Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mróweńka

LUKSUSOWE DZIWKI

Polecane posty

Gość blue moon
a niech robi sobie dziewczyna co chce skoro jest popyt na tego typu usługi to jest i podaż zazwyczaj negatywnie reaguja osoby ,które zazdroszczą , bo same nie mogą tego robić do Luksusoiwej Dziwki: ciekawi mnie w jaki sposób udaje ci się ukrywać ten fakt przed rodzicami ( robisz to juz dosc długo). czy nie dziwią się skad masz pieniądze na drogie ubrania , buty itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
tez mogę przybrać nik luksusowa2 i nawciskać wam kitów za ile to sobie buty kupuję :) rany nie bądzmy idiotami, akurat powstał topik o luksusowych dziwkach i jak na zyczenie pojawiła sie luksusowa dziwka..sorry ale to jedna wielka ściema. jak widze wypowiedzi tych naiwniaków co bronią "luksusowa" to mi sie śmiać chce iluksusowa tak opisuje swoja "pracę" w barwnych kolorach i tzreba byc głupkiem by w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
blue moon kolejny naiwniak który próbuje prowadzic z "luksusowa" dyskusje...prawda to ze idiotów nie sieją, ale sami sie rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooo Wiesz dlaczego napisałam mądre ??? Nie Ty tego nie wiesz.... Napisałąm mądre bo dla mnie wszystkie rzeczy które się dzieją w życiu nawet te złe sa w pewnym sensie mądre. Bo nie każdy umie z czymś żyć. I trzeba umiec takie opowieści nawet jeśli są inne z naszymi poglądami umieć akceptować. Ale nei każdy umie sie dostosowac do danej sytuacji i byc uniwersalnym. Z rżónymi ludźmi ma sie w zyciu do czynienia. Różne w życiu bywają sytuacje. Ale fakt niektórzy maja swój świat i tylko w nim żyją. A z ksiązki dźwięki się nei wydobywają więc raczej mogę sobie mądrości poczytać niż usłyszeć :) A ogólna dostępna nie jestem bo napewno myślisz o seksie. Pozcytaj moze inne moje wypowiedzi zanim mnie ocenisz. Ale cóż każd aocena jest dla mnie cenna. Lubię krytyke bo moge w sobie coś zmienić jeśli robię źle i szkodzę innym, ale tu jak widać nikomu nie szkodzę rozmawiam z Luksusowa i tyle A ty niekulturalnei się wpieprzasz to po piersze a po drugie nei znając mnie oceniasz. Jeśli temat Cię nie interesuje to tracisz tu czas. A takze zaśmiecasz stronke. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas płynie
Tak sobie przeglądam to co piszecie i nie wzbudza to we mnie specjalnych emocji... Mam jednak dwie refleksje: "Luksusowa dziwka" wcale nie jest taka LUKSUSOWA jak jej się wydaje...Druga refleksja: jest przekonana ( albo chce w to wierzyć) że nikogo nie krzywdzi a to nie jest prawdą, przecież ci faceci nie wszyscy są wolni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
Polukierowana to ty sie pierwsza przypieprzyłaś do mojej wypowiedzi więc oszczedz sobie pisania tych bzdur jak to ty sie lubisz "dokształcać" na forum! hehe rozwaliły mnie szczególnie te dzwieki co sie nie wydobywaja z książek a powiedz mi jakie tu sie dzwieki wydobywaja na forum? może juz masz jakies omamy, to znak ze za duzo siedzisz na necie i juz masz jakies fazy skoro słyszysz tu jakis dzwięki heheh a może juz słyszysz rozmowy co? radze udac sie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
i to ty kobieto sie odwal ode mnie, żyjesz juz chyba zyciem tego forum i nie odrózniasz prawdy od fikcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja coś o dźwiękach pisałam i to jeszcze że słysze dźwięki na forum ?? Czytaj prosże uważnie. To twoje były słowa że usłysze coś mądrego z ksiązki, a ja jeszcze nei mam ksiązek z dźwiękami... I prosze nei zaśmiecaj topiku. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość that is the question
CYTUJE kogos z poprzednikow: akurat powstał topik o luksusowych dziwkach i jak na zyczenie pojawiła sie luksusowa dziwka..sorry ale to jedna wielka ściema" --BARDZO bardzo trafne spostrzezenie...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musż ejszcze raz sie odezwać. Akurat sie mylisz mam bardzo ciekawe zycie i nei żyję życiem forum. Żadko bywam w takich miejscach. Ale prosz ebardzo oceniaj sobie dalej... A u lakarz akurat dzisiaj byłam, dziękuję bardzo dobre wyniki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
