Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotti

ujędrnianie piersi

Polecane posty

Gość Smerfetka0711

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
czy ktoś próbował tabletek na powiększanie / ujędrnianie biustu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matih
To ja też mam małe pytanko. Doinformowałam się bardzo fajnie co do staników i ujędrniania piersi, ale mam mały problem. Mam jedną pierś większą. Noszę w tej chwili 85C dla wyrównania, ale jak się schylę czy coś bułeczka na jednej piersi i tak się tworzy. Próbuję nawet opinać stanik z jednej strony na żebrach a z drugiej lekko na piersi i wtedy jest ok. Ale jeśli zechcę kupić odpowiedni stanik powinnam kupić rozmiarówkę na większą pierś? Bo raczej wątpię, żeby gdziekolwiek były staniki o różnych miseczkach... :( Doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiq30
Poczytajcie o kremie siluette,jest drogi ale skuteczny. www.siluetteplska.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laola
a te masaze to lodem?czy mozna bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasa
A ja mam pytanko do Pań , ktore stosują naprzemienne prysznice... ile minutek dziennie tak mniej więcej powinien trwać taki natrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green60
WITAM,JA URODZIŁAM TROJE DZIECI I NIESTETY MOJE PIERSI NA TYM MOCNO UCIERPIAŁY.ALE DO RZECZY, MAM 70E NIE SA OGROMNE, ANI TEZ MALUTKIE PRZED CIAZA MIAŁAM 70B WIEKSZE B, MAJA DUZO ROZSTEPÓW I JEDEN PRZEZ MOJA GLUPOTE JEST MNIEJSZY,PONIEWAZ CZESCIEJ KARMIŁAM LEWA PIERSIA .ZACZEŁAM OD KREMU ABACOSUN DO BIUSTU ,JEST DOBRY POMÓGŁ PIERSI SIE UJEDRNILY ALE NIE NA TYLE ZEBY BYŁO SUUPER,POTEM DOSZEDŁ Z DAXA TEN BORDOWY NA POWIEKSZENIE DLA MNIE BOMBA ,ALE JA MIAŁAM MAŁO,PRÓBOWAŁAM DALEJ,SEXY LOOK BILLENDY,CHYBA ZLE NAPISAŁAM,KOLAGEN NATURALNY,MASECZKA DETOKSYKUJACA I UJEDRNIAJACA POLECAM,ALGI LIFTINGUJACE POLECAM SUUUPER ,MAXIMUM BUST DLA MNIE DO BANI,CREMA RASSODANTE SENO CZY JAKOS TAK FIRMY FARMAVIT SA NA ALLEGRO SUPER NAPRAWDE I KWAS HIALURONOWY TEZ NA ALLEGRO POMÓGŁ W ZNACZNYM STOPNIU, WCIERANY Z KOLAGENEM, POLECAM WARTO I WIECIE CO PIERSI SA SPUER NAPRAWDE TWARDE NIEWIDAC JUZ TAK BARDZO RÓZNICY WIELKOSCI MIEDZY NIMI, WIEKSZE 70E NIEWIEM KIEDY TO SIE STAŁO I CO TAK NAPRAWDE POMOGŁO ,ALE UDAŁO SIE.A DODAM ZE PO CIAZY NIE BYŁY JESZCZE WIEKSZE WYDAWAŁO MI SIE ZE MNIEJSZE,ALE TO BYLY TYLKO PUSTE WORKI.. FUJ!.MÓJ MAZ JEST ZADOWOLONY I JA TEZ.TERAZ UZYWAM EVELINE PUSH UP SERUM TO NOWE DODAJE PO DWIE KROPLE OLEJKU NATURALNEGO Z GERANIUM ,ROZMAYNU, KOPRU I PICHTOWY ,NACIERAM PIERSI KOSTKĄ LODU MOZNA ZAPARZYC KOZIERADKE ,OSTUDZIC I ZAMROZIC,WCIERAC W PIERSI MASUJE PRAWIE OD POCZATKU PIERSI MASAZEM KASI CODZIENNIE,PLING CO DRUGI DZIENI ZAMIERZM WRUCIC DO KREMU CREMA RASSODANTE SENO FARMAVIT JEST CHYBA NAJLEPSZY Z TYCH CO MIALAM ,ALE KAZDA Z NAS JEST INNA I CO INNEGO POTRZEBUJE,JA PRÓBOWAŁAM I OSIAGNEŁAM SWÓJ CEL.DALEJ SZUKAM COS NOWEGO,A I ZAPOMNIAŁAM O STANIKU DOBRZE DOBRANYM,DUZO DAJE PIERSI MAM JAK DWA JABŁUSZKA OKRAGŁE .TRZYMAJCIE SIE KOBIETKI ,MAM NADZIEJE ZE KTÓREJS POMOGE.PRÓBUJCIE ,A OSIAGNIECIE SWÓJ CEL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green60
BEDE PISAC CO DALEJ STOSUJE I JAK POMAGA.SPRÓBUJCIE TYCH OLEJKÓW NAPRAWDE DOBRE,SA NATURALNE I NAPEWNO POMAGA STOSUJAC REGULARNIE. A WSZYSTKIE TE SPECYFIKII MASAZ WYSZUKAŁAM KIEDYS W INTERNECIE I POMOGŁO./BUZKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blagam cie kobieto
