Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość kaligula
dziewcZYNY! dzisiaj tez rozwiązuje krzyzówke i mam do was pare pytań, może ktoś będzie wiedział akurat. oto one: 1. opcja umozliwiająca wczytanie dokumentu z innego programu ( na 6 liter) 2. fabryka monet ( na 7 liter) 3. procesor firmy AMD (na 6 liter) 4. kopia zapasowa ( na 6 liter) 5. katalog ( na 6 liter) 6. japońska papieroplastyka ( na 7 liter) pliska mam nadzieje ze ktos mi w tym pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć laski. Trochę mnie nie było i widzę, że już doszłyście do porozumienia. Chciałam jednak zwrócić dyskretną uwagę adwokatce. Wszystko pięknie, ładnie, ale wiesz co, jedno w Twojej wypowiedzi strasznie mnie poraziło. Napisałaś,wręcz apelowałaś, żeby dziewczyny, które mają te linki ich nie podawały. Wiesz, to zabrzmiało dość brzydko, bo teraz tym laskom, które nie dostały tych linków może być naprawdę przykro. Ktoś wcześniej napisał, że jeśli któraś by chciała to by sobie po nazwie firmy znalazła. Jednak tej nazwy nigdy nie podano. Papaju bardzo Cię lubię i szanuję Twoją wolę, jednak Twój kodeks jest dla mnie troszkę dziwny. Nie obraź się, ale to naprawdę troszkę komiczne, bo zachowujesz się jakbyś przechowywała sekrety rodzinne zakochanej, a to są zwykłe linki, które może ona dostała od kogoś. Na powrót zakochanej bym nie liczyła. Po ostatniej \"rundzie\" napisała, że się z nami żegna, więc cóż. Tych linków raczej już nie zobaczymy. Chciałam tylko zapytać czy reszta posiadaczek tych linków też wyznaje taki kodeks jak papaja czy może teraz się nim posłużą, żeby tych linków nie podać. Jednak, przykro mi to pisać, ale zanim podam jakiś nowy adres(choć robię to wyjątkowo rzadko) to chyba się jednak zastanowię, bo mimo wszystko zrobiło się tu troszkę nieprzyjemnie. Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mirelka:) Jakoś cicho tu bez Ciebie było. Napisałaś już jakiegoś erotyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ładną macie konspirację widzę \"nie podam bo .......niewiadomo co\".................chamska tu się zrobiła atmosfera. Ja w tym tygodniu dostałam 2 przesyłki próbki kosmetyków(mini kremiki) i próbki perfum . Oczywiście nie podam skąd bo skoro przede mną s a zatajane linki to sory..... Swoją drogą \"zakochana\" była bardzo \"OK\" wysępiła od nas linki a potem......posłała swoje paru koleżankom. Zresztą to forum odkąd zaczęło się sępienie mało nowego wnosi tylko chytrość- a szkoda. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 Długo mnie tu nie było bo netu nie miałam, piorun walnął w serwer czy jak to sie tam to nazywa :-p dużo już popisałyście, później jak znajdę czas to poczytam :-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaa
hahaha nie podam wam tych linow i juz hahaha i niech was zazdrosc zerzre ze ja sobie cipke smaruje kremikami a wy nie :D:D:D:D:D pozdrawiam :*:*:*:*::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak sobie pomyślałam, że zakochana pewnie już dawno znalazła sobie jakieś inne forum i ma na Was delikatnie mówiąc w.... raczej nie interesuje jej to czy ktoś podał te linki czy nie, ale skoro papaju wolisz być honorowa(chociaż nie widzę związku) i pozostawić niesmak wśród dziewczyn to Twoja sprawa, ale to jest już nie napiszę jakie, bo nie chcę Cie urazić zbytnio, ale no sorry chce mi sie śmiać. To są tylko adresy firm, a nie palany Pentagonu. Chryste. Pozdrówka i buźka dla Ciebie papaju. Jak wspomniałaś każdy ma prawo do swojego zdania, więc ja wyraziłam swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaju naprawdę dziwię się Tobie, że nadal trzymasz stronę zakochanej zwłaszcza po jej wypowiedzi. Przykra sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nic nie piszę. Róbcie co checie. To nie mi zależy na tych linkach , więc bijcie się o nie między sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaa
hahaha jok3r zal ci dupe sciska przyznaj a nie wal sciem i nie podpuszczaj papaji naciagaczko :D:D:D:D::DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eejeeje