to wróc do swojej poprzedniej wypowiedzi i przeczytaj ja! widze ze skleroza zaawansowana - kolejny znak ze za duzo spędzasz czasu na forum i juz ci sie cos w głowie poprzestawiało. ale bede tak miła ze ci przypomne co napisałas : " A z ksiązki dźwięki się nei wydobywają więc raczej mogę sobie mądrości poczytać niż usłyszeć "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
nie oceniam postepowania "luksusowych dziwek" czy jak siebie tam zwą - zwisa mi to! przykro jednak patrzec jak niektóre osoby tak sie chyba uzależniły od kafe ze wierza we wszystko co sie tu pisze! i własnie do tego przypieprzyła sie POLUKIEROWANA , która jak widac nie ma swojego zycia tylko zyje topikami na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak napisałam to na odpowiedź do twojego stwierdzenia CYTUJE: ...hehe nie bądz frajerką polukierowana i lepiej zajmij sie czytaniem książek jak chcesz coś mądrego usłyszeć. z godziny 15.07 że nei mogę z ksiazki mądrościu usłyszeć a raczej ją przeczytać żegnam !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
psp wiec zastanawia mnie POLUKIEROWANA jakie to mądrości możesz USŁYSZEC na tym forum? z założenia na forum czyta sie wypowiedzi wiec wystepuje ta sama zasada co przy czytaniu książek. przykoro jednak ze dla ciebie ciekawsze sa tematy dziwek itp niz jakies książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
nie wyganiaj mnie stąd bo i tak sie tobie to nie uda. papa sobie możesz pisac ile chcesz i tak mam to gdzies. ujawniła sie twoja głupota jako osoby co sie dokształca na forum. brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlocha
a co Ty tez chcesz byc dziwka albo kurwa, jak zwał tak zwał????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooo
nie wyluzuje, ty sie przypieprzyłas tam gdzie nie powinnas. nie cierpie jak ktos komus w dupe włazi a ty właziłas luksusowej ze hej. rzeczywiscie z ciebie globalna osoba haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luksusowa dziwka to
w rzeczywistosci dziewczyna z kompleksami i tyle, choc na forum chciała sie poczuć jak "luksusowa" a wy jej to ułatwiliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety Polacy to nie jest tolerancyjny naród - \"Luksusowa dziwka\", robi to co robi, pisze, że to lubi, a ja nie mam powodów, żeby jej nie wierzyć. Dlaczego więc obrzucana jest błotem ??? Czy wszyscy jesteśmy tacy święci, że tylko ona coś źle robi ?? Nie rozumiem tego - dla mnie jest to obojętne co robi, jeśli to lubi, to jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ooooooooooooooooo chyba lewą nogą dzisiaj wstałes(aś). Zdecydowanie wole czytać wypowiedzi Luksusowej dziwki niz Twoje. Są duzo ciekawsze w treści, nie składają z samych zażaleń i oskarżeń, sa wręcz optymistyczne. Co do książek to jedna z książek Coelho (jeden z chetniej czytanych pisarzy oprócz J.K. Rowling) jest o dziwce - luksusowej. Bardzo przyjemnie sie czyta polecam \"Jedenaście minut\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle
że tu nie chodzi o fakt że luksusowa uprawia najstarszy zawod swiata, ale oto co mówi :"kurestwo" to za dalekie slowo na to co robie / Poza tym uwazam ze kurwa albo kurwic sie mona powiedziec o osobie ktora np. ma faceta a puszcza sie na lewo i prawo./ zreszta ja nigdy sie za dziwke czy kurwe nie uwazalam. i wiele innych równie bzdurnych wypowiedzi. Skoro stać ja żeby mówić o tym co robi, to niech tez ma odwage przyjąc do wiadomości nazwe swojego zawodu. Ktoś kto piecze chleb jest piekarzem, ktoś kto daje dupy za kase, jest kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mysle ze to jedna wielka sciema :) Jaki facet bedzie utrzymywal glupia kurewke ze grube tysiace zl. na miesiac, jak moze miec to samo za ulamek tej ceny ? Muyse xe luksusowa to albo facet facet albo fantazjujaca licealistka. Luksusowa dziwka -> moze i dobrze sie bawisz na tym forum, ale nie za bardzo czuje dlaczego sie podniecasz przekonujac ludzi ze jestes platna kurwa ? Proponuje spedzic troche czasu na silowni. Regularny wysilek fizyczny moze poprawic twoj wyglad fizyczny i kondycje psychiczna. Nie bedziesz wtedy musiala wypisywac tych wszystkich glupot ! A jak ci nie odpowida seks z mezczynami, co jest bardzo mozliwe, i zw pelni zrozumiale, pomysl nad urokami pieknego ciala kobiecego .