Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Szmacianka
Monia - fajnie masz - Ja mam w nazwie ulicy i miasta - w sumie 5 polskich znaków - ł, ó, ż, ź, i znów ł. I co pisać je czy l, o i z ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Matko tak zabalowałam przez weekend, że dopiero teraz wróciłam do rzeczywistości:) Jeśli chodzi o książki to uwielbiam Whartona, Grocholę, i tematykę wojenną. Jak przeczytałam \"Króla szczurów\" to długo nie mogłam spojrzeć na inną książkę:) Teraz na wakacje pożyczyłam od kuzynki ponad 70 książek z różnych serii Margit Sandemo i się zaczytuję. Bardzo lubię takie klimaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam,ze jest tam ten adres :P Zrobilo sie nam forum o ksiązeczkach :):) na szczescie są tacy ludzi,ktorzy nie traktują ich jak koniecznosci i czytają z przyjemnością :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, widzę,że się o gustach rozpisujecie. ;-). Nelsza nawiązując do tematu stanowczo odradzam CI Kenzo Flower perfumki-ja je miałam hmm mam jeszcze i zaczęłam unikac bo na facetów one żle działają .Usłysszałam pare komentów,że to jak perfumy babcii- i teraz się z tym zgadzam.Są strasznie ciężkie ......zbyt ciężkie .Miałąm momoemt nimi fascynacji ale to perfumy dla pani po 50 tak mio się teraz wydaje....jestem tego pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to widzę,że sporo tu czytelniczek :-). Ja pare lat temu też lubiłam czytać-jak miałam 14-15 lat, ale w sumie teraz nie mam czasu na to i zresztą czytuję tylko Glamour i Avanti co miesiąc ;-). Bo jak mam chwilkę na kulturę to już wolę film na Dvd obejrzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola.. ja jestem w nich zakochana i jak dotad nie spotkalam sie z takimi textami. A chlopakom sie raczej podobaja:) a to najwazniejsze:P.Z damskich lubie jeszcze Christiana Diora JADORE I Esprita takie jakies rozowe :P A dla fectow zdecydowanie KENZO ICE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) gusta i guściki.... od Glamour i Avanti wolę Politykę i Wyborczą:) czasem Przekrój- ale ostatnio się zepsuł, za mało w nim kultury, za duzo plotek... babskim gazetom mówię NIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mogą byc i dwa twisty;) nie przeszkadza mi to- mam w sobie trochę tolerancji, ale mało, hihi:) a tak na serio- to dobrze, ze kazdego interesuje coś innego... w przeciwnym razie byłoby straaaasznie nudno na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzka_istota no Twist to gazeta dla nastolatek,a ja jestemjedną z nich :) Choc nie przecze,ze niektore arytkuly sa tak durne,ze glowa boli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOKRA CIPECZKA
teraz siedze na krzesle nago i sie masturbuje i lize sobie palec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do perfum to ja używam Winka z Avonu :) To takie strasznie słodkie ale mi się podoba, a i jak na moja 15-letnia kieszeń nie za drogie :P A co do tego grona to mogłabyś mnie zaprosić ?? Bardzo mi zalezy, pozdrówka dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*_Monia_* W!ink tez jest sliczny,taki cukierkowy! Ale i taki nic nie zastapi Celebry! A teraz jest za 30 dychy wiec sobie zamowilam :P:P:P ! A o jake grono Ci chodzi ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam sie podoba
perecive z avonu ja sie wlasnie zastanawiam nad kupnem bo ladnie pachnie a moze polecicie mi jeszcze jakis fajny zapaszek z avonu bo sa nawet nie drogie a na drozsze typu kenzo mnie nie stac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"a jak wam sie podoba \" szczerze to go nie znam :P a z kenzo zawsze mozna zalatwic sobie probki,albo kupic jakies lewe ale oryginalne za 5 dych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka stronka grono.net aby tam być trzeba miec specjalne zaproszenie :) a może by napiosać do Wojewudzkiego, niech przysle koszulke, albo dekoder :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka stronka grono.net aby tam być trzeba miec specjalne zaproszenie :) a może by napiosać do Wojewudzkiego, niech przysle koszulke, albo dekoder :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam sie podoba
kenzo za 50 zł a ile ml??? macie moze linka jakiegos na allegro sprzedaja za 50zł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×