Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

...ej co sie dzieje w ogole??? skad sie tu bierze tylu podszywaczy??? :/:/:/ widze,ze przybyl nowy...i sie pod princeton girl podszywa:/ ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...buuuu:( topic umiera...:( ktoras ostatnio miala racje....wszyscy wyjechali chyba na wakacje, stale bywalczynie gdzies \"polazly\" i nic sie tu na forum nie dzieje...szkoda...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest dziewczyny, tego jeszcze nie było, żeby przez całą dobę \"wyprodukowała się\" tylko jedna stronka. Nie spać-zwiedzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez cały dzień staram się rozruszać towarzystwo, a tu dupa:). Może ta pogoda tak działa, że nikomu nic się nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz spadam książkę poczytać, bo widzę, że tu i tak nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jok3r buuu nie moge wyszukać Almacabio a nawe kozystałam z wyszukiwarki na na kafeterii nie masz moze w wysłanych mailach tego adresu? łdanie prosze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AHOJ EVERYBODY ;) WRÓCIŁAM :) :):):):):):):) COS BYM POSZUKAŁA ALE DZISIAJ CHYBA PRĘDZEJ NOWĄ FIRMĘ UTWORZE NIZ COS ZNAJDE :P JUTRO BĘDE OBCZAJAŁA SIEC 3MCIE SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Hej Dziewczyny :) nie było mnie tu od wczoraj a tu tyle postow ;) tylko denerwuja mnie te wstretne podszywaczki ale co zrobic tylko zignorowac ... zapodaje Wam adresik do firmy ,ktorej chyba tu nie bylo -> www.progrescosmetics.pl biuro@progrescosmetics.pl , ja do nich niedawno wyslalam i zobaczymy czy cos przyjdzie ...aaaa i mam mala prosbe czy moglbyscie mi podac maila do ambasady Egiptu,Jerozolimy i Brazylii jak macie bo ja poslalam ale mi przyszlo ze to nie wlasciwe adresy :(:(:( z gory dziekuje :) dobra zmykam sobie a jutro cosik tutaj dodam jak znajdem :) paps:* Pozdrowionka dla m.in. Brawurki_00, basiulki, super-nastolatki, Kleopatry 307, natualii, becauseiloveyou, kaczulki, PrincetonGIRL, AnDziaAaAa * Judki, NiCe_GiRL, papaji, Jojex, T_I_N_K_A , Izki22 , ludzkiej_istoty, monnix, avril23, ivy_queen, reszis, ata_360, magdzik, XTINY i innych, których zapomniałam dopisać... P>S> i mam nadzieje ze ten topic nie upadnie bo sa tu fajni ludzie ktorych u gory pozdrawiam :) 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!Miało mnie nie być do czwartku ale taka bleee pogoda więc wróciliśmy do domciu!🌻Pozdrawiam stałe bywalczynie i te nie stałe ale normalne.Dzięki za życzenie miłych wakacji ale niezbyt miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14.02
eveline@eveline.com.pl info@svr.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie widzę że nikogo nie ma.Aby napiszę ładnie Dobranoc bo mykam spać bo jutro muszę wcześnie wstać bo idę do szkoły o 10 po papiery i pojutrze do zakładu pracy zanieść je kurde już o 8.Będzie masakra.No to Dobranoc laseczki kolorków życzę sobie i Wam Pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelkaa
dlaczego ktoś usuwa moje wiersze?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasasasasasasasa
Bo sa nielegalne jak moje ale dalej mam cipke zarosnieta mirelka pogolimy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam Kochane!👄 basiulka sie juz obudzila i od razu zyczy milego dzionka🌼 dzieki serdeczne Jenny_Aniołku za pozdrowionka👄 👄 👄 ...prawde mowiac myslalam,ze jak wejde rano na forum to narobi sie pare stronek do czytania...hehehe...a tu jeszcze jedna sie nie ruszyla od wczoraj:P hihi...ale coz...a topic nie moze umrzec...dzis jest juz fajniejsza pogoda,wiec popoludniu trzeba zaczac czegos szukac;) ja teraz zmykam na zakupki,ale potem tu zajrze... pozdrofffki dla Wszystkich🌼 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam z rana... właśnie wstaaaaaaaaaaaaałaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam ;) odmowa ze starfoods i ambssady niemieckiej przywitała mnie w poczcie mailowej:( czy ktos dostal cos z niemiec? na jaki sdres pisałyście? a do Chorwacji? ciągle mi wrqca maile... jeśli ktos wie to prosze o pomoc...:) dzieki za pozdrowionka wszystkie, ja też przesyłam pozdro for all:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva-nowa
hej. Mam pytanie do Was. Czy któraś z Was dostała jakaś przesyłke z Barcelony i do tego kurierem? Bo do mnie dzwonił jakieś pół godziny temu Pan i mówił ze miedzy 12 a 14 mi przywieziec.Tylko ja nie wiem co to może być!!! Może któraś z Was dostała coś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bynajmniej nie, bo też jakby jestem nowa:D raczej nie wysyłam na zagraniczne bo nie znam na tyle języka chyba ze na sprawdzone przez inne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ma któraś linka do \"starego\" forum, bo jest mi potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva-nowa
Zadzwoniłam do tej firmy, z której dzwoniono do mnie rano i okazało się ze to jakaś firma tnt gorzów....kurcze mam nadzieje że to coś fajnego i dotego bezpłatnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny sorry ze znowu zawracam glowe... ale chcialam zapytac czy adresy na starym forum podawane przez \"123mka\" są wiarygodne i darmowe? moge bez obaaw wypełniać? prosze napiszcie i nie bijcie:D ze zapytałam niby o oczywistą rzecz ale ja dopiero niedawno dołączyłam... do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z samego rana... Świństwo, obudzić człowieka przed południem. Człowieka, który ma trochę urlopu;))) Dziękuje za pozdrowienia- pozdrawiam również i życzę dużych łówów. Co do pomysłów nowych... Wiecie, co zrobiłam? No tak, skąd mozecie wiedzieć;) Poszukałam sobie w sieci stron Wiednia i Pragi, ichnych, w ich językach pisanych i popisałam do różnych tamtejszych instytucji (jak nasze urzędy miasta itp) z prosbą o gadżety, bo zbieram, byłam w tych miastach (bo byłam:), podobają mi się i chcę mieć coś ichnego. Napisałam 3 @ do Pragi (1 wrócił odmownie, jeden na plus, jeden powiedzieli, że odeslą gdzieśtam i tam się mają mną zająć) i dwa do Wiednia (1 odesłali odmownie, jeden- coś mają przysłać:). Pisałam po angielskiemu, bo w innych językach tylko trochę rozumiem. Może to jakis sposób jest...;) pozdrawiam i dużo pomysłów zyczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak papaja 123mka jest wiarygodna. Dzięki za linka:) Szarlotka22 szukam tego adresu na starym więc musisz uzbroić się w cierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×