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie nie chce mi sie odpisywac juz na te zarzuty. Powiem tylko ze nie przekonuje nikogo ze jestem luksusowa dziwka (juz?lepiej co niektorym ze tak o sobie powiedzialam???). Nie mam zamiaru uchodzic za jakas swieta i wiem ze nie jest to wszystko takie slodkie jak moze opisuje...moja sprawa. Z rodzicami jest tak: nie mieszkamy w tym samym miescie, oni wiedza ze pracuje w pewnej firmie telekomunikacyjnej i ze zarabiam sobie na rozne rzeczy. Widzimy sie baaaardzo malo, w tym roku dwa razy. U mnie jeszcze nigdy nie byli wiec nie wiedza jak mieszkam. Znaja mnie i wiedza ze lubie spedzac czas sama wiec nie sa zdziwieni jak jade na miesiac do Gdańska na wakacje... POLUKIEROWANA czy mozesz powiedziec mi w ktorym momencie zaczelas wchodzic mi w dupe bo nie zauwazylam ani nie poczulam...Napisze Ci potem o jakims kolesiu narazie lece na jakis obiad.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze
jak cie tatus wynajmnie to cos sie w tobie ruszy nie patrzysz w przyszlosc - to co robisz nie pozostanie bez wplywu na stworzenie normalnego zwiazku no chyba ze dla ciebie liczy sie tylko kasa i ze bedziesz gotowa zyc w samotnosci (fizycznej/psychicznej) do konca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corona
Ja mysle ze Luksusowa dziwka jest zwykla dziwka ale chciala by byc luksusowa dlatego przelewa nam tutaj swoje fantazje i wyobrazenia...a moglo by byc tak pieknie. Polukierowana...mowisz ze jestes taka "universalna" i wogule jestes otwarta na swiat...zal mi ciebie bo w takim razie nie masz swojego zdania i nie umiesz walczyc o swoje tylko "dostosowujesz" sie do sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
mp tobie tez radze spojrzec w prawdziwe zycie a nie snuc fantazje na podstawie forum i książek Coelho. nie wiem co optymistycznego jest w wypowiedziach "luksusowej", to jest raczej przykre do jakiego poziomu może upaść kobieta, ze nawet sprzedawanie sie jest dla niej "normalne". przyjemność czytania takich wypowiedzi może odczuwać ktoś wypaczony, bo normalny człowiek nie odczuwa zadnej przyjemności w czytaniu głupot, które sa pewnie wyssane z palca. jestes naiwniakiem i tyle mp i żal mi ciebie...lewą nogą jak najbardziej nie wstaję, zawsze mam pogodny nastrój, ale mam uczulenie na głupote i naiwność ludzką. nie wierze by jakakolwiek prawdziwa "luksusowa" dziwka pisała na tym forum, a skoro ty w to wierzyc to cóz - widać wypaczyło to forum w tobie zdolność logicznego myslenia. ten temat to prowokacja i jesli ktos tego nie widzi i jescze "użala" sie nad "luksusową" to powinien udać sie do psychiatry, ale wstac raz na jakiś czas od kompa bo zaczyna zyc w wirtualnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooo
ciesze sie ze nie wszyscy na tym forum zgłupieli...od wypisywania przez "luksusową" kwot ile to niby bierze za numerek powywracało sie co poniektórym we łbach. trzeba byc idiotą aby wierzyc luksusowej jak pisze ze kazdy jej klient to milutki, przystojny pan, który przeważnie chce TYLKO porozmawiac - rany! jak można wierzyc w takie głupoty..i jeszcze do tego kolejna bzdura, ze jak sie jej facet nie spodobał to mu ładnie wytłumaczyła ze nie w jej typie no i tylko kolacyjke zjedli bo oczywiscie facet bez zalu przyjął informacje ze jest po prostu pasztetem i nawet luksusowa mu nie da! jasne tylko życ nie umierac i dupy dawać - złoty interes! kłamstwa i tylko kłamstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×