Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Hejka :D Wyrywkowo prześledziłam te ostatnie 348 stron i też postanowiłam wysłać kilka maili.Z kilku zrobiło się chyba 300 :P To bardzo wciąga.Połowa z nich to prośby do firm,jakie były tutaj podawane,reszte wynalazłam sama.Póki co nie podaję adresów,ponieważ prośby wysłałam zaledwie w piątek.Na dzień dzisiejszy mogę napisać Wam,jakie firmy odpowiedziały mi na maila,i tak niestety wszystkie odmownie :( -orfi -gerber -jakas firma ogrodnicza Ogród -Gerber -Naturell -wydawnictwo Telegraph -Fritolay -Aroch Jeszcze jakies miasta,wydaje mi sie,że więcej gadżetów będzie po nowym roku,niż teraz. Ja od 2 dni mam już taką manię,że jak jade samochodem (jako pasażer oczywiscie) to spisuje sobie nazwy firm jakie zauważe po drodze ( z samochodów,z bilbordów itd.) i później do nich pisze :P :D W ten sposób nie muszę myśleć gdzie wysyłać,a także mam pewność,że dana firma nie jest zalana mailami,w których ktos podobnie jak ja prosi o gadżety :) KONEC 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga ja dziś tylko katalogi dostałam że narazie jest biednie:(👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi e-konkursy nie działają. Nie wiecie kim jestem...? Może 'starsz'e forumowiczki będa wiedziały, bo kiedys się udzielałam na tym forum.. ale z poczatkiem roku szkolnego próbkomanactwo poszło w kąt zastapione przez -->naukęGDZIE JEST NEMO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBRRAAAAAAWWWWWWWOOOOOOOO
OCZYWISCIE BRAWO DLA MILENI,BLONDI CZY JAK TAM ZA POMYSLENIE,I AM PROUD OF YOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODNOSNIE SPALANIA ADRESOW
Szanowni Państwo, Dzień dobry i dzięki za kontakt. Niestety, z uwagi na lawinowy w ostatnim czasie wzrost liczby tego typu próśb, zmuszeni jesteśmy do zaprzestania bezpłatnego wysyłania gadżetów. :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę.. cos się schrzaniło.. to nie miało wyjśc NAUKĘ GDZIE JEST NEMo.. tylko, że zaczełam tez brac udział w zwykłych konkursach i że mam zamiar znów wrócić do próbkomaniactwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBBBBRRAAAAAAWWWWWWWOOOOOOOO
ODNOSNIE SPALANIA ADRESOW Szanowni Państwo, Dzień dobry i dzięki za kontakt. Niestety, z uwagi na lawinowy w ostatnim czasie wzrost liczby tego typu próśb, zmuszeni jesteśmy do zaprzestania bezpłatnego wysyłania gadżetów. no ciekawe skad to masz chyba sama wysylalas nie to co sie czepiasz. topti ok www.topti.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola_22
witam wszystkie forumowiczki, jesli chcecie powymieniac sie adresami piszcie na mail ziuta.anka@poczta.fm , przesle wam moj numer gg i sie powymieniamy, mam troche ponad 100 sprawdzonych adresow na probki kosmetykow i gadzety ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć cipki
mam dziś straszno ochote podłubać sobie palcem w szparce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do stukniętej
to na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam teorie
a mnie sie wydaje ze to zachodnio imperialstyczne firmy prubują nas zaszczuc przeciwko rodzimemu przemysłowi gadgetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPTI
LIWIUSSIA ty jestes bardziej upierdliwa niz ja z topti+ciepeche razem wzięci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwiusia
wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze to bedzie troszke nie na temat, ale mam do Was pytanie. Czy znacie moze podobne stronki tego typu, jk dała tu na początku jedna Z Was(nie pamiętam nicka). Tzn. chodzi mi o jakies smieszne, wzruszające, świąteczne stronki. Pamietam..raz widziałam taką..akurat z taką choinką, życzeniami i ślicznym podkładem muzycznym. Moze znacie tego typu stronki? Albo chociaz jak można je wyszukac w google np. A co do próbeczek i konkretnego tematu to dzis u mnie pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! czy zna któraś z was link do \"faktu\" jeżeli któraj zna to bardzo bym prosiła o podanie mi go, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i z góry dziękuje :(a w skrzynce pusto) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trutka22 istnieje coś takiego jak wyszukiwarka google a tak wogóle to odczekajcie z tydzie i piszcie dopiero!!!tak to przstana wysyłać jak im ludzie jak psy sie żucają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie waszej teorii
Zgadzam się z Wami całkowicie. Nawet z tym,że za czasów komunizmu to Amerykanie podrzucili nam stonkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X*M
Czesc wszystki,,ja dzis dostałam ogrooooooooooomnaa koperte a w niej strasznie duzo ulotka i superowy notesik z magnesem :) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X*M
jest tutaj teraz ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyzej
napisz skad dostalas albo spadowa z tego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_4
Cześć dziewczyny!!! Sama w to niemoge uwieżyć, ale netia mi wysłała paczke. W paczce były: długopisy, smycze, karteczki, kubek, koszulka, czapka i duzo makulatory. Napisałąm długi mail. Między innnymi: ze jestem zainteresowana firmą, ze zchęciom mogłabym polecąć znajomym Państwa firmę i ze juz od dawna zaczełam, i ze jestem stałom klijętkom i oczywiście tak dalej. Tylko trzeba pisać prawde, bo oni mogą sprawdzić czy jesteś klijetem/kom mail info@netia.pl P.S Sorki za błedy :) Ale mi się spieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X*M
JA DOSTAŁAM TEN NOTES WŁASNIE OD NETII I SPOKOJNIE MOZE CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość X*M
JA DOSTAŁAM TEN NOTES OD NETII, I MOZE SPOKOJNIEJ CO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×