Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Dostałam próbki od firmy ZIOŁOLEK dla dzieci Firma CHICCO też je daje MAKAR tylko oliwkę w żelu Próbki pasty SENSODYNE-można spytać o inne próbki http://www.gsk.com.pl/kontakt/Dzial_Marketingu.html REDDS ma bluzy z kapturem Koszulki firma OERLEMANS AMARO http://www.amaro.pl/ kliknij truskawkę Katalog LEOMARK podaje adresy za głosy na mojego malca.....wspomóżcie!!! http://www.ufoto.pl/index.php?m=konkurs&sub=foto&foto_id=903

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz oddałam głosik na Twojego malca.Zyczę wygranej! Nie ma sensu przejmowac się samcami o prostej logice myślenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko girlsy piszcie piszcie piszcie Bo ja nigdzie nie moge tego tematu wyhaczyć ..... sorki za literówki ale z moją klawką coś nietego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*bursztynek* no dobra ja piszę,tlyko nie mam pojęcia o co Ci chodzi kochana...za to wiem,ze z niecerpiliwoscia czekam na paczkę od ambasady Nowej Zelandii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasza-DO KARMUSI
witaj podaj e-maila do firmy ktora wysyla paste sensodyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelsza chodzi mi o to ze na kafeteri kiedyś ( niedawno ) był sznureczek do formulrza - ankietki . po jej wypełnieniu dostajesz flamastry piszące po szkle .... Czy wszyscy mnie zrozumieli ? P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski. Ostatnio się nie udzielam, bo miałam szalony weekend. Jednak cały czas nad Wami \"czuwam\":) W tygodniu na pewno będzie mnie \"więcej\". Pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ostatnio mam pecha jak dostaję paczkę to jest posklepana i ubywa z niej zawartości....bbbrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa ,ale pochwale sie co juz dostałam: - próbki Ziaja,Mincer i Gosg -informatory o Austrii ,Szwajcarii,dotyczace nauki jezyków -materiały dotyczące dachówek,4 różne katalogi z projektami domów -2 długopisy i dwa magnesiki -z Zielonej Góry długopis i płyte -jakis magazyn muzczny -T-shirt,polo,spodenki,strój kąpielowy ,kapelusik,okulary ,japonki i 3 smycze wygrane w konkursie organizowanym przez mojego operatora komórki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny mieliście moze adresy jakies darmowe misie i mazaki na szkle bo mi kumpela mówiła ze pisaliscie ale czy podawałyscie bo nie chce na darmeno szukac tyle stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka do reddsa nie ume znaleźć maila :( da mi ktoś?? Aaa czy ma ktos może malia i czy ktoś dostał szklaną deskę do krojenia?? Mama by chciała, a obiło mi sie o uszy gdzies. Please!!! Jutro już listonosz i mam nadzieje będą paczki :) Odezwe sie jak tylko coś przyjdzie koło 13-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna ja też Życzę Ci dużo zdrowia, szczęścia Pomyślności i w ogóle samych dobrych rzeczy w życiu Tylko!!! Obyś zawsze była szczęśliwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) i nie opuszczała naszego forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję,że listuś mnie jutro nie zawiedzie!!!!! zdam relację od razu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmusia masz super brzdąca oddam na niego głosik tylko muszę wyczaić jak się oddaje .Jest naprawdę słodki maluszek z niego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wolę świnki morskie są kochane,szczury cwane i nie lubię ich ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że jestem sadystką aleja rozjeżdżam takie ślimaki rowerem... wiem wiem - będę się smażyła w piekle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna spóźnione ,ale szczere . Dawno mnie tu nie było i przedstawiłam sobie że te urodziny są w niedzielę i tu się pomyliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼 Witam wszystkie dziewczyny :) wlasnie wrocilam sobie z grilla hehe :P i od razu weszlam na \'nasze\" forum i heh jak milo ze znow sa tu dawne kolezanki :) pozdrowionka dla Was :) 🌼🌼🌼 heh i widze ze wszczela sie rozmowa o zwierzakach to ja powiem ze mam zolwika :D ale oprocz teog koffam ponad wszystko kotki i pieski :D 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serducho0 czy jakoś tak .... czy my sie przypadkiem nie znamy ???? a tak poza tym to jak ja mam przewalić 169 stron he ?? poza tym mam jeszcze do wyboru 4 tematy na kafeteri ...... :-P Więc zwracam sie do was z prośbaą i zeby nie było zaraz ze sępie .... bo ja chcem tylko jedną lineczkę .. tylko jedna .... A do reedsa tez maila nie znam a mam chetke na tą bluze .... Ale wiem ze ktoś tu zamawiał i przyszła to może ci poda adresss . Papatki kochane ... Zycze wam rano pełnych skrzyneczek @ i pocztowych tez i wesołego i bogatego listka . he he (lol jakie ja mam skojarzenia ) :-) 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, które są jeszcze w gronie, a się nie zameldowały:), bo tak mi coś liczba nie pasuje. Jakoś Was jest za mało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje panie po dłuższej przerwie 🌼 Co tu znoof była za akcja z kolejna Brawurką ?? Nie wiem o co kaman bo jest wykasowane :-p PS. Ivy_Quenn co się stało z twoim kontem na gronie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×