Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ponawiam pytanie: co wpisać w rubryce \"poczta\" w formularzu na katalog WISAN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie moze nie wysyolajcie do duwopa... znowu dostaną zwał maili i w efekcie nikt nie dostanie. poczekajcie jakiś tydzień i wyślijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! listonosza jak nie było, tak nie było... ale za to własnie dostałam @, że wygrałam podwójne zaproszenie na pizzę (hurrra) i dyskotekę (mogę odstąpić). Jak się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) znalazłam 4 przesyłeczki :) 1. katalog sprzętu rehabilitacyjnego HABYS :) (zaniose do mojej lekarki - w koncu mi jest niepotrzebny) 2. MINCER:) próbeczki dla mamuśki:) 3. ulotki z Warszawskiej szkoły reklamy - specjalnie sobie zaówiłam, moze chce z tym związać przyszłość, z rteklamąą, jeszcze nie wiem:) 4. diuna, katalog, lato 2005, jakies splywy kajakowe:) no to wszystko:):):) pozdro for all:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popierowe_Nożyczki -> a tobie przychodzi jak tak wpisujesz w amerykanskiech stronach? Bo jestem ciekawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie jest
oznakowanie dla Polski : PA czy PR ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis przyszło mi, pierwszy raz,az tyle:) - pudełeczko od Sheringa - gadzety z Lodzi-notatnik,2 długopisy,kubek -gadzety z Zielonej Gory- koszulka,kalendarz,długopis -przewodniki po Czechach -przewodniki po Austrii -przewodniki po Londynie- cudowne,piekne fotografie -przedowniki po Hiszpanii,4 grube ksiązki - przewodnik po Francji i długopis z ambasady Francji - smycz z Kujawskiego - katalog ITAKA - probki z Caudeline - probki z Bienendy -probki IWOSTINU -torebka z logo LIPTON -probki z Oriona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duwop powiedzial a raczej napisal ze mi wysje!!!! jupi!!!!! mam czekac 4 do 6 tygodni!! jak mi nie dojdzie albo jakas baba na poczcie no wiecie oj to bedzie zle~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) nooika trudno powiedzisc a kiedy wysylalas?? bo ja dostalam ale juz dawno, bardzo fajne rzeczy i dzieki tym probkom kupilam sobie krem do rak oraz balsam.moja kolezanka tez teraz wysylala nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duwop powiedzial a raczej napisal ze mi wysje!!!! jupi!!!!! mam czekac 4 do 6 tygodni!! jak mi nie dojdzie albo jakas baba na poczcie no wiecie oj to bedzie zle~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) nooika trudno powiedzisc a kiedy wysylalas?? bo ja dostalam ale juz dawno, bardzo fajne rzeczy i dzieki tym probkom kupilam sobie krem do rak oraz balsam.moja kolezanka tez teraz wysylala nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duwop powiedzial a raczej napisal ze mi wysje!!!! jupi!!!!! mam czekac 4 do 6 tygodni!! jak mi nie dojdzie albo jakas baba na poczcie no wiecie oj to bedzie zle~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;) nooika trudno powiedzisc a kiedy wysylalas?? bo ja dostalam ale juz dawno, bardzo fajne rzeczy i dzieki tym probkom kupilam sobie krem do rak oraz balsam.moja kolezanka tez teraz wysylala nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie!!! dziś listek przyszedł do domu -katalog Ciepłe domy -próbka do psa t o i tak nie poprawiło mi nastroju!!! MOJe kochanie jest od dziś w woju buuu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja jaka jest strona po katalog sprzety rehabilitacyjnego i jeszcze prosze o e-maila do firmy ktora wysyla 8 probek perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do mnie przyszło dzisiaj...
..... piłeczka, smycz i długopisik ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasza >>> oj wpisz do google habys, coś pewno wyskoczy:) juz nie pamiętam:) skąd wysyłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wybieracie
jak pisze : State (Select from list)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dostalyscie od duwopa?? wiem ze jakies blyszczykio o jakiej pojemnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z duowopa to kosmetyki kolorowe,ale malusieńki,takie plastikowe,podobne do tych w jakich są zastrzyki:błyszczyk,pomadka,brokat do włosów w żelu,fluid i taki biały niewiem chyba balsam jest napisane buttercream,chyba balsam? A skąd ta piłka jak można wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dowas pytanie!! Jakiś wasz znajomy jest w wojsku ?Czy można mieć komórkę i czy można się widzieć w niedzielę?? DZX ZA ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×