jok3r daj spokoj to sie ktoras z tych antyprobkowiczek podszywa pod zakochaną, nie wierzcie jej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski zostawmy juz te dyskusje o linkach zakochanej bo tylko atmosferka się psuje. ja ich tez nie dostałam i jakos nie płacze z powodu ich braku. nie mam to nie mam koniec i kropka . ! lepiej poszukajmy czegos ciekawego na necie zamiast rozprawiac nad tym co by było gdybyśmy linka dostały 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! przyszlam sie pozegnac z Wami! wyjezdzam i dluuuuuugo mnie nie bedzie. Prosze mi sie tutaj nie klocic - co nie oznacza ze nie mozna wymieniac pogladow, nawet bardzo przeciwnych ;-) I prosze mi wszystkich prboek i gadzetow nie wyzebrac zeby dla mnie tez cos zostalo ;-) Mam nadzieje ze jak wroce to forum bedzie dalej istnialo, a jakbyscie sie przenosily to zostawcie mi jakis slad ;-) Pozdrawiam Was wszystkie goraco- te obecne i te ktore wyjechaly - bez wymieniania - bo czasu nie mam a pakowac sie musze no i dzieki temu nikogo nie pomine ;-) ;-) ;-) 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼🌼🌼 Do wrzesnia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd dziewczynki ściągacie filmy? bo ja eDonkey 2000 ale już 3 tydzień ściągam i mam 3%, znacie coś lepszego może? WITAJ BRAWURKO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam DCC++ tam ściągam film w 3h Osiołek jest do kitu, bo trzeba w kolejkach czekać i wogóle strasznie zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MOZESZ MI LINK PODAĆ DO TEGO DCC++ ? JAK DŁUGO MNIEJ WIĘCEJ ŚCIĄGASZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się tu działo jak mnie nie było fiu fiu :-p jutro się wezmę za szukanie adresików a teraz spadam spać, dobranocka wszystkim 🌼 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że już nie ma z kim gadać, więc też spadam. Dobrej nocki laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zobaczenia Limba we wrześniu Miłego pobytu/wypoczynku,a gdzie się wybierasz jak można spytac? co do całej afery dzisiejszej to nie chciałam się wtrącac,ale muszę,bo nie umiem tak siedziec cicho,ja jednak skłaniam się do racji Jok3ra,wydaje mi się że ta solidarnośc z Zakochanaa nie ma sensu,nie ma jej tu już dawno,a firma z tymi próbkami to nie jej prywatnośc żeby nie można było tego podac na forum i zauważcie że większośc dziewczyn ze starego forum też jest zdania co Jok3r np.Lola..Zresztą Zakochanaaa obiecała mi jeszcze jak była na forum że poda ten adres na forum lub powysyła na meile mi i jeszcze innym..tak się nie stało,dobra to tylko moja wypowiedż i nie będe juz więcej drążyc tematu. Tym bardziej że weszłam tu w innej sprawie:chciałam się z Wami pożegnac,bo podobnie jak Limba wyjeżdżam jutro w nocy,a rano nie będe miała czasu,bo moja babcia wychodzi ze szpitala i pewnie cały dzien spędzę z nią. Buziaki dla Was Wszystkich-bez wyjątku👄 Jak uda mi się znaleśc we Władku jakąś kawiarenkę internetową to wejdę Wam przesłac pozdrowienia z nad morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym chciałą taki program,ale nie wiem czy u mnie to wyjdzie bo mi brat coś tłumaczył,że my nie wszystkie pliki przez nasz net możemy ściągac np. z pliczek.pl nie bardzo....eh nie zanm się na tym,jak przyjdzie to się go spytam o ten program. Dzięki Jok3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzez ten program można się łączyć z serewerami z całego świata. Jest ich parę setek, więc jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś wcześniej pisał że dostał piłkę jaką i skąd niech się pochwali,co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochanaa
no ok podam wam ten adres bo widze ze naprawde nic nie robicie tylko o nim myslicie biedne istoty no wiec trzeba sobie palec do dupy wsadzic (tylko tak gleboko bo inaczej nie ma sensu) i jak go wyciagniecie to nim bedzie adres!!!! naprawde!!!! zapytajcie papaji ona tez w ten sposob go zdobyla :D:D:D wiec juz po problemie a ja do was wrocilam i bede wam teraz podawac linki na forum :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×