Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnes23

chce sprobowac seksu z kobieta...

Polecane posty

Gość brum
ikaaaa ALE CI ZAZDROSZCZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *ona*
Ja też marzę o kobiecie.... Może jest jakaś dziewczyna z Wrocławia lub chociaż z dolnego śląska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
i o to chodzi.....umiec rozmawiac ze swoim facetem.....i miec wlasciwego mezczyzne przy sobie....umie zrozumiec .....ufa.....i to jest to....ja tez tak mam.....super faceta.....i za to go bardzo kocham.....ale do pelni szczescia ...barakuje wlasnie drugiej kobiety.......gdzie one sa?......jakos nie widze tego.....same oszolomki.....opowiadaczki fantazji.....a gdzie real?.....i wciaz to samo.......szkoda,ze to tak ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja juz bylam kiedys z kobieta i powiem szczerze ze nie mialam zadnych oporow tylko ze wtedy byl jeszcze facet i nam troche przeszkadzal , ale zdecydowanie wole facetow pozdro cmok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja juz bylam kiedys z kobieta i powiem szczerze ze nie mialam zadnych oporow tylko ze wtedy byl jeszcze facet i nam troche przeszkadzal , ale zdecydowanie wole sex z facetami :P pozdro cmok :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
myslalam,ze tu wlasnie zapoznam sie z jakas fajna dziewczyna,ze tu pisza wlasnie dojrzale ....zdecydowane.....kobiety.....wiek nie jest w tym istotny.....wazne jest wnetrze....a tu to samo co na czatach....szkoda gadac....sa ale gdzies w kosmosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zach25
mnie to tez strasznie kreci... uwielbiam całować się z kobietami, robią to zupełnie inaczej, marzy mi się seks z kobietą taki bardzo zmysłowy. Nadmienić chciałam , że nie jestem lesbijką, mam faceta, świetnie nam w łóżku. Po prostu chciałabym spróbować, strasznie sama myśl o tym mnnie podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
to na co czekasz......zrealizuj swe fantazje.....tyle tu czeka dziewczyn...kobiet....ja tez.....ale pisac ...pisac...to za malo.....zrealizuj sie.....do dziela....dziewczyno.....niech sie to spelni.....w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Majka_borys_wawa\" To nie jest tak, że kogoś poznasz na necie, spotkanko i seksik.Wydaje mi się, że zanim trafisz na odpowiednią osobę.. mówię tu o kobiecie...to trochę czasu minie. Ja również (zanim poznałam JĄ) trafiałam na różne laski:)) Jednym zależało tylko na sexie.. innym.. sama nie wiem na czym. Moim zdaniem, trzeba coś czuć, zanim pójdziesz z Nią do łóżka. Jeżeli chcesz o tym pogadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
moze chesz ze mna pogadac na gg....podaj do siebie swoj numer....na maila....napisz,.....czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Majka_borys_wawa\" jestem na necie, więc jak chcesz - możemy sobie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Ja juz w sumie probowalam z kilkoma dziewczynami - bbylo bardzo milo. Teraz mam marzenie zeby spotkac sie w trojkaciku - zrobic iespodzianke mojemu facteowi:) ciekawe jak by zareagowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
dziewczyny do dziela....namawiajcie swoich facetow ....i niech i oni tez sie zabawia......jak szalec to szalec....we dwoje ...we troje.....a nawet we czworke.....jak sie bawic to sie bawic......nie ma co sobie zalowac....czas ucieka...nie dlugo nikt nas nie zechce....i co wtedy.....? bedziemy zalowac ,ze czegos nie sprobowalysmy.....cos nam przeszlo fajnego z przed nosa.....taki nie dosyt.....zal tego co minelo bez powrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Majka masz racje jak szalec to szalec:) ja mam taki maly plan - w listopadzie prawdopodobnie przyjezdza moja przyjaciolka z Polski:) widze to tak - bedziemy sie kochac z nia a moj facet wroci z pracy i nas zastanie razem w lozku:) chcialabym zobaczyc jego mibne wtedy:) juz nie moge sie juz doczekac listopada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
w pierwszej kolejnosci ...ja i ta druga.......a moj maz dostanie nas obie .....pozniej.......ja musze sie zaspokoic.....swymi pragnieniami....moja fantazja.....a pozniej ....my we dwie ....dla niego.....niech nas obie zadowoli.....niech nas piesci.....caluje.....roznamietnia.....az do bialosci.......tego tak goraco pragne.......az .....mam wrazenie ze te pragnienie mnie rozsadzi.....eksploduje.......gadam mu o tym ....a on .....tuli i mowi,ze napewno spotkamy fajna dziewczyne.....wierze mu....on jest taki dobry dla mnie...kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Majka mmmm mila perspektywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
ooooooooo?......to jest super pomysl......to mi sie podoba......a o tym nie pomyslalam.........wiesz.....musze wlasnie tak zrobic.....ale jak tu to zrobic.....musze poznac jakas fajna dziewczyne....a tu ....pusto.....i glucho......dziewczyny......jest tu jakas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
Majka ja niestety jestem za daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la_gatta
*ona*- ja jestem z Wrocławia :) masz gg?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
ja niestety mieszkam az w Londynie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
mam jechac do ciebie? ................................wsiade na miotle....bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna....
Ja jestem z Wawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
a co masz ochote na male co nieco ze mna i z moim szczesciem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
jak czarownica z Lysej Gory..............zrobimy zlot czarownic......dziewczyny.....zbieramy sie na Lysej Gorze.....tam odwalimy caly rytual......sexualny....ktora chetna?a pozniej z krzykniemy sie z naszymi facetami......jestem ciekawa jak by zobaczyli nas wszystkie jak sie zabawiamy....co by zrobili.....to by byla super zabawa,......pozdrawiam was wszystkie.....smiejcie sie.....nic innego nam nie pozostalo.....smierc i tak nas dopodnie....starosc tez.....a pozniej bedzie zapozno......koniec zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi29
oj nie wiem co by bylo jakby nas nasze szczescia zobaczyly na takim zlocie:) ja wystarczy ze opowiedzialam mojemu o tym jak sie kochalam z dwoma dziewczynami ufff bylo goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_borys_wawa
witam cie .....moja mila kolezanko....jak masz ochote na blizsza pogawedke...to podaj do siebie ....jak masz gg....tam poklikamy na biezaco i blizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna....
A ja bym chciała z samymi kobietkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×