Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes23

chce sprobowac seksu z kobieta...

Polecane posty

Pewna... a jakie masz właściwie pragnienia? Tylko sex czy jakieś uczucia wchodzą w grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna....
tarja...wiem,że podnieca mnie na maxa sam seks aczy uczucia.. muszę się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zrobiłam to tylko dla sexu. Wogóle jej nie znałam, nic nie czułam, do dziś mam wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
u mnie tez bylo milo itp ale jakis kacyk moralny tez sie pojawil. po 3 razie stwierdzilam ze sie nie nadaje na takie spotkania na jedna noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc widzicie same, że dużo jest kobiet pragnące kobiety. I nie mówcie...gdzie ich szukać.Rozejrzyjcie się wokoło, spróbujcie się uśmiechnąć, zagadać do niej.. a jak traficie na mnie...to będzie mi miło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
ladnie to kogos obgadywac ...jak mnie przez moment nie bylo.....to juz spisek.....jak jakas ma watpliwosci to zapraszam na real....za godzine....za chwile.....podacie do siebie telefon to zadzwonie....jaki jest problem?.....podalam do siebie numer gg....ale jesli wasze dzialania odbywaja sie po godzinie ...nie bede wiec siedziala i sleczala przy gg.....mam swoje obowiazki.....praca i dom.....mam rodzine.....jak chcecie to prosze ....jak mam wolne ...to zapraszam.....nie unikam spotkania......wiec prosze o wstrzymanie sie od komentarzy o mnie jak sie czegos nie wie.....trzeba byc umiarkowanym wswych uwagach......pozdrawiam was kolezanki.....i prosze o rozwazne uwagi.....zanim komus sprawi sie przykrosc.....Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
juz jestem....jak ktora chce do mnie sie odezwac ....to czekam....a wszystkim dzien dobry ....milego dnia...Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yokidoki
no to może z Gdańska jest jakas fajna ,wykształcona kobietka w wieku do 30tki.... najlepiej baardzo kobieca i szczupla?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka47czarna
bardzo musisz byc zdesperowana ciągle szukasz i szukasz.... Warszawa to duże miasto a ty masz takie trudności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 22 lata, jestem z Warszawy i też chętnie znalazłabym sobie przyjaciółkę... Najchętniej w zbliżonym wieku. Lubię kobiety szczupłe, z niezbyt dużym biustem (miseczka B) i inteligentne, żebyśmy miały o czym pogadać. Jakieś kandydatury (mail pod nickiem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczyny
macie większe wymagania niż mężczyźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
widze,ze coraz ciekawiej zaczyna sie na tym forum....faceci zagladaja .....to zaczyna byc bardzo interesujace,......moze ten temat zacznie krazyc po zaciszach domowych......i....urosnie do rangi ogniska domowego......jestem ciekawa......tak sie zapowiadalo niewinnie.......ktoz to by powiedzial ,ze tak bedzie interesujaco......czekam wciaz na odzew dziewczyn z Warszawy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaisnin
Kociaczek007 - jestem z wawy, marze o tym żeby spotkać sie z kobietą sam na sam , w ogole pociąga mnie od dawna kobiece ciało, jest na maxa estetyczne :) Jezeli jestes zainteresowana :> to daj znac . Jestem niską brunetką :) tzw mała czarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitomii
Jestem zainteresowana spotakniem z dziewczyną z wawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hitomii
Dlaczego majka_borys_wawa podała swój numer gg pod którym jest wpisane sławomir(borys) wawa??? Czyżby mężczyzna??? :> nieładnie oszukiwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
jak bys czytala uwaznie to bys wiedziala,ze numer gg jest numerem moi i mego meza....czy to jest dla ciebie jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majqa82
Majka_borys_wawa - chetnie nawiaze znajomość - kontakt via email:) majqa82@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
odezwalam sie ....i ....co dalej.....czekam wiec za tem.....moze zostaniemy przyjaciolkami......a co dalej....zobaczymy....mysle,ze jestescie fajnymi dziewczynami...zycze wiec sobie tego jaki innym dziewczynom.....spelnienia swych fantazji.....mam wrazenie ,ze co ponie ktorzy zle mnie oceniaja....nie jestem zdesperowana.....nie mozna nazywac desperacja czyis fantazji......jak prawie kazda z dziewczyn ,ktore tu odzywaja sie na forum wyjawia wszystkim swoje nie spelnione fantazje......mam wielka ochote je spelnic....i co ...to cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
ja przed swym mezem nie mam zadnych tajemnic.....ja mu ufam...a on mnie......nasz zwiazek opiera sie na obupolnym zaufaniu.....oboje uznalismy i tego chcemy ....aby troszke urozmaicic nasza zabawe......WIEC ....BAWMY SIE.....SPELNIAJMY SWE FANTAZJE......POZDRAWIAM WIEC WAS WSZYSTKIE DZIEWCZYNKI....niech tu ...na tym forum.....odnajdziecie swe spelnione marzenia....moze wlasnie tu ....nie na zadnych czatach......znajdziecie swe rowniez marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
chyba wszystkich wytruli.....nikt juz nie zabiera glosu w dyskusji,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatna26
witam spałam kiedyś z moja przyjaciółką było extra i zero kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
ciekawa jestem.....czy tu pojawi sie dziewczyna ,ktora sie spotkala z inna z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
widze,ze temat umarl ......chyba zadna nie jest juz zainteresowana dalszym pisaniem na forum.....szkoda....milo bylo dyskutowac ....sadzilam,ze wlasnie tu pojawia sie inteligentne dziewczyny.....tu wlasnie zapoczatkuja nowe przyjaznie.....smutno tu.....powialo jakims chlodem.....moze ktos nowy zacznie goraca atmosfere.....pozdrawiam ...Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie
Przesylam troche ciepla :) Ja sie spotkalam ale nic z teko nie wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
a skad jestes.....moze nie daleko ode mnie....napisz do mnie.....moze my zostaniemy przyjaciolkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie
maila wyslalam, mam nadzieje ze dobrze adres wpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
otrzymalam.....moze na gg....odpisalam....czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie
poki co nic nie dostalam, narazie musze spadac ale jeszcze dzisiaj cos napisze. pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie
hej, Majka, jestem na gg. Wyslalam Ci wiadomosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×