krotsze wloski wygodniejsze..ale odpowiednio zadbane dlugie to atrybut;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa91
Ja mam włosy do połowy uda... koleżanki czasem mówią mi,że m ogła bym coś zmienić w sobie ale jakoś nie wyobrażam sobie siebie w krót kich włosach!Miło jest usłyszeć od osób na ulicy,że ma się ładne i zadbane włosy:) Bo coraz mniej dziewcząt w tych czasach ma długie i zadbane włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
a której obcina mama domowym sposobem i jak to wygląda,chciałabym usłyszeć opinię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa91
EKSPERTKA to jest pytanie zciekawości czy żeby się pośmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam jedna
Bardzo długo miałam długie włosy ale w końcy zmieniłam fryzurę na taką do ramion, bo nie wyglądałam już w nich dobrze, tzn. były zadbane i zdrowe ale mnie już nie pasowały, z wiekiem zmieniły mi się rysy twarzy i lepiej mi w takiej fryzurze jak mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego jak
ścinanie domowym sposobem!!!Ścinanie to ścinanie,zawsze używa się to tego nożyczek,no chyba,że wg Ciebie ścinanie domywm sposobem to ścinanie nożem kuchennym:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego jak
to bylo do osoby o nicku EKSPERTKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do onaaa91 jak żeby się pośmiać bez sensu,to topik dla oceniania fryzjerstwa a nie idiotycznych wypowiedzi,do tego trugiego niku:chyba istnieją sposoby takie jak fryzjer,no chyba że ty masz domowego fryzjera,albo się ścinasz tępą brzytwą...co za ironiczne wypowiedzi...komentujcie z sensem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnaa91
Ja osobiście nie byłam jeszcze nigdy u fryzjera żeby obcioł mi włosy...zawsze przycinała mi je mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EKSPERTKA
Do onnaa91:a jakiej długośći masz włosy i jak wygląda zabieg podcinania .proszę o opis jak można...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×