Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

prawda w oczy kole niemam czego zazdrościć- kasy???ha, są rzeczy ważniejsze !!!!niemam powodów zeby czuć się gorzej bo ona się pusza ,sprzedaje swoje ciało ,kurwi się,jest dziwką i kurwą.powtórze to co ktoś wcześniej napisał:nie podoba mi się i bawi mnie to jak dziwka mówi że nie jest kurwą a to jest jedno i to samo,kurwa ,dziwka,szmata???na jedo wychodzi sprzedaje się i tyle,puszcza się za szmal z tym że jedne są tanie a drugie drogie-rasowe suki!!!!pierdolone materialistki dla których hajs jest bustwem i rzecza podstawową !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myslę, że każdy ma prawo żyć jak mu się podoba - a teksty o kurwieniu się piszą zakompleksione kobiety, którym, kością w gardle staje fakt, ze ich partnerzy mogą skorzystać z takich usług, i kolesie, których na takowe nie stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luksusowej
nie jesteś luksusowa, co najwyżej żytnia, albo pszenno-buraczana, zgadzam sie z opinią, ze jesteś gorsza od tanich dziwek, które tak pracują, aby przezyć, ty nie masz zasad i jesteś wyrachwoana. po co kończysz studia? Ty na pewno nie jesteś elita intrelektulana tego kraju, bo nie chce nawet myslec jak zdobywasz zaliczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do luksusowej
do tego mierzysz wszystkich własną miarą. Sugerowanie tej mężatce, ze za 5 tyś też by poszła na to, świadczy o tym, że masz całkowice zdegenerowny mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sądzę że takie teksty piszą osoby które maja poczucia własnej wartości i godności i których nie zaślepia rządza pieniądza,niech sobie taka dziwka żyje i robi co chce,ale czemu dziewczyna podpisana \"luksusowa dziwka \" wypiera się tego że się kurwi ??????????dla niej kurwi się dziewczyna która ma faceta a zdradza go na lewo i prawo a ona jest swięta i niewinna ,biedna studentka która nie dostaje stypendium,która nie może znaleźć dorywczej pracy,niema z czego żyć!!!czemu inne studentki nie muszą się kurwić i byc dziwkami aby się uczyc???moja siostra w tym momencie pracuje za granicą(niech nikt nie myśli że się tam puszcza),tak jest we francji pracuje żeby pomóc rodzicom i miec na studia chociaż studiuje na dziennych turystykę,ona nawet w ferie zimowe na dwa tygodnie jedzie do parcy-ale kurwić się nie musi żeby żyć!!!!!i skończy lepiej niż taka \"luksusowa dziwka\" może nie będzie zarabiać tyle co ona ,chociaz kto wie,skoro ma szanse studiować we francji po skończonym licencjacie w kraju.NIE TRZEBA SIĘ PUSZCZAĆ Z NADZIANYMI FRAJERAMI ŻEBY ZAROBIĆ NA STUDIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram powyższą wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to akurat nie istotne
Każdy robi to co mu odpowiada. Chcę być prostytutką - jestem prostytuką, a teksty typu "nie masz morlaności, nie szanujesz się, dajesz dupy za pieniądze" są bez sesnu. Każdy robi to co chce. Prezesa banku, który da Ci kredyt na samochó, a nie da go komuś kto potrzebuje na życie też zjedziesz za brak moralności? Ludzie zacznijcie zajmować się własnym "podwórkiem" a nie jeddziecie po innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki topik
to jest taka dyskusja, a o czym ma sie tu mówić? Ma zostac doradcą zawodowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani, ja akurat znam panie, szanowane mężatki z dziećmi, które mieszkają na terenach pięknych Mazur gdzie jest duże bezrobocie i uprawiały seks z niemieckimi turystami za 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JEST PZRECIEZ FORUM I KAŻDY MA PRAWO POWIEDZIEĆ SWOJĄ OPINIĘ NA ZAPODANY TEMAT WIĘC \"TO AKURAT NIEISTOTNE \" NIE UCISZAJ TYCH KTÓRZY WYPOWIADAJĄ SIĘ BARDZO NEGATYWNIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i owe panie z mazur
są lepsze niz "luksusowa" bo robią to dla rodzin, chociaz to tez jest kurestwo. Dobrze, że podkreśliłaś, ze tam jest duże bezrobocie, to stawia je w lepszym świetle, 50 zł wzmaga dramatyzm. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko sprowadzacie do pieniedzy. Może dziewczyna lubi seks i lubi róznorodność facetów. Pieniadze jakie bierze sa zapora dla brudasów, którzy zarobią 50 zł i idą na tani numerek w ubikacji. Panowie których na nia stać maja pieniadze i są zadbani. Więc ona sprawia im przyjemność, spedza miło wakacje, oni nie wymagaja od niej jakichs zboczeń tylko miłego spędzenia czasu. To jest jednak szacunek dla siebie. Moze to dlatego, że jestem młody, ale nie razi mnie jej postępowanie. Pewnie jak będę miał dzieci to niechciałbym, żeby moja córka robiła cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to akurat nie istotne
