Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Wróciłam z wakacji i widzę, że wielu nowych dołączyło. Co prawda bardziej się udzielałam na starym forum, ale na tym też zamierzam:] W czasie wakacji pełno mi tego przyszło, aż się rodzina zaczęła wkurzać, że codzień pełna skrzynka. Hehehe. Jak coś wyczaję to dam znać. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! to ja , blanusia1 Nie był,o mnie tu dawno, wiec jestem do tyłu, a nie chce mi sie czytać wszystkich stron:D Mozecie mi podac miasta, z których cos dostaltście? Z góry dzieki, i pozdro dla stałych 🌼 Pozdrawiam, Blanka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luvree - o katowicach znalazłam strone katowic i w zakładce kontakt napisałam do nich :) Mam pomysł ... może poprostu nie odpowiadać pomarańczowym ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanusia 1 najfajniejsza jest paczka z wawy:) jeszcze przysyłaja z z Zielonej Góry, Katowic i ambasada peru mi cos tam przysłała reszty niestety nie pamietam ale w wiekszosci z mias przychodzily tylko foldery a dzis słabiutko dostałam tylko kartke perumowaną z lacoste - hehe ale nie co dzien przychodzi tak jak wczoraj 12 kopert:) milego wieczorku dla papaji, Lady_Stokrotk, Papierowych_Nożyczek i dla wszystkich fajnych (czytac normalnych probkomaniaczek) :) (kwiatek) dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdynia śle, gdańsk, Warszawa, gadżeciki z tego co tu piszą bo ja jeszcze się za badzo w ttym temacie nie obłowiłam ;-),więc luknij pare str wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaki adres trzeba napisac do Wawy? Bo ja pisałam z tej: www.warszawa.pl :P A Wt z jakiej.? P.s Jaki jest mail do Caudalie? Pytam, bo nie moge znaleźć :( Pozdro, dla wszystkich normalnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja do warszawy pisałam na 3 adresy już i nic........tak na przestrzeni 3 tygodnii.............pytałam tu o mejla ale mi nikt nie podał no a caudiale nie wiem kiedyś tu było ale kiedy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia
zaczynam czytac ten topik i moze cos dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.um.warszawa.pl :) Dostałam pisadło ;) puzzzle, jakies folderki o stolicy i taki bajeczny o Papiezu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.um.warszawa.pl ja wlasnie tez z tej stronki pisałam co ciezko jest poszukac zakładki kontakt ?? A wawa nie napisała odpowiedzi tylko wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie wiem gdzie te neopetsy są :-( ale tak na serio wolę prawdziwe;-), ostatnio się wkurzyłam bo myślałąm,że sobie kupię tego cziułała pieska :-) ale nici bo szczenię kosztuje 2800 to był szok.Ale te cziułała są słodkie to się jakoś tak pisze chihuaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mashaa
Uwazajcie na próbki firmy Caudalie.... Moja Mama się nimi załatwiła... Uzyła kremu przeciwzmarszczkowego i cCałą twarz ma teraz opuchnietą, jest zmieniona nie do poznania wręcz! Ledwo oczy jej było wczoraj widac! Przez 5 dni musi chodzic na domięśniowe zastrzyki... A na opakowaniu było napisane, ze jest on hipoalergiczny... :/ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie moja mama miała zaczerwienioną twarz i spuchnięte oczy po tych kosmetykach ale myślałysmy ze poprostujest na nie uczulona;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee co do alaski to... spaliłam juz koperte;/ a na folderach nie ma żadnej strony podanej sorki :( Co do tvp polonia to tak pisałam maila ale mi napisali ze nie praktykują wysyłania gadzetów i maja je tylko na dni otwarte itp i jeśli coś w magazynie zostało to mi wyślą no i wysłai :) wiec nie wiem czy jest sens pisac ale próbujcie jesli chcecie! Ja dzis jeszcze foldery z katowic z hotelu, a pisali ze gadzety mi wysłai;/ Za to pare dziś pozytywnych odpowiedzi dostałam wiec czekam na paczki,ale odmownych jak zawsze więcej: przykro nam nie praktykujemy czegos takiego itp wrrr, tata sie smieje ze dzieki moim kopertom to mamy czym w kominku palic i jest ciepło :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa zapomniałam wejdzcie sobie na stronke heyach i kliknijcie na czerwonego kapturka :D mozna wstawić swoje zdjecie w buźkę kapturka i bhajerancko to wygląda potem przesłac do znajomych :D AA pogodziłam się z moim TZem dziś :) jestem szczęsliwaaaaaaaaaa Dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Hejka !! Jeszczec wszystkie śpią m ;p A co myślicie aby pisac prośby o gadżety do producentów lodówek itp ? Pisał już ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie 👄Ja wyczekuje na listonosza oostatnio mnie wcale nie odwiedza z tydzień nic nie przyniósł.Wczoraj był i przyniósł jakiś listek polecony do mamuśki i powiedział że nic do mnie ostatnio nie przychodzi i ma lżej i zaczął się śmiać.a cóż mam nadzieje że chociaż dziś przyjdzie nawet może jedna przesyłka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cytrynka
zajebisty pomysł mozna by napisać,że się chce kupić :-) to gadżetory wyślą może!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
hehe :) No to wysyłamy , tylko żeby znów nie odmówili bo za dużo osób napisze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Znalazłam troche firm wpiszcie w google lodówki i powinno wam sie co nieco pojawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
Key- dzisiaj dostałam negatywną odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Chyba wszytskie wysyłają ;p Nikt nic nie pisze.. Znalazłam wam zajęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cytrynka
chyba nikt nic ni dostał dziś, ja też nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
U mnie dopiero listek chodzi ok.12 więc jeszcze czas ! Zobaczymy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie spie ja pracuje :( Dziewczyny kochane nie wiecie może gdzie mogę znaleźć nutki do kompozytora dzwonków do noki?? NIe ma któraś może na zbyciu albo co? kupiliśmy nokie 1100 i jest tam kompozytor tylko nie mamy zadnej melodi zapisanej w nutkach zeby to móc wprowadzić :( P.S. Listonosza jeszcze nie było, ma dwie godziny, no dwie i pół zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Witam!!! jestem tu nowa wiec chciałabym prosic Was o pomoc o co chodzi z tymi neopetsami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniatko
Dzieki musze spróbowac bo te stworki sa takie słodkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka1
Odmowa z TV Polonia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×