Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość a jak wam sie podoba
czy ja moge rowniez prosic o zaproszenie do grona bede wdzieczna moj mail aneta915@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam sie podoba
dziekuje bardzo =***********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak wam sie podoba
zarejestrowalam sobie nicka zeby sie nikt nie podszywał pozdrowionka dla wszystkich fajnych probkomaniaczek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie podoba
oj cos mi nie wyszlo jeszcze raz hihihi juz jest ok chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, oczywiście :) zeby nikt nie mowił ze klikamy nie na temat: PrincetonGIRL@poczta.fm --> tutaj można dostać bezpłatne zaproszenie do grona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja kiedyś dostałam takie zaproszenie, ale nie skorzystałam, bo nie wiem o co tam chodzi. Czy to takie normalne forum jak np tu. Czym ono się różni od innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie podoba
no co jest wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gronie każdy uzytkownik ma swój profil. dostac się do portalu mozna tylko i wyłącznie poprzez zaproszenie co wyklucza niechcianych podszywaczy. mozna dodawac swoje fotki, ulubione linki. w zakładce znajomi przechowuje sie profile innych osób z którymi mozna wymieniac się wiadomosciami, bez uzycia maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam sie podoba
moze teraz sie uda zalogować?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zostawiam was na troche bo moja ciekawska babcia poszla do koscioła obczaic slub sąsiada, rodzice w pracy więc mam wolną chate ide na szluga :P poszłam na taras wrócę zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te firmy od zakochanej zostały w końcu podane? Jeśli tak to mógłby mi je ktoś podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princetongirl mozesz mi jeszcze raz wyslac tego meila,bo cos pokrecilam i nie moge sie zalogowac ;/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> \"do nelszy \" oj,ale masz problem... nie Twoj interes. Trzeba bylo napisac WSTEP OD 18 LAT! i kto twierdzi,ze nastolatki,to nie kobiety???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny o co chodzi z tymi maila od priceton gilr?/to oznacza ze forum sie przenosi i tu juz kikogo nie bedzie? ps.princetongirl moglabyc rowniez mnie to wyslac?? kamusia774@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaprosiłam wszystkie osoby które chciały, jezeli nie to przepraszam. jak kogos nie zaprosiłam lub ktos chce zostac zaproszony to napiszcie. ja dzisiaj nie domagam, po wczorajszej imprezie transfer mojego mózgu pracuje z szybkoscią 0 kb / sekunde Nelsza ---> mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co w tym złego??? Nie znasz mnie,wiec nie powinies mnie oceniac. Zazroscisz, bo masz juz jesien zycia a ja dopiero wiosne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×