Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Ja dostałam dzisiaj tylko przesyłeczke z Netii,tylko notesik z magnesem na lodówkę....ale cieszę się nawet z tego:) Fajniutki bajerek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zeby nie bylo ze tylko podajem co i skad dostalam i ze nie podaje adresow do tych firm to naprawde nie pamietam i nie mam zapisanego adreu.Ale jesli ktos przeczytal cale to forum to wie ze gdzies jest ten adresik.Z tego co pamietam to zeby dostac te mapke trzeba bylo wypelnic formularz.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myssaaa
Fakt.:) Ja tez nie mam prawka :P Ale moj brat robi więc bedzie mial w prezencie hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak :) dostalam od tych \'podstawowych\' hehe :) tzn. Oceanic, Iwostin, Ziaja, Mincer; Z parku wodnego z Krakowa- plan lekcji, Dermika, Eris. Chyba tyle. Jak cos dostane to oczywiscie będę podawala nazwe firmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak-od tych \"podstawowych\" :D ja tez dostalam.Tylko z \"Eris\" mi nie przyslali:(:( Juz nie pamietam dokladnie ile,ale wiem ze najwiecej probeczek dostalam po wypelnieniu ankiety z firmy \"Oceanic\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z Oceanica przyszlo tylko 9 próbek..:( A ja szukam..ciągle szukam..:D a z jakich firm przyszly Ci gadżety? Danon mi odmówił, Campina cisza. Radio Zet odmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz powtorze sie troszke:) Dla przypomnienia podam adresiki do tych \"podstawowych\" firm :D info@sunsetlifestyle.pl -firma kosmetyczna \"Biomaris\" (z tego co pamietam to napierw trzeba sie zarejestrowac) agasiejewska@oceanic.com.pl -firma kosetyczna \"Oceanic\" (ankieta) dermika@dermika.pl -firma kosmetyczna \"Dermika\" (ankieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...troche szkoda podawac nawet te kilka adresikow,bo jak widac forum niestety wygasa:( Sądze ze jest wiele osob ktore nie ujawniaja sie tylko czekaja az ktos poda gotowe adresy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki jest adres do FORCHA ???????? nie ma w google :( ile czekalyscie na probki z bielendy ja czekam juz 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pisalam 5 razy do neti iii odpisali negatywnie zawsze:( ci im piszecie? podajecie od razu adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze ktos oprucz nas ?:] Dam adreski do parków wodnych. biuro@parkwodny.pl - Kraków marketing@parkwodny.com.pl - Tarnowskie Góry parkwodny@chojnice.pl - Chojnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myssa---->No niestety ja za chwilke musze juz leciec:(:( Jutro napisze Ci na e-maila ktorego podalas,czyli mysska91@interia.pl sprawdzone zrodelka z gadzetami:):) Wydaje mi sie ze jestes bardzo sympatyczna osóbką i juz Cie polubilam:):) Pojawie sie tutaj juto:) Jesli bedziesz miala jakies inne sprawdzone firmy to jesli zechcesz to mozesz mi podac:) Buziaczki,milego wieczorku dla wszystkich \"czarnych\"...pomaranczowe prosze o zarejestrowanie sie!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Netii od razu na 2 dzień dostalam mejla od nich. Oto treść: Szanowna Pani, Dziękujemy za kontakt z Infonetią. W odpowiedzi na Pani prośbę uprzejmie informujemy, że gadżety zostały wysłane za pośrednictwem poczty na wskazany przez Panią adres. Z poważaniem ***** ******* Może powinnaś chwile przestać do nich pisać. Mozliwe, że są zasypywani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capuccino-----> Pisalam do Netii chyba tylko raz (a moze 2).Wiem ze 1 mi odmowili.A wysylki nie potwierdzili,taka niespodzianka.Ja od razu podaje adres-wiele firm nie odpisuje tylko wysyla paczuszki:):) Tez szukalam adresiku do FORCHA no i nic:( nie znalazlam:( Na probki z bielendy czekalam chyba ok.2-ch tyg......cierpliwosci:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Niezapominajko :) Jak cos poszukam to dam znać :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa:) Uciekam juz z przed komputerku bo od rana prawie non stop siedze i oczka bola :( Papapapa,bede jutro:) :* Massa jutro pojawia sie w Twojej skrzynce mailowej sprawdzone firmy ode mnie:) Kilka......ale zawsze to cos:):) Buzka:) Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że Niezapominajka próbuje ożywić nasze forum,spróbujmy wszyscy sobie pomagać i będzie wszystko dobrze hehe :) Niezaleznie od tego czy są tutaj kłótnie czy wyzwiska ja i tak bardzo lubię (aby nie powiedzieć,że kocham👄;)) to forum. Zawsze znajdą się osoby,które będą nam przeszkadzały,ale działa tutaj wiele fajnych dziewczyn,które chętnie służą każdemu pomocą. Próbko i gażetomaniaczki ŁĄCZMY SIĘ !!!!!🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 Ps:Kocham piosenkę \"Kilka Prostych Prawd\" Reni Jusis ❤️ Przez nią miałam przypał w szkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe:) Tak..ja tez lubie to forum. Wiele się dowiedziałam i wogóle:) Własnie przed chwilką dostałam odmowe z Biomarisu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj tez mam prawie same odnowy,ale się tym nie przejmuję i szukam wytrwale dalej,ponieważ wiem,że spotka mnie za to nagroda :D Powodzenia w szukaniu firm Myssa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) To tak: oto adres do Urzędu Miasta w Kielcach: opinie@um.kielce.pl - nie wiem czy wysyla ale warto sprobować. A to do powiatu: promocja@powiatpiotrkowski.pl :) Prosze bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Pisałam już do Kielc...jak narazie zero odzewu :( Pisałam tez do województw,z czego odpowiedziały mi: Małopolska i Pomorskie--------cienko :P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także nie mam psa,ale za to mam ślicznego prawie 10 letniego kocura \"Czarusia\"Jak narazie dostał tylko jedzonko od firmy \"Ben\",ale dostałam pozytywną odpowiedź z Pufiny od Nestle :D Kotek będzie miał co jeść.❤️ Ps: Właśnie popijam sobie waniliowe capuccino...to co najbardziej lubie:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich próbko i gadżetomaniaczy ;)Dziś dostałam smycz z FAKTU,rzeczywiście bardzo fajna! Wydaje mi się,że powinliśmy szukać firmy FORCH ja tak zrobiłam i znalazłam adres,oto on: info@forch.pl :)!Ja też uważam,że nie powinlismy się poddawać i razem łączyć swoje siły!Trzymajmy się razem!Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×