Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotti

ujędrnianie piersi

Polecane posty

Gość Delfinek 19000000
Zdecydowanie polecam SPM DIGITAL , czyli zabieg polegający na stopniowym zasysaniu piersi w specjalnych miskach szklanych. Zabieg sprowadza się do drenażu limfatycznego i do masażu w podciśnieniu - bardzo przyjemne masowanie , którego prawie się nie czuje. Generalnie jest to niezwykle relaksujące. SPM jest moim zdaniem jedną i jedyną z metod powiększania i ujędrniania piersi przynosząca taki efekt. Po serii - wykonałam zabiegów sześć - stały się bardzo krągłe i po prostu seksowne. Niestety po urodzeniu dziecka miałam ten sam problem : z moich ponętnych 75D zrobiły się sflaczałe placki :( :( Polecam ! W Krakowie do wykonania w gabinecie Doris Dorin .Dla dziewczyn z innego miasta - myślę, że można szukać przez google. Nie załamujcie się ! To działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mam problem- czy wykonac te zabiegi, czy poczekac z tym i zrobic po drugim dziecku, planuje nastepne za dwa lata,a wiem ze znow po ciazy moje piersi beda takie same jak po pierwszej ciazy, wiec sama juz nie wiem co zrobic ze mna. a czuje ze to troche mojemu mezowi przeszkadza ze mam takie placki:( w porownaniu z tym co bylo, przezywa rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie o czym mowa, między tym co miałam przed ciążą (ładny, jędrny biust, choć nieduży) a tym co teraz było po ciąży... nio dramat, same rozumiecie. ja wykonałam zabieg mezotarapii igłowej, do którego wśród różnych wskazań jest zwiotczenie skóry twarzy, a także piersi, ud, brzucha i pośladków. no i właśnie te piersi sobie "podniosłam" w warszawskim beauty clinic8. naprawdę warto, biust jest jędrny. jestem po 2 tygodniach od zabiegu. zastanawiam się tylko, jak długa ta sielanka będzie trwać. po zabiegu należy unikać słońca, więc teraz jest to idealny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapobiegliwa
Hej! Piszecie jak przywrócić piersiom formę po ciąży. Ja też się bałam utraty jędrności, dlatego postanowiłam zapobiegać a nie leczyć. Generalnie w czasie ciąży stosowałam kosmetyki pielęgnacyjne na biust i brzuch oraz chodziłam na specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży. W Beauty Clinic 8 na Kabatach mają specjalne zabiegi zapobiegające rozstępom specjalnie dla kobiet w ciąży. Polecam, jestem już po ciąży i porodzie, a piersi mam fajniejsze niż wcześniej :P i mój mąż tez tak twierdzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAFF
WITAM!!DZIEWCZYNY POCZYTAJCIE W INTERNECIE O ELEKTROSTYMULACJI BIUSTU BĄDŹ INNYCH PARTII CIAŁA... UJĘDRNIA, NAPINA, WYSZCZUPLA...POLECAM BO JEST SKUTECZNE I NIEDROGIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przykład na ujędrnienie biustu używałam tabletek Bustello czy jakoś tak się to pisało. Muszę przyznać że pomogły chociaż w życiu nie łykałam żadnych tabletek, suplementów itp. ale akurat koleżanka mnie namówiła, że fajny. No nie kosztuje on mało ale czasem można go kupić taniej na allegro jest czasami promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, ja też biorę te tabletki, kupowałam je na allegro, nawet teraz jest promocja na allegro w aukcji od 1 zeta. Polecam naprawdę, ja do tego miałam jeszcze jeden problem rozwiązany za pomocą Bustello- problem z zaparciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna S.
Ja biorę holenderski bust up bo poleciła mi go jedna z forumowiczek. Też kupuje na allegro. Jestem po dwóch ciążach i nie oczekuje cudów, bo jestem realistką i wiem, że piersi nie będą wyglądały tak jak kiedyś :( Reakcji nie miałam żadnych, pierwsze widoczne efekty po około 3 miesiącach stosowana (wypełnienie piersi, wygładzenie skóry i co ciekawe mocniejsze paznokcie). Polecam na pewno dla mam, zwłaszcza takich, które karmiły piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi laserowe są o wiele lepsze niż te wszystkie maści, kremy itp. Ja jestem po serii zabiegów w http://www.naturalnepiekno.eu/ i efekty są widoczne gołym okiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem za zabiegami laserowymi. Uważam, że zanim zdecydujemy się na operacyjne podniesienie piersi, warto zainteresować się mniej inwazyjnymi metodami. Ja polecam serie zabiegów laserem frakcyjnym w klinice doktora Zawodnego w Szczecinie. Mi wystarczyły 4 i jestem naprawdę zadowolona z wyglądu swoich piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunak
