Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cotti

ujędrnianie piersi

Polecane posty

Gość diaethria
kupiłam ostatnio nowy krem firmy lierac... mam wrazenie ze skóra nie jest taka pomarszczona jak zużyje całe opakowanie to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0904
witam wszystkich. proszę o doradę jestem dwa miesiące po porodzie i moje piersi sie zmieniły.... :( zawsze miałam duży biust ale pełny i jędrny a teraz jest z tym gorzej noi rozstępy. jest na rynku pełno produktów na ujędrnienie i powiekszenie typu kremy, maski, herbatki, tabletki doradźcie co stosować jak czego niestosować bo nie masensu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0904
diaethria - mam pytanie o ten ciekawy przyżąd do masażu piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Moje rady: 1. Nie tyć 2.Odpowiednia dieta 3.Nie karmić potomstwa 4.Nie opalać piersi 5.Wcierać balsamy i masować 6.Ograniczyć papierosy, alkohol i wszelkie używki. 7.Dobry stanik!!!! a do biegów czy ćwiczeń - koniecznie kupić sportowy dobrze trzymający. Kobiety renesansu miały mamki ,nie karmiły,żeby mieć piękny biust. Nieważne,że mały biust, ale ważne ,aby nie zwiotczał. Też nie karmiłam,stosuję dietę , wcieram balsam Eveline, jakoś biust się trzyma, ale może są lepsze kosmetyki. Moje kolezanki mają fatalne flaki, rozpaczają, ale niewiele mogą zrobić. Szukajcie stron- może znajdziecie lepsze porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Moje rady: 1. Nie tyć 2.Odpowiednia dieta 3.Nie karmić potomstwa 4.Nie opalać piersi 5.Wcierać balsamy i masować 6.Ograniczyć papierosy, alkohol i wszelkie używki. 7.Dobry stanik!!!! a do biegów czy ćwiczeń - koniecznie kupić sportowy dobrze trzymający. Kobiety renesansu miały mamki ,nie karmiły,żeby mieć piękny biust. Nieważne,że mały biust, ale ważne ,aby nie zwiotczał. Też nie karmiłam,stosuję dietę , wcieram balsam Eveline, jakoś biust się trzyma, ale może są lepsze kosmetyki. Moje kolezanki mają fatalne flaki, rozpaczają, ale niewiele mogą zrobić. Szukajcie stron- może znajdziecie lepsze porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti123
Moje rady: 1. Nie tyć 2.Odpowiednia dieta 3.Nie karmić potomstwa 4.Nie opalać piersi 5.Wcierać balsamy i masować 6.Ograniczyć papierosy, alkohol i wszelkie używki. 7.Dobry stanik!!!! a do biegów czy ćwiczeń - koniecznie kupić sportowy dobrze trzymający. Kobiety renesansu miały mamki ,nie karmiły,żeby mieć piękny biust. Nieważne,że mały biust, ale ważne ,aby nie zwiotczał. Też nie karmiłam,stosuję dietę , wcieram balsam Eveline, jakoś biust się trzyma, ale może są lepsze kosmetyki. Moje kolezanki mają fatalne flaki, rozpaczają, ale niewiele mogą zrobić. Szukajcie stron- może znajdziecie lepsze porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
to jest przyzad do masazu bioder i ud nivea. jak skonczyl mi sie plyn w nim to zaczelam masowac biust. dwa raz w tygodniu masuje razem z peelingiem, a potem krem. Polecam firme Lierac jest bardzo dobra, jedyny jej minus to wysokie ceny. ale na allegro mozna znalezc duzo taniej, najmocniejszy jest krem tej firmy... ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0904
a gdzie mogę taki przyżąd zakupić? wklepałam w google i nic mi sie nie znalazło....ja mam dość duży biust przed ciążą było to 70D teraz 75D tylko że jest niżej.... i te rozstępy narazie mam krem bielendy na podniesienie biustu ale narazie nic...na szczęście karmiłam tylko miesiąc przez brak pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest \"masaz kasi\" bo to powiekszanie mnie zainteresowalo.. i z tymi kostkami loda, to bdomowym sposobem w co moge je wlozyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
wpisz w google: Ujędrniająco-masujący żel pod prysznic NIVEA :) jesli chodzi o lod to uwaga aby zwyklym lodem nie odmrozic sobie skory!! lepsze sa takie oklady na stawy, ktore zrobione sa ze specjalnego zelu ktory wklada sie w taka mala szmatke... mozna kupic w kazdej aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik303
diaethria-jaka nazwe ma ten krem i ile kosztuje? ja nie jestem zadowolona ze swoich piersi wykarmilam dwojke dzieci a ostatnio schudlam 10 kg-co prawda w 3 miesiace ale rozstepy sa bardziej widoczne-oczywiscie juz jasne bo dzieci sa duze i wogole jak sie poloze to cycki sie rozjezdzaja i sa jakies pomarszczone -zalamana jestem cos sie da zrobic?? wklepuej od kilku miesiecy kremy ,cwicze i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik303
