Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Myssa mogę Ci zadać niedyskretne pytanie? A z resztą i tak to zrobię: co to za fajna szkoła, że tak wcześnie kończysz? Ja też tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Monia od kogo dostalas herbate?????????? ja od campiny jeszcze nie dostalam a pani mi pisalam\\ ze juz 2 raz mi wysyla i nic , tak samo z faktu 2 razy musieli i jeszcze kilka innych wogole nie dostalam a jak pytalam co z gadzetami to pisali ze juz dawno zostaly wyslane !!!!!!!!!!! na povczcie sobie zajebali !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) kto pisał do Telewizji Kablowej ? Bo ja dostałam od nich taki \'piórniczek\' na płyty ;) ale koperta była rozwalona i zaklejona,moze jeszcze coś było :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe .. no ja tak mam w szkole, bo cala klasa ma basen od 7 rano:P a ja nie chodzę - zwolniona :].. więc przychodze 3 h pozniej do szkoly ;D .. // Tabaluga- nie pisałam, ale jak wchodze w google i piszę Telewizja Kablowa to duuzo mi stron wyświetla. Do której Ty pisałaś? Jakbys mogla...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Capucinno : www.smycze.magam.pl ---->asioonia Ci podała ten adres 3 strony temu ,nie magama a magam ;) info@chicco.pl ---->e-mail chicco,prosiłaś o niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj katalog z Quelle i próbki z niteczki poraz drugi, ale teraz to inne próbeczki ;D świetne są. A dziś to kutwa pustka ;/ jak zwykle of kors...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kroopa własnie znów miałam szuklać tego adresu:))))))) dostałam jesczze dizś wieczorem taśme klejącą 5 metrów dwustronną od 3M jutrso poszukam adresu bo teras już sił nie mam i ide spać:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipkauuu
a ja mam łyso w majtkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capuccino----->ja formularz o darmowy katalog Quelle wypełniałam kilka razy (4-5).Chyba po okolo 2 miesiacach raczyli wyslac!! Dostałam kilka dni temu:) Może teraz im się katalogi skończyły:P Z Bon Prixu czekam do teh pory...ani widu...ani słychu!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś tylko przesyłka od miasta Hel--->długopis,fajny żólciutki;płytka Hel -->poczatek Polski;naklejki Hel dla zainteresowanych e-mail: ratusz@hel-miasto.pl info@hel-miasto.pl stronka www.hel-miasto.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 2 paczki. - Dąbrowa Górnicza - Chorzów :] no ii.. rachunek za telefon :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis 3paczki 1) sława ( email jak by ktos chciał slawa@slawa.pl ) paczka ogólnie fajna, duzo rzeczy,mnósto folderów,ulotek i duza teczka z okrągłą przypinka 2)zielona góra 3)mrągow ksiazeczka,płyta CD i jakies ulotki a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do krooopa: niestety z Tołpy nie przysyłaja probek:( dostalam odmowe: Szanowna Pani! Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszą firmą oraz produktami marki TOŁPA. Niestety obecnie nie możemy spełnić Pani prośby dotyczącej przesłania próbek. Duża część naszych produktów to kosmetyki w bardzo przystępnej cenie, do których nie przewidujemy próbek. Posiadane przez nas próbki z linii TOŁPA huminea STREFA T, STIMULAR i HYDRATIV oraz KURACJA ANTYCELLULITOWA dodajemy przy zakupach w naszych punktach patronackich. Chcielibyśmy jednak wyjść naprzeciw Pani oczekiwaniom - może zainteresuje Panią propozycja przystąpienia do KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII. KLUB SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII istnieje od początku 2001 roku. Każdy po odesłaniu na adres firmy wypełnionego i podpisanego zgłoszenia lub wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.torf.pl otrzymuje kartę członkowską, która uprawnia do wielu przywilejów. Każdy z Klubowiczów otrzymuje upominki w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Osoby korzystające ze sprzedaży wysyłkowej otrzymują 5% rabatu na wszystkie produkty. Członkiem KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII może być tylko osoba pełnoletnia. Czym jest przynależność do KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII? Członkostwo w KLUBIE SYMAPTYKÓW TOŁPOTERAPII to przede wszystkim wyróżnienie. Pragniemy wynagrodzić Państwa zainteresowanie torfem leczniczym. Chcemy razem z Państwem pogłębiać wiedzę o możliwościach naturalnego wspierania profilaktyki wielu schorzeń oraz troski o urodę przy pomocy preparatów borowinowych. Każda osoba wstępująca do KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII uzyska prawo do: - Posługiwania się kartą KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII oraz korzystania z uprawnień płynących z jej posiadania, - Otrzymywania bezpłatnych informatorów na temat produktów pod marką TOŁPA, - Korzystania z formularza zamówień dostępnego na stronie internetowej TORF CORPORATION (www.torf.pl) - Corocznej możliwości uczestniczenia w organizowanych konkursach, - 5 % rabatu na wszystkie produkty w sprzedaży wysyłkowej. - Pierwszeństwo otrzymywania informacji o promocjach i nowych produktach. Oprócz tego zapraszamy Panią do naszych stoisk patronackich, gdzie będzie Pani miała możliwość wypróbowania naszych wyrobów. Z poważaniem Agnieszka Kuczyńska a.kuczynska@torf PS. przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia871
Cześć... Dziś dostałam 1 paczkę jakieś próbki kosmetyków Właśnie przed chwilą zajrzałam na pocztę i mam 57 maili WoW heheh nigdy tyle nie dostałam :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś dwie paczuszki IWOSTIN i fajny katalog Domy w stylu:):):):):):):):):):):):):):)@@@****całuski:)%#$*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko. Chciałam Ci bardzo serdecznie podzekować. To bardzo dużo dla mnie znaczyło, a Tylko Ty z całego forum Mi pomogłas. Jeszcze raz bardzo dziekuje A wracając do tematu, to u mnie również dziś pustki..ohhh musze czekac do poniedziałku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia871
Capuccino o to e- mail do tej firmy co mi próbkę herbaty przysłali biuro@oskartea.com A dziś dostałam próbki kremów Mincer Mona Liza (5-kremów dla kobirt dojrzałych czyli coś dla mojej mamy :P) email do Mincera mcr@kosmetyka.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananka
Chciałam Wam powiedzieć ze dzieki Wam dostałąm już kilka gadżecików i jeśli tylko bede miała jakies adresy to od razu Wam podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×