Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haircutter

100 powodów dla których dziewczyny zcinają długie włosy.

Polecane posty

Gość kasienkaaaaaaaa
A ja Wam powiem, że ostatnio się przekonałam że te zarzekanie się że się nie obetnie włosów to jedna wielka bzdura. Jeszcze tydzień temu zabiłabym gdyby ktoś obciął mi choć centymetr włosów za dużo. A teraz co? Miałam prawie do pasa a mam do łopatek i zastanawiam się czy bardziej nie zaszaleć, w końcu wakacje... Bo to było tak: siostra poszła do fryzjerki i zrobiła sobie na wakacje trochę krótszą fryzurkę. I nie powiem, spodobała mi się, znaczy siostra w tej fryzurce. Pogadałam, pogadałam i doszłam do wniosku że może warto byłoby trochę ulżyć tym moim piórkom? Poza tym od dziecka noszę długie, nigdy krótsze niż do pół pleców. No i za kilka dni poszłam do fryzjerki i poprosiłam żeby mi trochę skróciła te włoski. Zapytała czy do łopatek nie będzie za krótko a ja się zgodziłam i nie żałuję. Po pierwsze wyglądają zdrowiej, a po drugie łatwiej się rozczesują. I tak się trochę waham... Upatrzyłam sobie taką fryzurkę do ramion, ale nie leżącą na ramionach... Zastanawiam się ale pewnie się skuszę, bo już teraz jest wygodniej, a poza tym mojemu chłopakowi też się spodobała ta fryzurka;) A tak wracając do tematu topicu to: dziewczyny ścinają włosy bo -w lecie jest wygodniej(chłodniej) -z chęci zmiany od dawna takiego samego wizerunku -przez przypadek albo jakiś ciężki do wytłumaczenia impuls Ode mnie to tyle ;)) Pozdrwiam autora;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akiniele
Najlepsze są wypowiedzi PIECZARKI I MADZIULKI 28,nie wierzę,naprawdę tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasienkaaaaaaaa zgadzam się z Tobą. Ja też całe życie miałam, dłuuugie włosy. Do pasa, za pas i tak w kółko. Raz w życiu miałam krótkie włosy po komuni, potem stale długie. nigdy nie chciałam ich ścinać. Jednak od pół roku włosy denerwowały mnie strasznie, nie mogłam zrobić żadnej sensownej fryzury, po mimo używania różnych masek i odżywek typu wax, kallos włosy przesuszyły się, w ogóle się nie układały nie wspominająć już o rozczesywaniu - tragedia. Przez pół roku narzekałam na nie, ale fryzera omijałam. Dopiero teraz jak skończyłam sesje wziełam się za nie. OdwiedziłaM fryzjera. Mam teraz włosy tez do łopatek, lekko wycieniowane. W najbliższym czasie zamierzam iść sobie zrobić grzywkę. Długie włosy owszem mogą być ładne, ale muszą być zdrowe, zadbane, błyszczace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy był tekst dwoch
kolezanek jadących pksem. Ja siedziałam przed nimi. Jedna mówi: kurde, chyba muszę podciąć końcówki bo mi się rozdawajają. A ta druga: no musisz, musisz je ściąć! zobacz jakie masz okropne.Spójrz tutaj, to nie rozdwojone, to roztrojone! jak możesz tak chodzić. spójrz na moje, są krótkie ale jakie piękne. A twoje się nie nadają do niczego. co z tego że są długie jak są brzydkie. po paru minutach wstały bo ich przystanek był. okazało się, ze ta pierwsza miała przepiękne, gęste, zdrowe włosy a ta druga pięć włosów na krzyż ciut za ucho, przyklepane, ochlapnięte. nie ma to jak zazdrość. albo mi zawsze koleżanka mówiła: zrób coś z tymi włosami, masz takie wstrętne. I uwierzyłam, poszłam ściąć. zanim to fryzjerka mi zrobiła to je rozczesywałam, przyszła druga i zaczęła mnie głaskać po włosach i się zachwycać jakie są piękne. nie wiedziałam o co jej chodzi. dopiero po paru latach na zdjęciach widzę o co jej chodziło.... głupia byłam, że tej pseudoprzyjaciółce uwierzyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Mamrot
Magda co z twoją stroną? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.fryzjerka
Usunęłam ale chętnie porozmawiałabym z kimś kto lubi też obcinanie magda.fryzjerka@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.fryzjerka
może trzeba by pomyśleć o jakimś chacie dla entuzjastów obcinania włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś
ja mam problem bo nie wiem czy ściąć włosy za łopatki-do ramion na jeża czy jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś jedziesz na zeroP
co się będziesz rozdrabniać..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caja21
Jak są zniszczone, albo intensywnie (bardzo) wypadają tomyśle, że nie ma co żałować. Lecz jeśli są ładne hmm...ściąć można w kazdej chwili, ale zapuścić? To już nie takie hop siup. Jeśli ktoś chce zmiany to i pokręcić można jak się prostuje i odwrotnie, zafarbować, przyciać końcówki, pocieniować itd itp. ... Sama nie dawno sciełam, ale nie żałuje. Wole do ramion niż za łopatki. Lepiej się w takich czuje. I to był powód ściecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goguś
Moje włosy właśnie są zniszczone:(Jak je umyje to robi mi sie siano.Nie wiem może zetne do tramion-potem zobacze.Dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś różowo
Ja na początku tych wakacji ścięłam z pasa-na jeżyka jest o wiele lepiej więc ty goguś możesz skorzystać.Nie trzeba rozczesywać itd.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartonka
