Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

miało być jeśli ktoś chce napisać do mnie na gronie to jestem pod tym samym nickiem co i tu :-p PS. Byłam dziś na zakupach w naszym radomskim M1 i nawet nie wiedziałam, ale ta kiczowata Mandaryna występowała - standardowo z playbacku :-p przecież to na żywo śpiewać nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawia... no moze masz racje,ale niektore firmy pisza,zeby napisac do nich po wakacjach. A poza tym przeciez wszscy nie pojada na urlop,bo nie zarobia kasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hough;) ale było tu gorąco... moderatorka ma rację- nie odpowiadajmy podszywaczom, bo po wykasowaniu to wygląda dziwnie.... bez ładu i składu, rozmowa jednej osoby z samą sobą:) a jeszcze wyczytałam, że chyba najstarsza tu jestem... przyznac, sie, kto ma więcej lat niz ja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz się nie mogę doczekać moich 18 urodzinek. Pozostało : 12 miesiecy i 146 dni :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza jak to miło, że jesteś ode mnie starsza bo już się przeraziłam, że jest odwrotnie a ty non stop wracasz z tych randeczek :):). Ja nie jestem w tym (czy raczej na tym) gronie:) i się cieszę, potem by mnie jeszcze wciągnęło i nie było by mnie tutaj:). Może jutro przyjdzie do mnie listonoszka?:)Mam nadzieję:)::). Tak czytałam sobie parę tych zalgłych stroniczek i Wasze posty wyglądają naprawdę barrrdzo dziwnie:). Głównie te Twoje Nelsza. Na początku to nawet nie wiedziałam o co chodzi:D. Coś jestem trochę zmęczona:D. A spałam prawie, że cały dzień...no cóż taka pogoda:(. Zimno, smutno...brrrrrr. a ja za tydzień wyjeżdżam:):). Tam też jest zimno..brrr...... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A bo moderator skasował posty mojego klona :):):) i zostaly tylko moje. Co do randeczke to tylko z jednym sie umawiam Przesłodki jest chłopak :D :D :D Też czekam na listonosza,pewnie wpadnie jutro tak kolo 12 i jak nic nie dostane to bede baaaaaaaaardzo zła!! A Ty odsypiasz jakas dżampe czy cosik??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz śpię na zaps:D bo nie wiem czy w podrózy dam radę zasnąć:) jadę na kolonie, czyli to wszystko tłumaczy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie czy moze któras z Was się odchudza, albo przynajmniej próbuje?:P, albo musi?:P:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuleczkaaaaa
Co to wszyscy poszli już spać????:) To niemożliwe...:(:(, aha zostawiliście mnie...:(:( wszyscy są w gronie:(:(, chyba ten topic upada, a wkrótce upadnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja jestem i nigdzie się nie wybieram. Miałam gościa i musiałam na chwilę oderwać się od kompa:) Co do wiosenek to ja mam ich już prawie 31:), ale to mi wcale nie przeszkadza w dogadywaniu się z młodszym pokoleniem. Wręcz przeciwnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znacie adresu do durexa? Czy to nie jest durex@durex.pl ? A moze jeszcze jakies inne polskie z darmowymi... ide szukac jak cosik to zinteresowanym dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrincetonGirl---> ja tesz bym mogla dostac zaproszenie do tego calego grona? moj mail to krufkaa@o2.pl z gory fhx :P 🌼 jesztem tu nowa ale tematy o darmowcach nie sa mi obce wiec nie krzyczcie i nie bijcie:P fhx:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Nelsza 007
Nelsza zanim tu kogoś nazwiesz "Starym" to się zastanów.Bo widzę,że tu propagujesz politykę osób mających 17 lat jako jedynych "Młodych". Bo od 25 lat się robią zmarszczki....No wiesz uważaj bo niektórym to się już w wieku 20 lat.To zależy od tego jak się kto prowadza. I czas tobie też szybko minie te 4 latka czy tam ile. Ja uważam,że lepsza zadbana 25 latka niż "biedna 17 nastka".Bo co taka 17 może mieć? Jest w końcu na garnuszku rodziców i jeśli oni nie mają sporo kasy to biednie wygląda. Ja mam 23 lata i pracuję ,wyglądam zresztą na 19 lat- i mnie to cieszy. Myślę ,że zadbany i bogaty wygląd to - a nie strzelanie na randce podróbkami perfum i proszenie mamusi o 60 dych na spodnie bazarowe. Więc dbaj o siebie Nelsza byś w wieku 25 lat nie wyglądała jak 30 letnia wywłoka.........no wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko przestańcie. Tamten temat już dawno jest zakończony. Ja mam 30 na karku, wygladam na 20 (kto nie wierzy niech zobaczy na starym forum moją fotke) i zero zmarchy, ale i tak się nie oburzam jak ktoś powie, że jestem stara czy coś bo mam to w d..., więc nie rubta już laski zadymy, bo faktycznie coraz częściej się odechciewa wchodzić na to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę dostać zaproszenie? Sory, że się nie odzywałam, ale dopiero przyjechałam od cioci ze wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK to
nie było śmieszne...chyba już pójde spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki:) widze ze przenioslyscie forum. Wlasnie wczoraj wrocilam z wakacji i sie pogubilam. Gdyby nie link ktory ktoras z Was podala to bym nadal siedziala tam i bym ie zastanawiala dlaczego nic nie piszecie. A ile mialam nadrabiania w czytaniu .... uuuuu........... Dzialo sie cos ciekawego przez te 1,5 miesiaca???? Pozdrawiam wszystkie probkomaniaczki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dziewczyny zamiast rozprawiac nad tym kto ma ile lat poszukajmy próbek kremów przeciwzmarszczkowych. wczesniej czy pozniej się przydadzą kazdej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę siedzieć dopóki mi się film nie ściągnie, więc latam po forach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski 😘 jak możecie (PrincetonGIRL lub jok3r) wyślijcie mi też zaproszenie jeżeli nie sprawi wam to problemów :) a tak po za tym u mnie ostatnio tylko filiżanka z podstawką do herbaty + smycze + długopisy z Expressu :) Pozdrówka dla wszystkich lasek co są czarne i tych nowych - kulturalnych 😘😘😘😘😘😘 I dla was kwiatki: 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×