Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Nanya
mam swoje zasady i nie uprawiam sexu przedmałrzeńskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nanya
ale kazirodztwo tak ty sie lecz dziewczyno ale na nogi bo na głowe juz za pózno. cóz za pojebana kretynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nanya
zal mi twoich rodziców taka córka masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nanya
M A Ł Ż E Ń S K I E G O zajrzyj do słownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanya
a wy nie przytulacie się ze swoimi braćmi? i założe się, że nieraz ich podglądałyście pod prysznicem, albo swoich ojców . a kaziroctwo jest gdy uprawia się sex, a ja tylko mam z nim ochotę się podotykać i wziąć do ust-a to nie jest przecież sex!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Nanya
Misiu branie do buzi to tzw sex oralny. Wez i idz do brata ojca wujka niech cie wszyscy przeleca to i tak zostanie w rodzinie. Beznadziejny przypadek z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HURA!~!!!!! wczoraj nic nie dostałam ale dziś w skrzynce niwe było pusto!!!! 1) AWIZO że jakaś paczka dla mnie jest na poczcie:) 2) smyczka i magnesik od CAMPINYi 2 mapy z K2 jupi:)))))))) a u was jak dizś poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam podobny prezencik do asiooni :) Campina--->smyczka śliczna zieloniutka i magnesik na lodówke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala la la lekceważmy pomarańczowce la la la la pozdrawiam lal la la :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny tak czytam te powyzsze stwierdzenia Nanya i aż sie mózg lasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabiku olej te wpisy Nany itp szkoda słów,nasza Moderia kochana wpadnie i wykasuje te wpisy wrrr .... więc nie ma co polemizować z pomarańczowcami ;) Capucino --->chciałaś e--mail do chicco--->info@chicco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff wreszcie cos pozytywnego: dostalam dzies 4 probki IWOSTIN :) ....i jedna odmowe:( PS> czy te pomaranczki nie maja innego tematu niech ida na inne forum dotyczace ich konwersacji bo tu jest o PROBKACH I GADZETACH ZA FREE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj 1 paczka z Iwostinu. Chyba cos im sie pomyliło, bo wysylalam 1 mejla do nich a przyszla mi juz 3 paczka..ale dobre i to:P 3 probeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis pustki...Poniedziałek pusto wtorek pusto, środa puso :( ohhh:(miejmy nadzieję ze jutro bedzie lpiej. A skoro tak zaczełyście mówić o Cmpinie to moge dodać, że ja dostałam od nich paczuszke jakiś miesiąc temu a niej były : 2 smycze i czapka z daszkiem. No ale jak wiadomo, to zależly od szczescia....jednym z was przysyłają większe paczki a innym wogóle...no ale trzeba być wytrwałym i szukać adrsików nadaj. I ponawiam moją prośbe, związaną z przetłumaczeniem tekstu na j. agielski. To tylko 3, 4 zdania a bardzo zależy mi na tym, by były dobrze napisane pod względem gramatycznym i wogóle wiec jeżeli ktoś z was zna angielski dosyć dobrze, bardzo proszę o pomoć :* (1622661gg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Ci Karolinko Mówię. Poprostu ma być to coś w tym stylu.: Wczoraj dostałam od Państwa katalog. Jest śliczny. Chciałam Państwu bardzo serdecznie podziękowac bo naprawdę mnie zachwycił. No...i tam jeszcze 1, czy dwa zdania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wyglądu jest to proste zdanie, ale chciałabym zeby naprawdę nie było w nim pomyłek no i wogóle.... (chyba wiesz o co chodzi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia871
Cześć dziewczynki ja niedawno zaczełam wysyłać maile chyba od niedzieli wysyłam no i dziś pierwsze rezultaty dostałam herbatkę :D hehe nawet dobra . Pozdrófffka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ona Witam serdecznie Wczoraj dostałam od państwa katalog. Jest śliczny. Chciałam państwu bardzo serdecznie podziękować bo naprawdę mnie zachwycił.Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam I greet warmly I got from state catalogue yesterday. It is pretty. I had wanted state to thank very warmly because he delighted me really.It thanks once again very and I greet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obym jutro tez cos dostala..:] ide jutro do szkoly na 9.40 a wychodze o 12.05 aahh to jest zycie ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia871
Ja też bym chciałą coś jutro dostać a u mnie tak późno listonosz chodzi bo aż ok. godziny 16 :( ale co tam i tak jutro mam do późna lekcje to zanim wróce to juz moze będą na mnie czekać paczuszki !! :) A slyszałam ze wysyłaja gadżety z: -benekolu, -reala, campina, żecz jasna :)/ -WASA, -Castrol, -zjaja, -nata, -Faktu( smycz i długopis) Jak znajde jakieś adresiki to umieszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia871
Mam pytanko czy mógłby mi ktoś przesłć adresy maili "forch i brio" Z góry WIELKI dzięki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia871
evera@evera.pl, biuro@floslek.com.pl, dmk@i-f.com.pl, evera@evera.pl, if@i-f.com.pl, dax@dax.com.pl, elzbieta.kaminska@ziaja.com.pl, office@farouk.pl, bielenda@bielenda.com.pl, pollena@pollenaewa.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, idea25@idea25.com.pl, info@annalotan.pl, celia@it.com.pl, info@janssen-beauty.pl, efektima@efektima.pl, biuro@bandi.com.pl, biuro@floslek.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, marketing@oceanic.com.pl, serwis@eris.pl, dermika@dermika.com.pl, mydla@mydla.pl, i nfo@jabushe.pl, smooth@smooth.pl, bella.marketing@tzmo.com.pl, jadwiga-jk@wp.pl, marketing@svr.pl, soraya@soraya.com, dax@dax.com.pl, dermika@dermika.com.pl, pulanna@pulanna.com.pl, chmurka@chmurka.pl, biuro@pierrerene.pl, norel@norel.pl, biuro@farmona.com.pl, mcr@kosmetyka.pl, marketing@miraculum.com.pl, marketing@svr.pl, eveline@eveline.com.pl, marketing@barwa.com.pl, biuro@bandi.com.pl, amichon@loccitane.com.pl, fitomed@fitomed.pl, office@hean.pl, unicolor@unicolor.com.pl, kontakt@dr-scheller-cosmetics.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl, norel@norel.pl, heger@heger.pl, jadwiga-jk@wp.pl, dermika@dermika.com.pl, soraya@soraya.com.pl, office@hean.pl, netpol@wp.pl, f efektima@efektima.pl, thalgo@thalgo.com.pl, biuro@lakshmi.pl, efektima@efektima.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×