dzieki ale na dzien dzisiejszy nie stac mnie na te kremy moze za miesiac to sobie kupie a jak twoj biust po tym wyglada? a slyszalyscie o jakichs zabiegach niedrogich w gabinecie kosmetycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
moj problem polega na tym ze schudlam bardzo duzo. najbardziej odczul to moj biust. skora byla zwiotczala i w ogole niejedrna. widoczne byly rozstepy dzieki preparatom lierac moje piersi zyskaly wiecej jedrnosci i nie wisza juz tak a przez to mniej widoczne sa rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja0904
diaethria-dzieki mam nadzieje ze mi toda efekty, narazie stosuje jakis erisa na rozstepy i jak skoncze opakowanie to sprobuje twoich sposobów. jest na allegro pełno różnych specyfików tabletek, herbatek na podniesienie i powiększenie piersi ale nie wiem czy to jest sobie czym zawracać głowę....próbował ktoś czegoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Używam Evelin, masuję systematycznie.Wydaje mi się ,że efekty są. A jesli znikome, to z pewnością lepsze to niż nie robienie niczego ,bo brak kasy. Nie kazdego stać na gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diaethria
mnie jakos nie przekonuja jakies herbatki czy cos takiego... ciezko mi w to uwierzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! Nosić dobre staniki! A żeby stanik był dobrze dobrany trzeba zrobić tak: 1. Mierzymy się pod biustem bardzo ciasno i na wYdechu. Otrzymany wynik zaokrąglamy w dół o co najmniej 5 cm - tak otrzymamy obwód/obwody pasujących na nas staników. Skąd te odejmowane centymetry? Ano, po pierwsze mierzymy się sztywną miarką, a wynik trzeba potem przeliczyć na rozciągliwy obwód stanika. Po drugie konstrukcja stanika nie może wisieć, jak bluzeczka, tylko musi mieć oparcie na żebrach. Dlatego im ktoś w zmierzonym obwodzie ma więcej tłuszczyku, tym więcej musi zaokrąglić w dół. 2. Mierzymy się w biuście - luźno. 3. Od naszego obwodu w biuście odejmujemy wyliczone w punkcie 1 obwody staników (nie nasz obw. pod biustem! - to poważny błąd), bądź zerkamy w tabelkę interesującego nas producenta: tak znajdujemy potrzebną nam miseczkę. 4. Mierzymy stanik, starając się włożyć do miseczki całą pierś, zgarniając ruchem masującym ciało spod pachy: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=32203&w=28655453&a=28667659 5. Sprawdzamy, czy stanik dobrze leży: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html Przykładowo: jaki stanik powinna nosić osoba mająca pod biustem ciasno 73 cm, a w biuście luźno 90? Nie, wcale nie 75B... Najlepiej powinien leżeć 65E, a w ostateczności można próbować 70D (wg rozmiarówki Bellissimy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucza
alez tu bzdury wyczytalam o destrukcyjnym wplywie karmienia na piersi! w moim przypadku bylo wrecz odwrotnie! piersi staly sie piekniejsze po karmieniu (urodzilam 2 synow rok po roku i kazdego z nich karmilam 10 m-cy). karmienie to najbardziej naturalny dla kobiety proces fizjologiczny - pobudza gruczol piersi do pracy - (do tego przeciez jest przeznaczony - zeby produkowac mleko), a czym innym jest wasz slynny masaz Kasi jak nie pobudzaniem gruczolu? (troche to, przyznam wydaje mi sie pracochlonne to ugniatanie biustu po 300 razy na piers, ale podziwiam determinacje tych co sie podjely!)gruczol "bezczynny" szybciej sie starzeje i opada. sama widze wokol siebie mnostwo mlodych dziewczyn, bezdzietnych, z bardziej wiszacymi piersiami niz moje "nadwyrezone" karmieniem. jedna uwaga: trzeba jednak uwazac na technike samego karmienia. sa noworodki ktore uwielbiaja ugniatac i ciagac za piers mamy, tarmoszac skore do bolu. nie pozwolcie im na to - przytrzymajcie za raczki, przystawiajcie dziecko do piersi a nie piers do dziecka, sprawdzcie czy skora nie napreza sie zbytnio kiedy dziecko trzyma juz brodawke w buzi, jesli tak - przytulcie je mocniej do siebie i wasze piersi beda "bezpieczne" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia1
dzieki za rady ja urodzilam dwoje dzieci mam 24 lata i problem z piersiami zastosuje sie do rad i zobaczymy moze sie uda mam nadzieje hi hi hi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pj_kejti
