Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Marcjanna
hello:) czy udalo wam sie dostac od jakichs fiorm kubeczki?? bo mi bardzo zalezy na kunbbeczkach i jakos nikt nie chce mi ich wyslac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaktusz25
Hejka witam własnie dostałem odmowny e-mail od danone:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky_4tlen.pl
Prosze Was zebyscie przyslaly mi najlepsze adresy mail lub strony www na mojego maila, zebym ja tez mogl powysylac jakies prosby. Bylbym bardzo wdzieczny, Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky_4tlen.pl
Oczywiscie małpka miala byc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky_4tlen.pl
No tak wiem, ale chodzilo mi zeby dobre dusze mi troszke poslaly na moj mail adresikow, a pozatym 300 stron .... I nie na kazdej jest cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauleczka
ej, a dzisiaj poczta w ogóle czynna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczuś
poczta dziś chodzi, bo już był u mnie listonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laski jestem spowrotem napisze co dostałam przyszły rózance z usa próbki od dermiki 13 sztuk mincer-6 sztuk smycz od gazety fakt smycz od kampiny i naklejka danone notesik z ołówkiem oraz długopis pare katalogów w tym z bonprix no i jeszcze pare rzeczy ale nie chce mi sie narazie wymieniać potem napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOOOW, tata właśnie przyniosł mi wielgaśną koperte z \"cezex\'u\". 4 próbki papierów.. A4 :D Wczoraj pisałam maile do miast.. ciekawe, czy cosik mi któreś przyśle.. ^-^ Obiecujących łupów życze ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
ja napisałam do Knorra i mi przysłali całą paczke produktów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bono a kiedy wysyłaales o te roznace bo ja juz miesiac temu i jeszcze nic nie przyszło . 🌻 m.a.l.g.o.s.i.a.k ale masz fajnie u mnie listonorz dopiero przychodzi o 13.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten papier to jakies zwykle biale kartki czy kolorowe czy jeszcze jakies inne .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm saMA nie pamiętam ale bądz cierpliwa napewno przyjdą a tak poza tym to są 2 niebieskie bialy różowy i fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdrawiacz
ale nie ma polskiego knora, gdzie pisalles podaj strone lub emaila . pislaes moze z knorr.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wybrałam kolor pomarańczowy tych kartek ;) Ale wypasione, takie.. błyszczace i fajne ogólnie XD No, listonosz to u mnie różnie przychodzi ;) Bardzo często jest dopiero po 14.00 -_-\' Ale i tak jak jestem w szkole, to mnie mało obchodzi o której godzinie przyjdzie upominek ;P PS moje gg, jakby ktos chciał sie powymieniać albo cosik;) 2213335 ;* buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdrawiacz
dzieki a podales aderes od razu i czy prosiles o gadzety??? to co ci przysłali? do MALGOSIAK a do czego te kartki ze takie fajne? oplaca sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
podałam adres od razu ale poprosiłam o gadżety i przysłali mi: kubek,smycz, 5 kostek rosolowych, maga, i zupki acha i jeszcze przyprawa do kurczaka i inne przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozdrawiacz
wow spoko a masz jeszcze jakies ciekawe strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
musiałabym poszukać, zajrze tu jutro to napisze. a Ty masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO WSZYSTKICH prosze nie rzucajcie sie tak na tego knorra jesli on cos wysyła , bo jak bedziei za duzo prosb to nikomu nie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, no właśnie.. zostawcie tego Knorra biednego na razie xD zapiszcie adres i za pare dni wyślijcie. Bo inaczej nikt nie skorzysta i sprawa wyda się im podejrzana ^^ Do \"do pozdrawiacz\": To są, że tak powiem.. zwykłe kartki A4, techniczne i rysunkowe :) Tylko, że bardziej profesjonalnej roboty niż takie w normalnych blokach ;) A co tu sie ma opłacać? ;P Darmo jest darmo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
na ich stronie mozna zamowic??? samemu sie pisze o probki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×