Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość co by nie mówic
jesteś kuriszonem i do tego próbujesz wciągnąć w to bagno inna, jestes moralnym zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys mówiono
o morlaności alfonsa - pierwszy sekretarz tak wyliczał, teraz mamy moralnośc forumowej dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posłuchajcie
OOOOO co za wygodna interpretacja slowa kurwić sie. Przepraszam, a słowa: szmacić sie , prostytuować , pieprzyć za kase i być totalnym dnem tez cie nie dotyczą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na tej plazy
to komu dajesz dupy ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe przynajmniej jest wybzykana i wyluzowana, wszystkim z pianą na ryjach polecam terapię spermą :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tylko pytam: jaka jest różnica pomiędzy dziwką a kurwą ? Normalnie nie używam takich słów i nigdy nie mówię takim osobom co o nich sądzę, bo po co, ale chcialabym znać twoją odpowiedź. Dla mnie \'luksusowa\' dziwka i \'luksusowa\' kurwa to to samo i oba te mojęcia mają bardzo negatywne zabarwienie. \"kurwa\" tylko bardziej twardo brzmi, ale to sprawa liter. A może tak przywykłaś do słowa dziwka, że wydaje ci się zwyczajne, lepsze od tego drugiego ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokój dziewczynie
po prostu zaradna jest, i musi sobie jakoś zarobić na studia. Ja np. opiekuje sie dzieckiem jednej pani, dużo nie dostaje, ale mam chociaz szacunek do samej siebie. Pozdrawiam cie dziwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja to
znałem kiedys jedna luksusowa dziwke z ukrainy. Ssala mi jadra przy szosie i nawet niedużo wzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajcie spokoj dziewczynie
Dziewczyna jest z niej dobra , mila , sympatyczna , bardzo grzeczna . Tylko pizde ma lajdaczke !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to chamy powinny zrozumieć :D Jak kto ma problem i razi go to co dziewczyna pisze to może należy do kościoła zapierdalać na wieczorną msze a nie tu sie wzrokowo onanizować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka321
każdy robi to na co ma ochotę. i niech każdy przyjrzy sie sobie, czy taki nieskazitelny??? łaty najlatwiej komus przyszywać zeby wlasnego brudu nie było widać. pilnujcie własnej dupy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanth ---> dla mnie roznica tkwi wlasnie w tym ze to inaczej brzmi, zreszta ja nigdy sie za dziwke czy kurwe nie uwazalam. Ten pseudonim to chyba jedyny raz jak tak o sobie mowie. Mysl co chcesz. Nie lubie dzieci nie moglabym sie nimi opiekowac za to lubie seks tzn. lubie pracowac w ten sposob . Poza tym jak juz pisalam mam szacunek do siebie czy to az tak ciezko zrozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piciu
HMMMM WYDAJE MI SIĘ ZE WIEKSZOŚĆ facetów ktorzy tu opluwają dziwkę gdyby mialo okazje wybzykało by ją na wylot ale że ich na nią nie stać żel im dupy ściska i dlatego te wyzwiska . Dla mnie jesteś ok nie kradniesz nikomu krzywdy nie robisz więc jeszcze tylko zaplac podatek i będziesz roooowniacha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka321
niech każdy zyje jak chce byleby innym przykrości nie sprawiał!! pewnie wielu chcialoby taką mieć, a że nie mają to chociaż łatę przywalą! lepiej wam jak sobie pokurwowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprawiasz seks z różnymi facetami za kase,tu niema znaczenia czy na poziomie czy z obleśnymi syfami,sam fakt że się sprzedajesz-jesteś taką samą dziwką,kurwą,prostytutką jak te wszystkie co u mnie w mieście na szczecińskiej stoją!!!!!identyczną,z ta róznicą że że one dostaja kasę za jeden numerk a ty za seks oprócz kasy dostajesz ciuchy,mieszkanie,samochód!!!nie jestes luksusową dziwką ale materialną dziwką!!!!!!!!!i kurwisz się tak samo jak