Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość Sandra_91
no tak moge zmyslic,tylko gorzej jak potem na ten mail przyjdzie jakies potwierdzenie czy cosi bedzie trzeba kliknac :/ Ale z drugiej strony nie chce mi sie specjalnie konta zakladac, wiec jednak dam ten zmyslony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
uff..gotowe:) I tak zrobilam to konto..bo wkoncu doszlam do wniosku, ze jeszcze nie raz sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemke! ja dzis dostalam 2X 2 katalogi z jakimis podrozami:)) do tego doszla plytka i gazeta z domow jakas:)) piekniutka bluzeczka z allegro w ktora sie jutro wystroje do pracki:) a druga zaduza a miala byc s:/ niech to szlak:P mama sie ucieszy za to:)) a babaci mi kupila zestaw filizanek i talerzy:) w pracy dostalam kffiatki piekne od ukochanego, od zalogi przepiekny duuuuuzy flakon ze szkla w niebieskim kolorze bo am wkret na szklo i niebieski:P a do tego wszystkiego od mlodszej siostruni ramke na zdjecia i termomentr niebieski do mierzenia tempoeratury, bo cos mama mowila ze mam gorace klimaty:Pczekoladki i oczywiscie wszystko z tego powodu,ze mam dzis 26 latek:) :) :) :) ps. i jestem 26letnia probkomaniaczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
aa... no to WSZYSTKIEGO NAJ NAJ=* U mnie dzisiaj jedynie 4probeczki z ziololeku 2xkrem ochronny i 2xkrem nagietkowy http://ziololek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE DZIEKUJE WLASNIE POZEGNALAM GOSCI JA PODAJE STRONKE Z KATALOGOW , SPECJALNIE ZOSTAWILAM KOPERTY:) INFO@ITAKA.PL WWW.ITAKA.PL A TA PLYTA Z GAZETA ZE STRONKI: www.lipinscy. pl - to sa domy projektowe jeszce nawet nie otowrzylam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spełnienia marzen i duuuuuuuuuużo próbeczek ;) ja dzis dostałam z dialogu kalendarz na 2007r i nowy katalog z nagrodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shimyyyyy dziekujeeeeeeeee :* :* :* :* :* :* o tak tak duzioooooooooo próbeczek:) zaraz jeszce kilka powysyłam emailików a potem luli, bo do pracki na 8,15 trzeba wstac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marketing@tcm.com.pl –zelki samoprzylepne Fastfixers™ mają mnóstwo zastosowań! Jeżeli chciałbyś sprawdzić jak to działa i dobrać odpowiedni rodzaj żelków zadzwoń lub napisz - PRÓBKĘ OTRZYMASZ GRATIS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie niestety bezowocny dzień :( jovan mnie puścił, numer kom. wpisałam bez +48 z zerem. Niestety u mnie zaczyna się sesja i do jakiegos czasu zawieszam próbkomaniactwo ;( ale trzymam za Was kciuki - owocnych łowów kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witka! ja dostalam jakis bzdetny formularz z zagranicy , ktoryod razu wyladaowal w koszu no i krem vichy myokine ale sama zamowilam na allegro:P zatem tez bezowocnie dzis:( shimy dzieki za pomoc, nie moge sie wbic cos na stronke juz wypelniam i zawiecha:/ yhh... powodzenia w kazdym razie w sesji trzymam kciuki:) ja juz panna mgr wiec wiem co tnz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryna-
a ja w ostatnich dniach organizator na 2007r.jest gruby i jeden dzien ma jednak kartke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja juz z wami po meczacym dniu w pracy:( padam na twarz a jeszce musze leciec na pocxzte bo troche ubranek sprzedalam i wyslac trzeba:P u mnie dizs jakis katalog z drzwiami przyszedo taki tam:/ i 2 probki z niwea malutki balsamik i plun do kapieli dla dziecka, marne łowy aaa i suszarka , ktora sama se kupilam ha ha, bo stara pokazala swe djabelskie oblicze z rana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym w meilach dostalam odmowne odp, od eris, nestle, z tołpa cos takiego Szanowna Pani! Dziękujemy bardzo za zainteresowanie naszą firmą oraz produktami marki TOŁPA. Niestety obecnie nie możemy spełnić Pana prośby dotyczącej przesłania próbek bądź gadżetów. Duża część naszych produktów to kosmetyki w bardzo przystępnej cenie, do których nie przewidujemy próbek. Posiadane przez nas próbki z linii TOŁPA HUMINEA, KURACJA ANTYCELLULITOWA oraz KURACJA PRZECIW ROZSTĘPOM dodajemy przy zakupach w naszych Sklepikach Borowinowych. Chcielibyśmy jednak wyjść naprzeciw Pana oczekiwaniom - może zainteresuje Pana propozycja przystąpienia do KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII?. KLUB SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII istnieje od początku 2001 roku. Każdy po odesłaniu na adres firmy wypełnionego i podpisanego zgłoszenia lub wypełni formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie www.torf.pl otrzymuje kartę członkowską, która uprawnia do wielu przywilejów. Każdy z Klubowiczów otrzymuje upominki w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Osoby korzystające ze sprzedaży wysyłkowej otrzymują 5% rabatu na wszystkie produkty. Czym jest przynależność do KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII? Członkostwo w KLUBIE SYMAPTYKÓW TOŁPOTERAPII to przede wszystkim wyróżnienie. Pragniemy wynagrodzić Państwa zainteresowanie torfem leczniczym. Chcemy razem z Państwem pogłębiać wiedzę o możliwościach naturalnego wspierania profilaktyki wielu schorzeń oraz troski o urodę przy pomocy preparatów borowinowych. Każda osoba wstępująca do KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII uzyska prawo do: - Posługiwania się kartą KLUBU SYMPATYKÓW TOŁPOTERAPII oraz korzystania z uprawnień płynących z jej posiadania, - Otrzymywania bezpłatnych informatorów na temat produktów pod marką TOŁPA, - Korzystania z formularza zamówień dostępnego na stronie internetowej TORF CORPORATION (www.torf.pl ) - 5 % rabatu na wszystkie produkty w sprzedaży wysyłkowej. Oprócz tego zapraszamy Pana do naszych Sklepików Borowinowych, gdzie będzie Pan miał możliwość wypróbowania naszych wyrobów. Z poważaniem Agnieszka Kuczyńska CENTRUM TOŁPA Sp. z o.o. ul. Fabryczna 11 55-080 Kąty Wrocławskie ( +48 71 316 64 49 * a.kuczynska@torf.pl www.torf.pl zaraz sie zapisz:P i wy tez sporbujecie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj maila z Dermiki.Przysłali mi ankietę, po wypełnieniu wyślą próbki i informatory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×