Używam nie dość drogiego kremu ujędrniającego z kolastyny. Dobrze się wchłania, ładnie pachnie i cena też zachęcająca :) Dodatkowo zdecydowałam się na zabiegi w Karboklinice w Szczecinie, gdzie na ujędrnienie skóry zdecydowałam się na zabieg radiofrekwencją mikroigłową Scarlet RF. No nie powiem, nie jest dość tani, ale już od dawna zbierałam na tego typu zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy popływać sobie systematycznie na basenie.Oprócz basenu jeszcze sauna jest dobra gdy się schładza po wyjściu całe ciało w zimnej wodzie.Odpoczywamy 15 minut i ponownie sauna i schładzanie ciała w zimnej wodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy przesadzacie,chodziłem kiedyś do sauny w klubie łaźnia i nie widziałem żeby któraś z kobiet miała obwisłe,za małe czy mające jakiś dziwny kształt piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efektae3
Hej dziewczyny . Podbijam temat bo jestem obecnie po zakończeniu karmienia. O ile kiedy byłam w ciąży oraz kiedy karmiłam biust był bardzo okazały, ładny. To teraz.... Piersi nie są takie jak przed ciążą.Zwisają.Zrobiłam sobie test ołówka.I niestety ale jak umieści się go pod piersią to nie spada. Zastanawiam się nad jakimś ujędrniaczem. Słyszałam o tabletkach PerfectBust. Koleżanka mnie do nich namawia tak więc postanowiłam napisać jeszcze tutaj .Czy któraś z Was jest stosowała? Jak efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aglala
Ja brałam Perfect Bust przez 3 miesiące.W pierwszym miesiącu nie było efektu i już chciałam przerwać bo trochę się zawiodłam ale już w 2 czy 3 miesiącu piersi zaczęły być bardziej jędrne. Dobrze,ze nie przestałam brać , uznałam,ze skoro kupilam to wezmę do końca.Piersi prezentuja się lepiej. Są większe.Nie jest to na pewno efekt jaki uzyskałabyś po operacji ale i tak jest o wiele lepiej. Zmieniłam biustonosze na rozmiar większy bo poprzednie trochę mnie uwierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy efekt jest na stałe czy trzeba co jakiś czas powtarzać taką kurację tabletkami? Gdzie je kupowałyście? Czy dostanę je w aptece? Czy moze w jakiejś drogerii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erina900
Ja mam push up cure Efektimy. Po bliźniaczkach było źle, a teraz jest znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjola
Witajcie w świecie poszukiwaczy skarbu Ja moje Drogie tez używam cuda na kiju Kupiłam Niwelazione i przez pierwszy miesiąc moje piersi były jak balony. Do tego trochę bolały efekt cudny. Ale przy drugim opakowaniu organizm chyba się przyzwyczaił i efekty mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ujędrnianie piersi na pewno mogę polecić zestaw tabletki i krem, który kupiłam w http://sexshop112.pl/29-powiekszanie-biustu i jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Biust jest jędrniejszy i trochę powiększył się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia44
Ostatnio sama się interesowałam różnymi metodami i natknęłam się na stronę http://www.elektrostymulatory.com/elektrody-specjalne.html - mają tam rzeczywiście także akcesoria do elektrostymulacji, które mogą pomóc w ujędrnianiu. Ciekawi mnie jednak czy ktoś rzeczywiście miał dobre efekty przy takich domowych zabiegach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczkowaa
Zastanawiam się nad powiększeniem piersi implantami, moja kuzynka zabieg ten miała robiony w szpitalu lux med i jest mega zadowolona. Jestem umówiona w przyszłym tygodniu na wizytę to dowiem się więcej. Mam na prawdę małe piersi, malutka miseczka A :( Od zawsze się z tym źle czułam, żadna bluzka i sukienka nie ma na mnie wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygaaaa
jeśli jesteś w ciąży lub po to polecam krem Maternea do biustu.bardzo ujędrnia, bardzo. fajnie się wchłania i super pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jeśli chodzi o moje piersi, wypróbowałam już parę preparatów, ale chyba najlepsze efekty miałam po serum Frashe, które stosuję do tej pory :) Nakładając to serum dodatkowo się badam, co jest dodatkowym plusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×