Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes23

chce sprobowac seksu z kobieta...

Polecane posty

Gość Majka_borys_wawa
napisz do mnie.....na maila...podaj do siebie numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mwi_1976
Ciekawi mnie dlaczego nie mozemy znalezc kobiety w Poznaniu, ktorej przy pieszczotach z inna kobieta nie przeszkadzalby facet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
my wciaz szukamy dziewczyny z wawy......i nic.......wciaz bez odzewu......nie ma takiej co by chciala do nas dolaczyc.....nie wiem ...czy to tak trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajansiarz
Wszystkie tylko pierdola na forum jak nakrecone .. Glupie pipy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zach25
Majka_borys do Was czyli do kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
a kim ty jestes.....?on....czy ...ona?....prosze o prezentacje....bo trudno zgadnac....z kim mam przyjemnosc.....ja jestem mezatka...a ty kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredotka33
Pragnę pieścić kobiece ciało...mężatka-lat 33 dolny śląśk mój nr g-g (7420206)- pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
a ja jestem z kobieta i sex z nia jest najpiekniejsza rzeza na swiecie...jej bliskosc...dotyk...i sama jej obecnosc..jestem lesbijka wiec faceci mnie nie pociagaja..ale z nimi probowalam i jednak p[odziekowalam..zaden facet nie da mi tyle szczescia co kobieta..pozdrawiam wsyztskich papola:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
widze,ze ozyla dyskusja na forum......cos zaczyna sie dziac.....to mile....kazdy glos sie liczy....kazda wypowiedz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boskie
Czesc Majeczko, serdecznie buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryminalistka
majka_borys_wawa pozdrowionko for U ode mnie i mojej kobitki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
jak to milo.....pozdrawiam was wszystkie....a wszczegolnosci milutka Anus.....milo bylo cie zapoznac .....moze wiecej milych dziewczyn sie bedzie sie tutaj odzywalo....piszcie....cos Warszawa malo sie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodka Sromka
Witam! Ja tak niesmialo... kiedys mialam maly epizod... z kolezanka, nauczyla mnei calowac... ale mi nie sprawialo przyjemnosci kiedy ona mnie dotykala... za to jej ogromnie gdy ja ja... tak chcialam zajrzec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
moze napisza dziewczyny z warszawy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
bardzo bym chciala zapoznac sie z dziewczyna z warszawy.....lub okolic......moze znajdzie sie jakas fajna kolezanka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
widac ,ze forum umarlo......czyzby wszystkich gdzies pozamykali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra anna
jesli to jest powazna propozycja to ja jstem chetna..moim mazeniem jest kochac sie z kobieta...tyle ze pewnie monika borys jest odemnie starsza mi to jak najbardziej odpowiada!!!!!! prosze odezwij sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
masz mego maila .......napisz.....chetnie sie z toba spotkam.....w realu......tam podam do siebie dokladne namiary.....a skad jestes?.......czekam wiec za tem....pozdrawiam....Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) weszłam na ten topik ktory zalozylam jakis czas temu i co? Nic. U mnie marzenie spelnione, bylo calkiem milo:) (ale to juz pisalam:) )Poczytalam sobie troche co pisaliscie przez ten czas i stwierdzam ze Majka jest straasznie nudnaaa....Jak mozna non stop i z taka desperacja szukac dziewczyny do lozka..? I Ty sie jeszcze dziwisz , ze nikt nie jest zainteresowany? Bez obrazy, ale mnie sie wydajesz po prostu strasznie jeczaca, sfrustrowana kobieta...Wiecej zycia, pewnosci siebie, szalenstwa, otwartosci....Mieszkasz w Warszawie!! Tam jest pełno dziewczyn ktore mialyby na to ochote, a Ty szukasz w internecie!? I to jescze tak nieudolnie...Mozna w tym wszystkim co piszesz nawet doszukiwac sie prowokacji...Nie mysl o mnie zle, za to co pisze, ale staram Ci sie jakos wytłumaczyc czemu nikt nie traktuje Twojej propozycji powaznie...No coz..Mam nadzieje, ze jednak znajdziecie ta druga kobiete..Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaa
ja tez ostatnio o tym myślę..chciałabym pokochać się z inną dziewczyną,poczuć jej krągłości itp :) ciekawe czy keidys ta fantazja się ziści.. tylko czy takie mysl są fair wobec moejgo faceta? czy nie powinno mi to dac domyslenia ze skoro porzadam innej kobiety jestem less... hmmm pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcą nie jestem
malina nie jesteś les skoro jesteś z facetem i sex z nim sprawia ci radość ja również jestem z facetem ale kocham też kobiety (mam na myśli jedną kobietę, którą kocham i pożądam) a czy jest to w porządku... to zależy jak do tego oboje podejdziecie:) masz 3 wyjścia 1. powiedzieć mu (on to zaakceptuje albo nie) 2.nic mu nie mówić i tak żyć dalej (zostać ze swoimi marzeniami) 3. nic mu nie mówić, poznać fajną laskę, prowadzić dwa życia (czego nie polecam) pozdrawiam moją Kobietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maIinaa
veni vidi i zostalam lesbijka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh ja tez starsznie tego pragne mimo iz mam chlopaka ktorego kocham to pragne takiej przygody szczegolnie chcialabym sie delektowac jej persiami lizac sutki wkladac do srodka jej jezyczek to by byly wspaniale orgazmy juz czuje sie podniecona....ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w góręD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki18
do agnes: szkoda ze sie spoznilam:( tez jestem z Lublina i marze o pieszczotach z kobieta... Ale mnie rozpaliłaś... ochhhhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny co tam u was
Wakacyne przygody juz wkrotce ..! a co tam u was ? Caluski dla wszystkich spragnionych kobiet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chetnie popatrzylbym sobie na dwie kobietki w takim akcie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otwarta
topik umiera..A takich kobiet więcej...Dziewczyny jak będziecie tylko mysleć to nic z tego nie wyjdzie..Trzeba uwodzic spojrzeniem, delikatnie dotykać, mówić komplementy ..a samo pryjdzie...90 % kobiet o tym mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magia.. dla mnie obraz dwie kobiet kochając się, pieszcząc.. kipi od tej magii. Polecam: \"Women prefer women\" (\'Les femmes preferent les femmes\") Autor Elula Perrin. Hołd dla miłości kobiet do kobiet. wyśmienitą pozycją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z krakowa piszcie!1553936 Nawet jak nic nam z tego nie wyjdzie to chociaz ciekawa znajomosc zostanie.Zawsze mozna pojsc na piwo...wino...a jak sie zrobi pozno a my dakej nie bedziemy mialy siebie dosyc to zobaczymy co sie bedzie dzialo dalej:D Ona 19 on 21:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×