Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotti

ujędrnianie piersi

Polecane posty

Gość magda m.
dziewczyny ratunku jaki sport? czy ktoras probowala na silowni go ujedrnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda m.
dziewczyny ratunku jaki sport? czy ktoras probowala na silowni go ujedrnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Na siłownie chodziłam ale na biust nic specjalnie nie robiłam. Ćwicze wieczorem pompki, takie zwykłe, nie damskie, robie tak około2x 15powtorzeń. Wprawdzie troche pomaga, ale spektakularnych efektów nie widze. Mam raczej mały biust 75 B, wprawdzie klapniety nie jest, ale chciałbym zeby te sutki były jakos wyzej. Nie wiem czy to wogóle mozliwe, chyba, ze przy pomocy operacji plastycznych. Sama bede wdzieczna za jakies propozycje cwiczeń. Jest juz wprawdzie topik powiekszanie i ujedrnianie piersi, ale dziewczyny tam zajmuja sie głownie ta pierwsza opcja i kazda, która ma wiekszy biust niz AA, A zostaje zjechana albo olana. Pozdrowienia Madziu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniunia2
jest to głupota... a po za tym dla tej drygiej.. hmm.. to nie ładnie podszywać się pod innych!! ja ta ksye mam od dawna i sama ja wymyslilam ...hmm.. nie cierbie podrobek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane, ach te nasze piersi;))) Asia23 szczesciaro z miseczka D do ujedrniania takigo biustu zwykly kremik moze nie wystarczyc co moge polcic Ci goraco to kremk oriflame do ujedraniania biustu i szyi kosztuje co prawda 57 zl ale efekty gwarntwane. Proponuje bo znam kosmetyki od podszewki od 13 lat mam z nimi do czynienia. Kremiku na biust jeszcze nie stosowalam ale mamusie mam bardzo jedrna;) co do masazy to jak amen w paciezu:) na przemiene gorace i zimne prysznice trzeba niestety uwazac bo wrazliwa skora moze nam odpowiedziec pekaniem naczynek, natomiast tylko zimne natrysi goraco polecam!piersi w gore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacje o masażu
Cześć dziewczyny, dużo informacji na temat masażu piersi, ujędrniania, no i także powiększania znajdziecie na forum strony www.puderniczka.pl Tam jest link do forum, bo strona jeszcze nie działa. A.. I tam nikt wam nie powie, że macie za duże piersi, żeby wchodzić. Miłego ujędrniania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delfin8
hej kobitki-: ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka222222
to co dziewczynki idzie wiosna bierzemy sie za swoje biusciki??? moze zacznijmy od cwiczen?? jakie wam przyniosly najlepsze rezultaty?? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka222222
to co dziewczynki idzie wiosna bierzemy sie za swoje biusciki??? moze zacznijmy od cwiczen?? jakie wam przyniosly najlepsze rezultaty?? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka222222
to co dziewczynki idzie wiosna bierzemy sie za swoje biusciki??? moze zacznijmy od cwiczen?? jakie wam przyniosly najlepsze rezultaty?? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! No czas cos zacząć, wznowić temat, lato idzie!:) w sumie to nie o jędrność ale o rozmiar trochę chodzi.. hmmm..:) ale pielęgnacji nigdy za wiele! Pozdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://surya.kasia.w.interia.pl/new_page_1.htm slynny masaz Kasi (o ktorym bylo glosno na innym topiku o powiekszaniu i ujedrnianiu piersi :P) a ja polece balsam ujerdniajacy Ireny Eris Body Art C+ (biust mam spory, ale wiem ze jest tez wersja dla A/B) masaz i ten krem mi pomogl, fakt faktem nie jestem matka karmiaca czy kobieta co ma 100 lat :P mam 16 lat i poprostu od dwoch lat nie moge uprawiac sportu, co zaaowocowalo \"sflaczeniem\" piersi i rozstepami :P gdybym byla totalnie zdeseprowana, to pewnie bym stosowala na przemian zimne-cieple natryski, ale do tych zimnych nie moge sie przemoc...:P ale zapewne to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
