Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość jhkjh
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja własnie siadłam dopiero co do kompa i biorę sie za szukanie adresów ,jak cos znajde to napisze,czoraj pisałam m.in. do różnych miast ,chce ktos emile?? jest tu kto teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jak narazie listonosza u mnie nie było,ale poczta jest czynna do 13 więc jeszcze wszystko może się zdarzyć 🌼 Ps:Dzisiaj wybieram się do koleżanki oglądać Głosy albo Piłę :D:D:D Będzię strasznieee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema przynajmniej ktos normalny jest a tak wogole to tez czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
kurka u mnie powienien listonosz być już 30 minut temu zawsze jest koło 11 a jesczze nie było i skrzynki puste :( mam nadzieję że coś dostane:))))))))))) aaaaaaaaa zapomniałabym wczoraj dostałam 2 naklejki od MISIA BEBILONa:)))))))) ale nawet nei pamiętam z jakiej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w końcu cos wczoraj dostałam :D duża koperte z miasta Strzelin,a w niej podkładka pod myszkę,brelok i nożyk do otwierania listów (mam nadzieję,że będe go często używała :P :D ) i ładną ulotkę o tym mieście (nawet przeczytałam ;) ) Mama mi to odebrała od listonosza i skomentowała -Zaczyyyna sie... :P oby :P Teraz zmykam na zajęcia,listonosz chyba dzisiaj chodzi,może coś będzie :) 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgyjgj
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgyjgj
ja tu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie skonczylam sprzątanie i bylam zobaczyc do skrzynki czy listonosz cos mi przyniosl niestety :( nic ,mam tez adresy do drukarni chce ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
ja też jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, a jest ktos oprocz mnie? ? odpiszcie czekam ,bo bym sobie bardzo chcetnie z kims pogadala i powymieniała adresami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do justineczka
na tym forum podajemy adresy tutaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asioonia
jesli możesz dac dto pewnie może anuż cosik przyśla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to narazie czekam moze cos przyjdzie do mnie a tak wogóle to ostatnio z walmarku dostałam ale nie pamiętam co ale chyba tylko gazetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nastka
a z ktorych cos dostalas bo chyba od wszystkich nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj może zóbmy tak za godzine czyli o 13 17 sie tu spodkamy ale przez ten czas pochodzimy po googlach i poszukamy firm potem napiszemy od kogo dostaliśmy co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry poszukamy firm i napiszemy do kogo napisalyśmy a nie jak błednie napisałam od kogo dostalyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero czoraj do tych firm miedzy innymi napisałam wiec nieiem czy cos przysla,ale ponoc wysłaja z drukarni rozne notesy i długopisy., ok ja wlasnie napisałam do mlekovity a wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co macie cos noego? ja narazie napisałam m.in. do mlekovity,i majonezu jakoegos tam i jesxcze do kay ,a wy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jghjgyjgj
ja napisałam do Spoptiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Własnie zasiadłam na tronie przed komputerkiem:) Dopiero co wróciłam z baseniku hihi^^. Patrzę w skrzynkę a tam mejl od miasta Kostrzyna. Oto treść: Przykro mi, ale nie wysylamy tego typu gadzetow, a jedynie publikacje pisemne, takie, ktore mozna przeslac w kopercie. Jesli bylaby Pani zainteresowana, to prosze dac znac i podac adres. Zapraszam do zlozenia wizyty w Kostrzynie nad Odra i odebrania innych gadzetow osobiscie. Pzdr Tak więc jak ktos jest zainteresowany to może pisać, ja się jednak nie skusze :P oto adres: promocja@kostrzyn.um.gov.pl // I dziękuje Niezapominajko:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiacz
macie adres do netii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×