Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość moze sie przyda
nooika to ja Ci pomo9ge - choc juz mi kiepsko idzie ;-) to jaki dział do preszukania mi zadajesz? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta mapa to nie wiem sama wysłałam i czekam na przesyłke ,adres wziełam z www.insomnia.pl w dziale hydepark szukaj tam niektorzy juz dostali to moze powiedza ci cos wiecej na ten temat :d aha ten topik na insomni nazywa sie rozdaje prezenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co zrobiłam spis 1Firmy które nie wysyłają próbek -Farouk -Barwa -Applause -Thalgo -Procter&Gamble -eVera -PollenaEva -DuWop 2.Firmy które nie wysyłają gadżetów -Kujawski -Inteligo -Nestle -PZU -Siemens -Triada -Pepino -Isostar -Era -Gazeta Pomorska Tylko 2 zgodziły się wysłać próbki 1Ziaja 2Kolastyna No i gadżety 1Naturell 2Brio(ale zwykle reklamówki:() Nie zaciekawie to wygląda a u WAs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
nooika a tej ostatniej znalezc nie moge uprzedzenia do tych co znalazlam? a skad je wytrzasnelas? bo one maja przedstawicielstwa w polsce - te maile co podaje to do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
pewnie ze mam! asiula jestem! a Ty - nooika? :p milo mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze sie przyda
nooiika - pierwsze? zobacz wyzej ile sie naprodukowalam!!!!!!!!!! oj Ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczcie to Rejestrując się w portalu Mapa Urody zyskujesz dostęp do najświeższych informacji ze świata urody, zdrowia i mody. Jeżeli jednocześnie mieszkasz w stolicy, pracujesz w tym mieście lub często je odwiedzasz, bezcenne okażą się dla Ciebie wiadomości, w którym warszawskim salonie piękności możesz znaleźć najszerszą, najciekawszą lub najtańszą ofertę. Firmy, z którymi współpracujemy organizują liczne promocje, które sprawiają, ze ich oferta jest atrakcyjniejsza od innych. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> http://mapaurody.pl/artykul.php?id=901 >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Co to oznacza? Rejestracja w Portalu daje Ci prawo do bycia informowanym o najatrakcyjniejszych usługach z branży kosmetyki, fryzjerstwa, fitness i innych. Rejestrując się, możesz liczyć na bezpłatne próbki kosmetyków, nagrody lub usługi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rejestracja daje możliwość skorzystania z konkursów, ofert specjalnych i aktualnych promocji. Każdy Użytkownik, po zarejestrowaniu się, uzyskuje dostęp do wszystkich informacji i usług portalu MapaUrody.pl. Informacje te udostępniane są bezpłatnie. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki!Ja wpadłam się pożegnać będę dopiero w środe bo wyjeżdżam pod namiot nad jeziorko.PaPa trzymajcie się.Całuski dla WasSsSssss 👄Miłego tygodnia Wam życzę tego jeszcze starego i tego nowego co będzie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny:) przegladalam jak do tej pory poprzedni topic a teraz postanowilam sie do was przylaczyc i oto jestem napisze niebawem co i jak u mnie z probkami a na teraz to tylko sie zalogowalam hehe pozdrawiam do uslyszenia niebawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no,a ja zrobie pierwszy wpis w dziesiejszym dniu:D...czesc Kochane Probomaniaczki!👄 znowu mam upal, ale dzisiaj to juz jade nad jezioro sie opalac,bo jutro bede burze:P a...i apaluje o to,zeby jak wroce zadnych klotni tu nie bylo 🌼...nio...milego dzionka zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana... naszczęście nie ma za duzo do czytania od wieczora :) :) :) u mnie dziś listonosz nie chodzi, ale ciekawe co w poniedziałek bedzie:) a dzioś jest sobota? ja straciłam rachube przez te wakacje... a moze jednak dzis piątek i listonosz przyjdzie:P kurcze... mógłby listek coś prznieść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laseczki. U mnie listonosz napewno dziś nie przyjdzie,nigdy Go nie ma w sobotę:( Uff jak gorąco,u Was też?mam nadzieje że w od 5.08 też tak będzie szczególnie we Władku bo tam jadę się trochę pobyczyc,jak mi będzie lało to się wkurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sibyllin
kaczulka ja byłam we Władku ;) Superrrrrroowo tam było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!:) Ja tez tam jadę:D ale 15.08:). Kaczulka może się spotkamy, jak tam jeszcze będziesz???:D. Boję się, żeby zimno nie było:(, to wkońcu jest na Helu:). Mam nadzieje, że bedzie prażyć:D. Kaczulka tak apropo ile masz lat? Ja mam 15:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na Hel już jeżdziłam(do Jastarni) nie jest zimno,ale jak jest pogoda Mam 20 lat już niestety;) A we Władku nigdy nie byłam,mam nadzieje że są tam jakieś dyskoteki,albo kluby,co? Sibyllin a może byś mi poleciła jakieś fajne miejsce? T_I_N_K_A ja niestety już 15 wracam,chyba że spotkamy się na stacji.Ty przyjedziesz,a ja będę wyjeżdzac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Być może:D:D, ja przyjadę rano:), dogadamy sie do stacji:):D, ale byłby ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sie macie super... ja w domku bede siedziec cale wakacje:( ale jakoś to bedzie:) trudno przeżyje... bede marzyć o lepszym losie :P nad przewodnikami po Portugaalii :Dnapisałam też do ambasady Hiszpanii mam nadzieje ze cos przyjdzie:) chcialabym:) lubie sobie pooglądać obrazeczki:) i poczyac o innych krajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) JAKIE JESZCZE ZNACIE FIRMY? podpowiecie mi coś... wysłałam do Citroena:) jeszcze żadnej odpowiedzi ale... nie obrażę sie jak odpowiedź przyjdzie za tydzien w postaci gadżetów...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak we Władki też tam zawsze jeżdżę!!Ale nie w tym roku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moze zamówimy sobie przewodnik po Władysławowie?:Di jakies gadżety?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussycat
hej dziewczyny!! mieszkam niedaleko Władysławowa! Jakby co to pytajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pussycat
no cóż..nie będę Wam wypisywać wszystkiego, bo jest tego mnóstwo we wakacje-gdzie się nie ruszycie tam jakaś impreza :) wszędzie namioty-na plaży no i tam się można najlepiej bawić-właśnie w tych namiotach hainekena ,żywca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNIACZKA ta Hip Hop
Zwracam się z ogromną prozba!Kolekcjonuję gratisowe gadżety firmowe (np.próbki produktów,długopisy,notesiki,kubki,koszulki,breloczki,kosmetyczki...itp. ) .Bardzo chciała bym otrzymać coś do mojej kolekcji.Z góry dziękuję. Ilona M**** ul.Kurpiowska */** 44-*** Jastrzębie Zdrój DO SŁOWNIKA ZAJRZYJ DZIEWCZYNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×