Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość A_n_i_o_ł_e_k
logujcie sie na www.badzok.pl i wpisujcie adres polecającego:sandra66614@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od niedawna istnieje strona BONGO, która co godzine rozdaje za darmo różne gadżety, które co godzine sobie wybieramy. Jak dołączyć do klubu Bongolusów i wybierać gadżety?? Wejdz na stronke: www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=631 Wpisz dokładnie swoje pseudo, hasło i dokłądne adresowe by potem gadżet trafił do waszego domu a nie do sąsiada. Po zarejestrowaniu się dostaniecie 40bongolusów ( bongolus=złotówka) za które obstawiacie gadżety a to wszystko za darmo, jak wam braknie bongusów to grając na tej stronce w gry z przeciwnikami dostajesz kolejne bongolusy www.asian21.fotka.pl www.mojeforum.net/najlepszeforum Pozdrawiam Joanna Siewierska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwartyna
Hey!! Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=4249 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEKI
JAK WY TO ROBICIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloooooooooooooooo
jest tutaj ktos z e-konkursow??????? nie moge wejsc na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lirenne
Nie można wejść na konkursy.com Czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suoer zarobki
KLAMM Jest to niemiecki program, który jest hitem w zarabianiu przez internet. Już ponad 210 tysięcy ludzi zapisało się do tej świetnej firmy i nadal systematycznie ich przybywa. Aby zarabiać wystarczy odświeżyc stronęco 20 sekund http://e-zarabiasz.prv.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Hey!! Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=4249 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludziska
Hey!! Znacie już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5048 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzecikii
witajcie! Gadzetomanictawem zajmuje sie juz dluszy czas. Przez ten czas zgromadzilam pelno rzeczy. Juz mam tego tyle ze rozdaje znajomym. W zamian za rejestracje w konkursie, dam 15 polskich i zagranicznych adresikow firm, ktore przeslaly mi fajne gadzety min dlugopisy, olowki, notesiki, kubeczek, koszulke Link do konkursu podam jak do mnie napiszecie aniula7@wp.pl Abym wiedziala komu mam przeslac te adresiki Pozdrawiam i zycze wszystkich pelnych skrzyneczek Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabellllll
Hey!! Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=4249 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo ludziska
Hey!! Znacie już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5048 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupowa marionetka
www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin22
NA TYM FORUM TO SIE ROBI JEDNA WIEKLKA REKLAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhi
Hey!! Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=4249 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkanie wynajem
masz racje - ja radze przeniesc sie tutaj- mila atmosfera, pewne adresy, super sprawa :) www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjoma 657
Hey!! tu Mieczysława Łoś. Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=5953 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZxyzXYZ
Hey!! Znasz już serwis DarmoweGadzety.pl?? Rozdają tam co chwila super gadżety za friko! Warto to zobaczyć! Kliknij TU!! www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=4249 Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja300
Cześć Dziewczynki! Jestem tu nowa 🌼, ale mam na swoim koncie kilka gadżetów. Dostałam między innymi: ulotki, widokówki i nakleki z takich miast jak Dobra, Katowice i Białogard katalogi: www.bonprix.pl www.neckermann.com.pl www.projektydomow.pl www.studioatrium.pl www.brw.com.pl www.domofaber.com.pl www.vox.pl www.feel-thirtyone.de www.ModaPlus.pl www.eddiebauer.com www.domynahoryzoncie.pl i katalog pościeli Carre Blanc (nie pamiętam adresu) www.beztoksyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja300
Maile tych miast, z których dostałam to: strona@bialogard.info Urzad_Miasta@um.katowice.pl ❤️ Dostałam także 3 próbki kawy Prima (kawa@twojdzien.pl), 3 próbki kremu do twarzy Ziołolek i próbkę preparatu na rozstępy Tołpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja300
a i dostałam też mapę K2 i kartkę zapachową Lacoste 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×