Nie mam zamiaru nikogo uciszać, ale jak sam(-a) twierdzisz, to jest forum na którym każdy ma prawo się wypowiadać, więc robię to także ja. Wkurwia mnie tylko wszechpanujący brak szacunku dla prostytutek, bo się "puszcza", jest "nie czysta", nawet "na oplucie nie zasługuje". Głupie to i tyle. Pokazuje tylko jak bardzo ludize są ograniczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chciałbys miec
żonę z taką przeszłością? Matke twoch dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to akurat nie istotne
Jeżeli to "a chcialbys miec..." kierowane jest do mnie, to akurat na żonę nie mam szans, bo jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a chciałbyś mieć jeśli to było pytanie do mnie to nie wykluczam ze bym chciał. Przeszłośc nie ma az takiego znaczenia. Nikt przecież nie bedzie wiedział co kiedyś robiła i pokazywał ja palcami na ulicy. Co teraz robi wie tylko garstka ludzi, którym też zalezy na dyskrecji. Ważne jest to że potrafi o siebie zadbać, studiuje (co znaczy że ma jeszcze cos oprócz ciała) i może byc wspaniałą osobą. Myśle ze Ty też byś taka chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chciałbys miec
nie, to było do mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chciałbys miec
Nie, nie chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugestia
Cóż, nawet Jezus wybacza jawnogrzesznicy, ale mówi też "Idź i NIE GRZESZ więcej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to akurat nie istotne
"Jawnogrzesznicy".........Średniowiecze zdaje się, że skończyło się paręset lat temu. Co to za zabobony?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEGO WY OCZEKUJECIE ŻE DZIEWCZYNA KTÓRA SAMA SIEBIE NIE SZNUJE BĘDZIE SZANOWANA PRZEZ INNYCH???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugestia
co ma z tym średniowiecze wspólnego? To jest jedynie biblijna nomenklatura. co maiłam napisac dziwce? Przecież wam to przeszkadza.Nieuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to akurat nie istotne
A dlaczego twierdzisz, że prostytutki się nie szanują? Byłeś(-aś) kiedyś prostytutką, z autopsji? Może lepiej zamiast jawnogrzesznicy - prostytutka. Bo raczej prostytucja z chrześcijaństwem i innymi religiami ma mało wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie bylam na kolacji sobie... Widze ze na moje studia wjechaliscie...wiec tak, mam srednia 4,45 w tej chwili i zapracowalam na nia nauka a nie tym czym myslicie. Poza tym nie oplacam studiow sama tylko robia to moi rodzice. Oczywiscie nie wiedza czym sie zajmuje bo sa strasznie konserwatywni i chyba by zawalu dostali ale nie wstyd mi przed nimi jesli kogos to interesuje. Poza tym jest bardzo duzo pracy wbrew pozorom i kobiety ktore sa matkami i zonami i puszczaja sie za te 50 zl sa wlasnie kurwami bo nie rozumiem jak mozna robic cos co pozbawia cie szacunku do samego siebie twojej rodziny i meza??? To jest dla mnie chore wlasnie. Poza tym te co stoja na ulicach sa jakies brudne i polowa to narkomanki zbieracje na dziakle wiec nie pieprzcie mi tu o utrzymywaniu rodziny bo nie ma co do gara wlozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugestia
powtarzam, ze użyłam biblijnej nomenklatury, tam nie ma wyrażenia prostytutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdolę one się kurwia ,sprzedają się,(są brudne i cos tam jeszcze) a ty się juz nie kurwisz bo jesteś czysta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy czuby
Zakonczcie ten glupi temat !! Kurwy czuby !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co masz na mysli mowiac \"czysta\"? Bo jesli chodzi o mnie to np. u dziwki z ulicy nie zdejmiesz majtek za 400 zl i stanika za 600 a ja taka dzis mam na sobie na przyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno
skoro uważasz, ze wszystko ok, to powiedz rodzicom, czemu nie? Nie wstyd ci ciągnąc od rodziców, skoro sam niexle zarabiasz? Ale wtedy musiałabys powiedziec jak zarabiasz, a nie wierzę, zebys powiedziała mamusi, ze dupę sprzedajesz, chociaz nie musisz. Kobiety, które sie puszczaja dla utrzymania rodziny można zrozumiec, ciebie nie. Te które pochodza z marginesu tez można zrozumiec, bo często nie znają innej drogi i zyły w patologii, ale ciebie? Pewnie pochodzisz dobrego domciu, a na taką cichodajke cie tatus wychował, to by sie teraz ucieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×