Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam Po pierwsze - dajcie spokój z tymi kłótniami. Nie reagujcie na zaczepki, po co niepotrzebnie denerwować się. Idą Święta - czas miłości. Po drugie dostałam dziś czasopismo beauty forum. Po trzecie mój Ulubiony Pan Listonosz, którego dziś miałam przyjemność spotkać, powiedział mi,że od jutra mogę odebrać jakąś przesyłkę( pudełko). Jeśli będzie coś ciekawego dam Wam jutro namiary na firmę z jakiej to przyszło. Pozdrawiam i jeszcze raz proszę Was o niekłócenie się na Forum. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość probkomaniaczka
dostalam tak: probki od Ziaji Bielendy Biomaris gadzety urzad Gorzowa,Mragowa,wojewodztwa pomorskiego,gdanska-foldery dlugopisy pocztowki naklejki,a od gorzowa nawet cukierki mietowe w pudelku z napisaem gorzow :Ddostalam tez od Nestle jedzenie dla kotka i dla pieska xD i wygralam na prizee.com radyjko i kolorowanke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylka1993
Dostałam przesyłkę z browarów Żywiec! Koszulkę czarną XL (z boku napis Specjal) i bluzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winiary
dziś zaskoczyło mnie WINIARY i przysłało mi 3 opakowania barszczu tylko za udział w konkursie Centrum Przygotowań Swiątecznych. naprawdę nie grałam długo (bo nerwy mi wysiadały) a tu taka miła niespodzianka :-) Pytania Do BEZDOMNEGO? -dlaczego stał się Pan bezdomnym? -od jak dawna jest pan bezdomnym? -czy ma Pan rodzinę, a jeśli tak to dlaczego ona Panu nie pomoże w tak trudnej sytuacji? -czy gdziekolwiek szukał pan pomocy (noclegownie, pomoc społeczna itp.)? albo czy wie Pan gdzie można szukać pomocy w Pana sytuacji? na razie nic więcej mi nie przychodzi do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis rozowe pudeleczko z lusterkiem na tabletki anty.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem tutaj nowa, ale bardzo zainteresowałam się waszymi \"poczynaniami\" i oczywiście postanowiłam naśladować ;) Do tej pory dostała mnóstwo odmów ale również troszeczkę pozytywnych odpowiedzi... Moje dotychczasowe zdobycze to - 8 próbek z kosmetyków naturalnych - 2 opakowania pięknych pocztówek (po 7 w jednym opakowaniu) 16 zakładek i katalog z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej - bardzo gruby katalog z a.t.w - odblaskową smycz z jakiejś firmy plastycznej (nie wiem jakiej, ponieważ na kopercie widniały tylko moje dane) Pozdrawiam i wkrótce zamieszczę parę adresików ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno tu nie zaglądałam, ale wiecie - świąta, ciastka itp.... i trzeba było robić :) więc czasu nie miałam. Dzisiaj jedynie dwa opakowania barszczu intant Winiary, bo wygrałam w tym konkursie... że ileś tam pierwszych osób wygrywa.. pozdrawiam i życzę wesołych świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do psychiatry moderatorko
pierdolona moderatorka skasowała mój post! debilka jedna zasrana zdzira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniegu po nerki Wesołej pasterki Prezentów moc Sexu co noc Pysznego bigosu Gwiazdki z kosmosu I udanego wskoku do 2006 roku!!!z workiem probek i gadzetow tego zycze wszystkim PROBOMANIACZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne życzenia a ja wam życzeSZCZĘŚCIA, ZDROWIA, POWODZENIA W DNIU BOŻEGO NARODZENIA. BECZKĘ PIWA, WIADRA WÓDKI BY ODGONIĆ WSZYSTKIE SMUTKI. 100 CAŁUSÓW NA DODATEK BY SMACZNIEJSZY BYŁ OPŁATEK. muah =*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dziś
niespodziewanie dostałam pocztą butelkę dobrego wina od Reala-zupełnie się nie spodziewałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka1993
Hej! Ja wczoraj też dostałam 3 opakowania barszczu, za konkurs Winiary (pierwsze 1000 osób które zapisze się do newslettera otrzyma zestaw barszczyków) :) Zaraz się tu zarejestruję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan Pani Imię Nazwisko Kod pocztowy Miasto chce otrzymywac wyłącznie informacje i wzory produktów(pewnie próbki)h&s chce otrzymywać chętnie informacje i wzory produktów h&s troche dziwne,ale jakos tak ma być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero rocher..