Witam, przeczytałam cały temat, wiem, że ważne są ćwiczenia - planuję robić pompki (z początku damskie) i to o czym była mowa wcześniej (składanie dłoni jak do pacierza ;)), natryski zimno-ciepłe, a jak uzbieram pieniądze zakupię któryś z kosmetyków lierac, ale mam jeszcze jedno pytanie. Otóż w mojej rodzinie przekazywana jest pewna wada genetyczna u kobiet, mianowicie mam jedną pierś większą od drugiej (lewa miseczka chyba jakieś C, prawa B), a do tego ta większa jest wiotka, obwisła i z rozstępami - kiedy dojrzewałam urosła bardzo szybko, więc rozstępy mam już bardzo długo (mam teraz 22 lata, więc trochę czasu minęło odkąd urosły mi piersi ;]). I teraz pytanie - czy powinnam może najpierw próbować zmniejszyć rozstępy, czy w ogóle po tak długim czasie istnieje jakaś szansa na to? Czy kremy/kuracje/ćwiczenia pomogą na ujędrnienie/podniesienie biustu, który tak długo był brzydki i oklapnięty? Jak myślicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agu_ś
hej, mam dopiero 21 lat a mój biust jest ... :( pogorszyło sie jak przestalam brac tabletki antykoncepcyjne, (nie wiem czy to dlatego) ale piersi sa miekkie i opadly. nie wiem co robic?? czy znacie jakies domowe sposobym jakie dobre i nie drogie kremy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masteo
hej:D piękny biust to marzenie chyba kazdej z nas... ja pomimo tego, że mam 20 lat to jeszcze kilka ms temu miałam straszne kompleksy... chudnięcie a nastepnie przybieranie kilku kg spowodowało, że moj biust wyglądał "mało atrakcyjnie"(czyt. czułam się jak bym wykarmiła 10 dzieci... brak jędrności, obwisły:/)szukałam różnych sposobów...moj sposob na piękny biust to krem sexy look-perfekcyjny biust - bardzo skuteczny- należy stosować go regularnie!!!, cena również baaardzo przystepna(ok. 25 zł), wydajny, no może zapach mogł by być mniej intensywny... ujędrniające perły do pielęgnacji biustu i dekoldu CLARENA (ok 35 zł) są super-moja kosmetyczka mi poleciła. Baaaardzo korzystnie wpłynęły masaze wodne- na przemian ciepła(ale niegorąca) z zimną, masaze kostkami lodu rownież pomagają. Sport owszem, ale u mnie raczej w umiarkowanych ilościach - relaksacyjnie... to właśnie moj sposob na piękny biust!!! Dziewczyny torochę pracy nad sobą i efekty gwarantowane!!!najwaznijsze jest to aby być systematycznym, jednorazowe kuracje nie dają zadnego efektu - u mnie pierwsza poprawa nastąpiła po 1 ms. POWODZENIA W SPEŁNIANIU MARZEŃ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masteo
hej:D piękny biust to marzenie chyba kazdej z nas... ja pomimo tego, że mam 20 lat to jeszcze kilka ms temu miałam straszne kompleksy... chudnięcie a nastepnie przybieranie kilku kg spowodowało, że moj biust wyglądał "mało atrakcyjnie"(czyt. czułam się jak bym wykarmiła 10 dzieci... brak jędrności, obwisły:/)szukałam różnych sposobów...moj sposob na piękny biust to krem sexy look-perfekcyjny biust - bardzo skuteczny- należy stosować go regularnie!!!, cena również baaardzo przystepna(ok. 25 zł), wydajny, no może zapach mogł by być mniej intensywny... ujędrniające perły do pielęgnacji biustu i dekoldu CLARENA (ok 35 zł) są super-moja kosmetyczka mi poleciła. Baaaardzo korzystnie wpłynęły masaze wodne- na przemian ciepła(ale niegorąca) z zimną, masaze kostkami lodu rownież pomagają. Sport owszem, ale u mnie raczej w umiarkowanych ilościach - relaksacyjnie... to właśnie moj sposob na piękny biust!!! Dziewczyny torochę pracy nad sobą i efekty gwarantowane!!!najwaznijsze jest to aby być systematycznym, jednorazowe kuracje nie dają zadnego efektu - u mnie pierwsza poprawa nastąpiła po 1 ms. POWODZENIA W SPEŁNIANIU MARZEŃ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i róbcie USG regularnie
nie tylko ważne co na zewnątrz, ale (nawet ważniejsze) co wewnątrz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallena
chodzenie bez stanika przy tak dużej miseczce jak C czy D jest ryzykowne,ponieważ skóra sie rozciąga i jest bardziej narażona na rozstępy,a broń boże biegać bez stanika.Najlepiej,żeby dodatkowo trzymał dobrze piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C czy D to nie są miseczki na duży biust (już pomijam fakt, że literka bez obwodu nie oznacza żadnej wielkości, miseczka w 80D będzi o wiele większa niż w 65D np.). Aby się o tym przekonać polecam obejrzenie biustów tygodnia na Stanikomanii (tam takie \"giganty\" jak 60F, 65K czy 70J np.) i porządne wymierzenie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koooolooorwa
witam super ze jestescie:)..ja tez mam duzy biuscik i tez kurcze za jednry nie jest;/ - mam teraz plan - szorstka gabeczka i naprzemienne masaze plus kostki lodu i perfect look biust do duzych piers- zobaczymy:) do lata malo czasu..podobno gumam jest super probowala ktora? albo zabiegów? nie mowie o chirurgicznych bardziej z medycyny estetycznej:P a teraz smigam na basen- podobno dla nich jest swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×