Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość joan80
A co to jest tefo Forch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan80
A co to jest tefo Forch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ PISAŁAM NA TEN TEMAT WYŻEJ.JADO PATRYCJI.........MOZE POWINNAS ZACZAC JESLI KLAMIESZ I NA TYM SIE OPIERAC JESTES GŁUPIĄ MAŁOLATĄ I NIC WIECEJ.a DO kASI MELDOK....... NIE MASZ DZIECKA (MOZE) ALE JAK BEDZIESZ MIALA TO UWAŻAJ ZEBY TWOJE DZIECKO NIE MIALO DAWNA.GŁUPIE JESTESCIE I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"gdzie sie podziała\"----->Nie chciałam byc dla Ciebie surowa,z miłą chęcią Cie powitam na tym forum.Przepraszam jesli tak odwbrałas moją wypowiedż(sama tez tak bym ja odebrała:)) Mam nadzieję że się na mnie niegniewasz? Do \"_Niezapominajka_\" ----->>Nie mam tendencji do kłótni :) (sorrki za moje błedy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie przed chwilą wysłałam e-maila do Dax i do atlasyeuropyfree@go2.pl Zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.....jak fajnie,ktos tu jest,dostałas już jakąs paczke?I co od poczatków Twojej przygody z tym dziwnym ale jakże fajnym hobby dostałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz wcześniej pisałam, do tej pory były głównie \"normalne\" konkursy i tam udało mi się wygrać kilka fajnych rzeczy. Z gratisów dostałam paczkę od Pety (naklejki, gazetka i płyta) , książkę \"Osnowy Biblii\" i głównie materiały i gazetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy te atlasy to sciema,zobaczymy jak mi cos odpisza.Jakis taki dziwny ten e-mail,ale poczekamy zobaczymy. Ja już bede spadac. Narka do jutra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj atalsyeuropyfree@o2.pl ten mejl do sciemA! nie wysylac tam! Ma koncowke o2 czyli to jest z onetu! .. czytalam to gdzies ze ktos sobie jaja z tego robi, zeby miec wasze adreski ;///// .. nie wysylaccc tammmmmmmmmmmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ;D pomylilo mi sie :D ale nie wazne.. wazne zebyscie tam nie wysylaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Troche tu nie pisałam.. No, ale za to dostałam pare przesyłek ;P M. in. z Gdańska, Kostrzyna, z MojegoMotka i mape samochodową :P =) Życze wspaniałych łupów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj nic nic nic nic nicccc łeeee..;((::(:((:(::((:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:(:((::(:((:( o ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlasy europy to prywatny adres faceta,któremu kolega zrobił kawał podając jego adres na forum. Żarty się chyba dla tego pana skończyły bo przypuszczam,że ma zawaloną skrzynkę pocztową. Pan bardzo grzecznie odpowiadał na te mejle,ale nie wiem czy mu jeszcze cierpliwości wystarczy. To wszystko było opisane w tym topiku tyle,że trochę wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \'\'\'niezapominajki\'\'\'dzieki za pocieszenie i co znalazlas maila do tego Cheestera?bo mi dalej nie przyszedl ale jak cos to dam znac buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×