A ja żem miała takie Długie to tyłka wlosy i mama mi ucięła rozbeczałam śę matka mi wlala Ahh Poszlam do fryzjera No i rzekłamzeby Mi ściela na chlopaka Brwi bo myslalam ze Tak tez mozna godac noi wyskubala mi brwi I mam łyse teroz I teraz kwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfdfgfdgd
Jak dla mnie długie włosy (takie przynajmniej do ramion) to kwintesencja kobiecości i żadna, nawet najmodniejsza krótka fryzura im nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggfdfgfdgd, włosy do ramion nie zaliczają się do długich. Nawet włosy do łopatek są tylko \"średniej długości\". Długie włosy to takie do pasa,za pas i dłuższe. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karisma
To ja obecnie mam włosy sięgające za pas i delikatnie pocieniowane ...moim zmartwieniem jest to ze jestem niską osobą bo mam 1.57 co prawda jestem jeszcze nastolatką ale obawiam się ze wyglądam dziecinnie i ze moje włosy sprawiają ze wyglądam na jeszcze niższą przeczytałam w gazecie fryzjerskiej "your hair"( troche interesuję sie fryzjerstwem) ze osoby niskiego wzrostu nie powinny miec zbyt długich włosów więc pozostaje tylko jedno-podciąc włosy najkrócej do łopatek :( szczerze mówiąc to bym nawet i chciała:) ale niestety kiedy wspomniałam o tym mojej rodzinie a przede wszystkim chłopakowi od razu odradzali że juz nie będą wtedy miały takiego uroku itp. z jednej strony przyjemnie się słucha od innych komplementów na temat moich włosów i tak dalej;) heh ale się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaaaaaaaalbnnnnn
Witajcie jak ja tu dlugo nie zagladalam juz wiem czego bo znalazlam super stronke jak obciac wloski ; 1. Opuść głowę w dół i bardzo dokładnie rozczesz włosy grubą, płaską szczotką. W trakcie usztywnij je lakierem, będzie ci o wiele łatwiej. 2. Zrób kucyk, ściągając wyczesane włosy miękką gumką poniżej czubka głowy (wszystko robisz z głową opuszczoną). 3. Obetnij włosy mniej więcej 5 cm poniżej gumki (głowa nadal opuszczona). Postaraj się zrobić to za jednym zamachem. 4. Roztrzep pasma, odrzucając je do tyłu. Wgnieć we włosy wosk w piance, układając je palcami. Teraz możesz od razu iść na imprezę :-) Ha tylko ze ja sie boje grzywki i te wloski stram sie podpiąć do gory ! Mowie wam super pomysl podobami sie i wlasnie nawet godzinke temu zrobilam tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolinkaaa
i co jak wyszło??? rzeczywiscie ten sposob wydaje sie byc ciekawy:)ściełas wlosy tak jak w tym opisie 5 cm od gumki?? Jakiej sa teraz dlugosci??? No i przede wszystkim podoba ci sie new fryzurka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asshole
moim zdaniem dziewczyny z krotkimi włosami psują se urode WIEC ICH NIE OBCINAĆ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuskaaalbn
No witam :) ja wzielalam okolo 10 cm Tylko ze mialam jedne rpoblem wiadomo ze jak szczeszesz wlosy do dolu i w kucyka to widzisz ze jak obetniesz bedziesz miec grzywke ja sie balam i 1/2 wlosow podpielam do gory a reszte kucyka ciachelam nie wyszlo mi odrazu i nie rowno ale wosy zwilzylam woda i bylo oki!! wiec mi to sie podoba ! fryzurka swietna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haircutter to parówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oOogirloOo
zgodze sie, haircutter to żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogerek
Widzę że baldissima wciąż zagląda tu:) szczerze mówiąc przydałoby się rozuszać topik na nowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooobbbboooppp
mam pytanie do fryzjerów, bo zamierzam podgolić (maszynką) kark mojej dziewczynie (ma lekko kręcone włosy, coś jakby bob) i nurtuje mnie: na jaką długość strzyżenia ustawić maszynkę, aby to fajnie wyglądało? 9mm? 12?? 15??? czy 18???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miluniaAaAaaaAAA
Widzę że nic tu się nie dzieje, czyżby moda na krótkie cięcia minęła??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zZaAbBkAAAAA
Chcę sobie sama skrócić włosy. I mam w związku z tym takie pytanie: czy jesli zwiaze wlosy w kitke tuz nad samym karkiem, a druga gumka na dole to czy po obcięciu kilku cm beda one równe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam długie piękne kręcone włosy do tyłka.Po prostu chciałam zmiany,czegoś innego i ścięłam włosy do ramion i obcięłam grzywkę.Oczywiście kiedy obcięłam włosy nie miałam już loków a taki ''nieład''.zaczęłam prostować są zniszczone i jakoś z tym walczę.Chciałabym cofnąć czas i mieć Moje piękne włosy.Teraz kombinuję żeby jak najszybciej Mi odrosły.Może zna ktoś sposób na szybszy porost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że najlepszym patentem na porost włosów jest cierpliwość. Wiadomo że to marna podpowiedź, ale z tego co wiem jeszcze nikt nie wynalazł jakiegoś magicznego eliksiru na szybszy wzrost włosów, a te wszystkie cuda reklamowane w gazetach i TV to jedna wielka ściema. Odżywiaj się zdrowo,nie niszcz włosów suszarką, lokówką i prostownicą, nie farbuj ich i po prostu dbaj o nie, a na pewno odwdzięczą ci się pięknym zdrowym wyglądem i będą ładnie rosnąć. Jestem pewien że skoro raz już ci urosły za pas to zrobią to ponownie, tylko musisz na to cierpliwie poczekać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×