Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Inteligentni ludzie czytają ksiązki a ci mniej inteligentni niestety nie. Dlatego ten krj tak wyglada jak wyglada :) Ludzka_istota przed emna chyba jeszcze duuuzo booksow do przeczytania,nie tlyko w szkole. A czyatalas moze Ojca chrzestnego?? Nigdzie nie moge znalezc ;-/ w mojej wsi nie ma ani w ksiegarniach ani w bibliotece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało byc kraj..ahh te literowki ;-/ A tak na marginesie NIECH MODERATOR ZROBI COŚ TĄ MIRELKĄ CZY JAK JEJ TAm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Blondina.
mam pytanie: podajcie text jaki piszecie z prośbą o próbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO NELSZA
Nelsza007 " Inteligentni ludzie czytają ksiązki a ci mniej inteligentni niestety nie. " Inteligentni ludzie piszą na forum,że adresy z których można otrzymać foto skopiowali z innego forum nie zmieniając nawet komentarza do linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Blondina.
no nie wiem czy to na pewno tak trzeba pisać? jakiś dziwny ten text

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam_się
Nelsza faktycznie skopiowała te adresy z których można otrzymać autografy ze stronki o konkursach-słowo w słowo tak sama. to czyste chamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Blondina.
ale na ten text przyślą mi jakieś kremiki? (bo głównie to mnie interesuje). spróbuję wysłać na razie do ziaji. zobaczymy, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T_I_N_K_A---->>polecam goraco bridget jones 2 czesci, usmialam sie jak nigdy!! 2 ksiazki przeczytalam w 3 dni:) to naprwade fajna, zabawa i lekka ksiazka na wakavje goroco polecam:) musze sobie filmy obejzec:) gdzie tu jest moderator!!! ta stronke trzeba prawie cala usunac!! zasmieca nawsze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelsza007---->>slonce nawet nie czytaj tego co te *** pisza... szkoa twioch nerwow a juz bron cie boze zebys cie przejmowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Moderatorka_ widze ze kozaczysz bo siedzisz po drugiej stronie monitora cfaniaro. a pozatym jesteś mocna ale tylko w pisaniu głupot. Przykro mi że rodzą sie tacy ludzie jak ty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia spoko kochana,nie przejmuje sie,bo wiem,ze nie zorbilam nic zlego. Ale wkurzaja mnie takie durne teksty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dodatku piszą mi coś na mejla. Ciekawe skad go mają :(:(:( ide sobie,nie bede sie wkurzala!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże matka was nie kochała a ojciec tylko w nocy? To trzeba natychmiast usunąć, było chwilę spokoju a teraz znoof to samo! Małolaty niedługo rok szkolny - weźcie się lepiej za książki a nie kozaczycie na necie - takie z was hojraki?Pewnie w realu żadna by się słowem nie odezwała bo by strach nie pozwolił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza oni mają twój adres mailowy dlatego że jak się kliknie na twój nick to się pokazuje, dlatego ja swój usunęłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc się nie przejmuj i nie masz się co wstydzić za swoich rówieśników, od razu widać że do pięt Ci nie dorastają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to dobrze że za
niedlugo wrzesień;)Wreszcie gówniarze sie upokoja i nie będą wypisywac głuypot na forum bo mamusia nie dopuści ich do netu tylko bedzie kazało lekcje odrabiać;)hehehehehehehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaak....
Nelsza dziwisz sie ze mają Twojego maila? przecież go sama podałas i jak ktos kliknie w Twój nick to mu wyskakuje ilośc postow, komentarz no i własnie Twój mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Widzę że coś się działo, ale chyba przespałam. a szkoda! :-0 znowu zabalowałam. wczoraj tak sie spieszylam na imprezke ze az zapomniałam kompa wyłaczyc i byłam cały czas dostepna. ludzie do mnie piszą a z mojej strony zadnej literki :P co do książek to ja uwielbiam Stephena Kinga. I Doroty Terakowskiej \"Poczwarka\",\"Ono\". Także Dzieci z dworca Zoo są nieprzeciętne :) ide zwiedzac pokoje i przyjde cos poszukac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o książki to ja zaczytuje sie w trylogi Tolkiena, jw My dzieci z dworca zoo oraz książkach Grocholi :) Co do leków mi jeszcze nic nie odpisali, ale moze to daltego ze weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmacianka
Pytanie o dane Czy jak podajecie swoje dane na stronkach obcojęzycznych, to czy używacie polskich znaków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×