tego nie da sie czytac wylacz capsa!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość green60
Co,za duze literki?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem,wiem to pewnie forum dla kobiet... a ja facet... Co ja tu robię? Otóż moja żona poprosiła mnie żebym kupił jej jakiś SUPER ujędrniający balsam do biustu. Przeczytałem każdy post, i doszedłem do wniosku że jednak ćwiczenia, masaże,natryski są jednak najlepszym sposobem. Zwłaszcza kiedy mamy aż tak ogromny wybór tych wszystkich specyfików często za wielkie pieniądze, nie wiemy co będzie dobre-prawda? Ale założę się że te wszystkie specyfiki łączy JEDNO. Tylko że nie wiem co. Musi to być jakiś składnik tych balsamów, jakiś naturalny zapewne. Będąc raczej ostrożny w stosowaniu nawet środków przeciwbólowych, nie chcę kupować jakiegoś "smalcu" za 200zł, który i tak nie pomoże, a zostanie to wytłumaczone że nie był to kosmetyk dla tego typu skóry... Inna sprawa to nie chcę by żona pomyślała że sknera jestem i każę jej ćwiczyć, kupię jej to żebym musiał wydać połowę wypłaty, tylko muszę wiedzieć że pomoże!!! PYTANIE: Czy ktokolwiek zna SKŁADNIK tych balsamów, który się powtarza u wszystkich producentów????? Co to może być??? Który z tych specyfików byłby dla mojej żony??? 34 lata, dwóch synów rok po roku, karmionych piersią do około 9 miesiąca. Proszę o rady, bo Ona ma urodziny niedługo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgcercbxte
hej... rozumiem w takim razie, że NAJLEPSZE są ćwiczenia? - takie jak pompki/ lub to jakby się modląc - natrysk na piersi : zimne / ciepłe (ale jak długo?...) - masaż (np. wcierając krem do ujędrnienia piersi...) - i te kostki lodu ... wcierać w piersi - taki masaż? a czy masaż+krem+kostki lody można z sobą łączyć? POMÓZCIE.. moje piersi to 75DD... no może D ... bo troszkę schudłam ... i zależy jaki stanik ALE mam dop 22lata a biust mi zaczyna lekko 'wisieć' :( ... bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkos
możne tez zrobic zabiegi ujędrniające na biust - w spa cece, można zrobić serie maseczek ujędrniających. można tez dołączyć do tego elektrostymulacje mięsni i efekty są naprawdę niezłe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o ujędrnianiu biustu, to słyszałam, że w niektórych SPA jest taki zabieg, jak perfect biust. Znalazłam o nim informacje na stronie hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze. W sumie sa wakacje, Jastrzębia Góra jest nad morzem, to można by się było przejechać do nich i poodpoczywać, a jednocześnie zrobić coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda78
Jesli chodzi o mnie to na własnej skórze-właściwie piersiach sprawdziłam ten zabieg www.elite.waw.pl/piersi/ Wreszcie dziewczyny wygladam tak jak chciałam.Bo biust i miseczka A 75 były dla mnie udreką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biu(s)tiful
jamala, nie była w spa w jastrzebiej gorze. ale byłam na ujędrnianiu biustu u w warszawie w spa cece i też było ok. najpierw zrobili mi peeling, potem nałożyli ampułki, a potem maske algową. Uczta dla biustu :D Po zabiegu bylo mi duzo lepiej, jędrniej, no i skóra zrobiła się super gładka- po calym okresie karmienia, kiedy piersi wyglądały na wyssane i wymęczone, to nam dobrze zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yatka
A te zabiegi pomogą po ciąży? Jak skończyłam karmić, to zamiast piersi mam dwa placki :( Zawsze miałam ładny i jędrny biust i zastanawiam się, co mogę z tym zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajka81