wszystkei dziwki z ulic albo burdeli!!!!!!!!!!!!!!!tylko boisz się przyja do świadomości że jestes skończonym ścierwem i niemasz godności ani poczucia właśnej wartości!!!!!!! \"siamanko niezłe wdzianko zarobione na stojaka\" \"ty mówisz kto jak kto ale ja niejestem taka, \" \"A więc poczuj kocie ruchy dziwko poczuj kocie ruchy dotknij gdzie chcesz razy dwa chce twej zguby ważne że jest grzeczna wtedy opcja jest bajeczna materialna dziwka to zabawa niebezpieczna A ty czujesz te ruchy, te kocie łakocie, tylko o jedno ci chodzi w istocie, położyć łape na koncie i złocie, szlachetne kamienie, robisz to z czystym sumieniem, myślisz że nie wiem, po pierwszym spotkaniu już jestem pewien, że widzi cie w nowej be-em-je siedze, obcisła, cieniutka bluzka, pasuje, do wymarzonego wózka, inteligencji tyle, tyle co bluzka, tak mi przykro, z twojej strony to bardzo brzydko, ja już wiem wszystko, jesteś podłą,materialną dziwką zwykłą, \" taka jeste prawda nie jesteś luksusową dziwką ale zwyką materialną dziwką!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezu
to było mocne az mi ciary przebiegły po karku! bRRRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka321
farmazony!! czy ty czujesz się gorzej bo ona sprzedaje swoje cialo??? odpuśc sobie!! a ci którzy korzystają z takich propozycji to co śwęci, niepoczytalni?? każdy robi to co chce!! nie kryjcie własnych brudów pod maskami! jak jej dobrze i są chętni to co się plujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mańka ileś tam
a co ty jestes nastepna do dawania dupy za kase???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhhhh
a ja gdybym miala lat 21 tez bym tak robila,echhh pozazdroscic taka kase zarabiac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka321
nie! nie jestem!! ale nie rozumiem tego ostrzenia zębów!!! po co? jej dobrze to o co wam chodzi? co za społeczenstwo! nic im się nie podoba, wszystkiego się czepiają, wiecznie niezadowoleni i KRYTYKUJĄCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie po prostu
nie podoba jak kurwa mówi ze nią nie jest i ze sie nie kurwi a pewnie kocha za pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty mańka
a ty gdzie stoisz ?????? i ile bierzesz ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka321
SZKODA GADAĆ Z WAMI! JAKBYM STAŁA TO BYM SIĘ PRZYZNAŁA BO MNIE NIE ZNASZ HIPOKRYTO! A TY PEWNIE Z RACZKAMI NA KOŁDERCE ALBO SAM JEDZIESZ!! BAY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluję za wysokiego mniemania o sobie. Nie posiadasz wartości moralnych, co gorsze nie zdajesz sobie sprawy z tego kim jesteś i nie masz wyrzutów sumienia, nie czujesz się brudna, a taka jest i dziwka i kurwa, ponieważ jedna i druga robi dokładnie to samo. Wiesz ja bardziej szanuję i potrafię zrozumieć te prostytutki, które sprzedają się, ponieważ są mało zaradne i nie potrafią znaleźć lepszej pracy a mają dzieci, chorych rodziców, czy rodzeństwo którym muszą pomagać i zarabiają tak, aby po prostu przetrwać. Jeśli prostytutka wykonuje swój zawód z obrzydzeniem też i do samej siebie, to naprawdę lepiej to o niej świadczy, bo oznacza, że ma świadomość tego, że robi coś złego a jej sprzedawanie nie wynika z kurewskiej natury jaką ty widać posiadasz, tylko z desperacji. Podsumowując: prędzej jestem zrozumieć tirówkę pracującą tylko po to, by wyżywić rodzinę, niż dziewczynę, która odczuwa przyjemność z uprawiania nierządu i jeszcze widzi swą wyższość nad tymi tanimi koleżankami. Luksusowa - próbujesz się wybielić, ale tylko ktoś twojego pokroju może cię szanować, albo taki, który chętnie skorzystałby z twoich usług. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felus Pryszcz
No kurwa fac naprawde bzdury piszeta !!! Ja pierdziele , az sie szczyzoryk w kieszeni otwiera ! Zkonczta te bzdury pisac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×