witajcie dziewczynki... Przy okazji wesołych świąt wam życzę i podaję link do darmowej książki telefonicznej. http://www.siect2.pl/banner/a_siect2_9.swf?id=1849 , należy kliknąć zielone pole i następnie podać dane na które zostanie wyslana książka. Ksiązka będzie wysyłana po podaniu swojego wqojewództwa , i dla tego właśnie regionu będzie wysłana do Ciebie ksiażka. Czyli jeżeli mieszkasz w podkarpackim to dostaniesz książke z podkarpackiego. Coś w tym stylu :) Buźka , szczęśliwego nowego roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj linka do tego formularza,cos razem wymyslimy ;) ja kiedys od nich dostałam,tyle ze sam list bo babki na poczcie sobie wzięły próbki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Chcesz zarabiać pieniądze przez internet, nierobiąc nic? Wystarczy tylko zainstalować sobie na kompie \"Eurobarre\" -francuski program, po instalacji na górze monitora pojawi się wąski pasek na którym pojawiają się różne reklamy. Siedząc przy kompie naliczają Ci się punkty, które na początku każdego miesiąca przeliczane są na kase w euro, po uzbieraniu minimum 15euro pieniądze możesz wybrać!( możesz zbierać je sam, ale wybrać może je tylko osoba pełnoletnia ). Im więcej siedzisz przy komputerze tym więcej masz punktów i tym więcej zarabiasz. Ten pasek czyli Eurobarre pojawia się automatycznie po włączeniu kompa. Są też bonusy -po udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań otrzymujesz dodatkowe punkty 1000,2000,3000 lub nawet 5000pkt (mam odpowiedzi więc moge Ci je dać :) ). Ja też mam już założony EUROBARRE i jest super!! Jeśli chcesz zarabiać przez Eurobarre to kliknij na link http://www.eurobarre.com/index_fr.php?p=225193722569 Jeżeli jesteś tym zainteresowany i chcesz spróbować to skontaktuj się ze mną przez gg 2908889 lub email Ja_m4@interia.pl lub katarzyna_m4@wp.pl . Warto spróbować, program w każdej chwili możesz odinstalować!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojekbrad
elo moze mi ktos podac nowy adres na portal konkursy w sieci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOSTELNOLE SPOBE Produkt-wybierz sobie jeden z tych 2 Andere-zaznacz Frau(kobieta) ;imie;nazwisko E mail Gebutrstag-data urodzenia -dzien miesiac rok Adresse-Strasse(ulica) hausnummer(numer domu) Postleitzahl-kod pocztowy BEZ SPACJI i MYSLNIKA Stadt-miasto.Obok miasta wpisz POLAND,np.Łeba POLAND Land-zostaw to Deutschland(Niemcy) bo wyzej wpisałas Poland,powinno dojść Tylko te dwie ostatnie gwiazdki nie wiem co powinas zaznaczyc.Ja bym w tym pierwszym zaznaczyła JA(tak),a w tym drugim NEIN :) później wpisz kod i chyba na tym koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bananka
Witam!!Dosc długo mnie nie było i widze ze nassze forum jest w rozsypce.Postaram sie wziac do roboty i posuzkac adresików a potem podam na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbie girl *
hejcia dziewczynki :* niewiem czy to już było ale podaje linka do darmowej książki telefonicznej z wybranego województwa. Trzeba kliknąć w słoneczko zielona i podać w formularzu kontaktowym swoje dane oraz wybrać jaką chcecie książke tj. z jakiego województwa. http://www.siect2.pl/banner/a_siect2_9.swf?id=1849 Pozdrówka !! Szczęśliwego nowego roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś: - Polmos: brelok i zapinka - katalog Black red white - Gmina Dziwnów: Ulotka + mapa miasta - Ambasada Węgier: ulotki - Mapa K2 - Duszniki Zdrój: ulotki + mapa miasta Super dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabiaj
PRIZEE ZARABIAJ=-D Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=Niqsia i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: Niqsia Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). ZARABIAJCIE =SDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatek_12
A ja dzisiaj dostałam z Polmos brelok i srebrnt długopis z logo Absolwenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto pisać do Maybelline, moja przyjaciółka wypełniała tydzień temu ankietę, za która ma dostać najnowszy ich błyszczyk. Ponieważ mieli 1 500 do rozdana i przetestowania. Może, kiedy napisze się prośbę i wybajeruje też coś przyślą :) Aha warto również przystąpić do ich klubu, podobno przesyłają próbki, ale kto tam wie :) http://www.maybelline.com/home.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylka93 Wie viele Personen leben in Ihrem Haushalt? - ile osób żyje w Twoim gospodarstwie domowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×