Ja miałam tak po odchudzaniu... Koleżanka powiedziała, że są specjalne masaże. Ostatecznie zdecydowałam się na spm w elite. Dopiero po tych zabiegach mogłam faktycznie cieszyć się figurą po schudnięciu. Poszukaj czegoś w tym stylu - maski, kremy raczej nie dadzą satysfakcjonujących wyników. Ale na pewno wygładza skóre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve^^
Polecam pompki, dodatkowo masaż przysznicem -ciepły/zimny strumień wody. Dla dziewczyn, które chcą większych efektów polecam tabletki ziolowe np z Bust Up. dobrze też stosować jakiś krem, jak nie macie za duzo kasy, może być nawet Nivea -ważne by nawilżyć skórę a przy tym masować. Najlepsze teoretycznie są żele, czy serum specjalnie do biustu, może na okres letni warto w coś takiego również zainwestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawde waznym skladnikiem wszystkich srodkow ujedrniajacyh czy tez powiekszajacych biust, jest czerwona koniczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goha7779
Tak to już jest, jak ktoś ma małe piersi, to narzeka, że za małe, jak ktoś ma duże, to narzeka, że obwisłe... z dużych piersi chyba tylko silikonowe się dobrze trzymają ;-) Przy dużym biuście zalecane są raz na jakiś czas zabiegi ujędrniające piersi, można przebierać: http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Zabiegi-kosmetyczne/zabiegi-na-biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrocławianka22
Ja łykam te nowe Bustello i muszę przyznać, że jest całkiem niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
Wrocławianka22, jasne.... cycki taak ci rosną, że prawie nie widać jak spamujesz tym dziadostwem... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudzi mi sie
z tym prysznicem to mam taki problem, ze jak stosowalam to się rozchorowałam... pompek to mi się nie chce. Zastanawiam się nad tabletkami (bust up), ale tu opinie są podzielone, część pisze ze działają, część że nie, to samo z kremami, żelami herbatkami itp, operacja -troche strach. Chcyba trzeba zaakceptować naturę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu zdaje się wspominała o zabiegach, które po ciąży mogą pomóc w ujędrnieniu biustu. Ja dla siebie szukałam zabiegów po schudnięciu z kolei i natrafiłam na Bust Modeling w IQ Medispa. Właśnie dla kobiet, których biust po ciąży stracił jędrność i elastyczność to podobno dobry zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldita
ja też naczytałam się w internecie,że ten bust up podbno dziala i zamowilam pare dni temu opakowanie. zobaczymy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy dobrze dobrany
stanik i się same regenerują popatrzcie na lobby biuściastych i stanikomania.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, moj problem dotyczy jak wieszkosci was, po ciazy moje piersi stracily jedrnosc, są obwisle i maja widoczne rozstepy, a dodam ze nie karmilam dlugo tylko dwa miesiace. sprzed ciazy mialam piekne jedrne piersi, moglam nawet nie nosic stanika. po odstawieniu dziecka zaczelam wmasowac drogi krem, chodzilam na aerobik, na silownie ale nic nie dalo. a teraz minelo 6 miesiecy od odstawienia i jestm zalamana, mam dopiero 22 lata i nie chce cale zycie miec takich piersi, czy myslicie ze te w/w metody poskutkują w moim przypadku( masaze, zimna/ciepla woda,itd)?? pomocyyy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×