Mi pomaga maseczka ujędrniająca do twrzy firmy soraya, po zadnym kosmetyku nie widziałam takiej poprawy... więc polecam :) a co do ćwiczeń to wydaje mi się ze najbardziej skuteczne są ćwiczenia z małym obciążeniem (powiedzmy po 0.45 na reke)- tez pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelka
Mi pomaga-a przynajmniej tak mi się wydaje :) - prysznic ciepła/zimna woda i ćwiczenia ramionami (motylki). Z preparatów uzywałam serum do biustu z kinetyną (to z serii która lubię z farmony) - a ostatnio jak byłam na ich stronie wypatrzuyłam nowy produkt - Nivelazione Woman Piękne Piersi. Niestety nie moge tego dostać u siebie a zanim zdecyduje się na zakup w ich sklepie, wolałabym poznać opinie , jesli któraś z was już to kupiła i używa *byłam na ich forum ale chyba za nowy produkt i nie ma opinii na ten temat- tj.jest kilka ale jeszcze nic konkretnego..) zelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj. Dopiero pierwszy raz jestem na forum. Czy mogłabym prosic o przesłanie mi cwiczeń na ujędrnienie piersi.Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mi je przesłał na maila. Będe bardzo bardzo bardzo wdzięczna...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia-suzi
Kiedy urodziłam córke miałam piersi jak dwie dynie. Po czasie oczywiście spadła ich wielkość:) ale pozostała pomarszcona skóra. Płakac mi sie chciało z tego powodu ponieważ wstydziłam sie właśnego męża. Postanowiłam wziąc sie za siebie i kupiłam abgymnic-no wiecie ten co reklamuja w telezakupach. Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego urządzenia. podłączałam go na piersi oczywiście:) rano i popołudniu-jak mój mąż był w pracy. Po tygodniu wyraźnie zmienił sie kształt moich piersi. teraz nie są juz tak pomarszczone i obwisłe- naprawde polecam to urządzenie. Jego koszt-orginału oczywiście-około 50zł. Opłaca sie bo na kosmetyki czesto wydaje sie więćej kasy. Pozdrawiam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachawi
mam/ mialam 75d. Przed ciążą wspaniałe, jedrne .... było czym się pochwalic...Po ciazy i po 5 miesiecznym sciaganiu laktatorem (moj wczesniaczek nie mial sily ssac) moje piersi wygladaja koszmarnie. Nosze nadal 75d ale to sama skora. Uzywałam kremu Eveline- nie pomogl za to po użyciu kremuu z Oriflame zaczelam bardzo szybko zauwazac roznice- naprawde plecam. Teraz czas na masaze i cwiczenia..........i naprzemienne natryski zimna i ciepla brr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujedrniamy
dziewczyny BRUNO napisala jak cwiczyc , rece tak jak do modlitwy trzymamy rownolegle i sciskamy liczymy do 50 i 10 seri lub wiecej .Ja tak robie juz 3 tygodnie dwa razy dziennie .To dziala a latwo i przyjemnie :) biust sie podniosl , zaokraglil i robi sie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
Ja ostatnio zaczełam robić masaż przyżądem do masowania bioder nivea z płynem, potem kremik i na prawde widac efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psinkapl
Mam pytanko odnośnie masazu kostkami lodu - czy owijacie w coś te kostki, czy masujecie nimi skóre bezpośrednio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest.9
jak bezposrednio to woda cieknie po brzuchu i dalej na cale cialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
obowiązkowo w czyms! Ja kupiłam sobie takie żelowe okłady które sie trzyma w zamrażalniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynyB
a ja mam moze nietypowe pytanie ale...jestem po powieksrniu piersi operacyjnie juz pare dobrych lat,ten biuscik troszke sie obnizyl i czy ja rowniez moge uzywac tych kremow ?chodzi mi o kremy typowo ujerdniajace na te czesc ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunna23
ja mam 23 latka i piersi jak baba stuletnia a to tylko przez tak bardzo chwalone karmienie dziecka piersią . szkoda że nikt nie mówi o tym że piersi na tym cierpią nieodwracalnie . już próbowałam wszystkiego i nic nie działa , chyba czas na skalpel !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunna23
a miałam kiedyś cudowne D a teraz B- pomarszczone!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×