Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Pr贸bki, gad偶ety, free PART 2

Polecane posty

Go艣膰 Yoshi
Heh i tak nie przyjmuje mi has艂a :P. Dziwne... Dzieki z艂o艣nica, teraz juz wiem co mam wpisywa膰 w formularzach :D. Kama pewniaki to: http://www.bielenda.pl/index6.php?lang=pl http://www.dax.com.pl/s/kontakt http://www.kosmetyka.com/contact.php http://www.floslek.com.pl/polska/kontakt.php http://www.yves-rocher.com.pl/index.php?p=50 Reszty nie pami臋tam ;).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dorota3112
mala zlo艣nico odezwij si臋 prosz臋 w sprawie pr贸bek m贸j e-mail dorota3112@o2.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
DOBRA POKOLEI, NAJPIERW DO \"PANI PRZESADA-TZW ANIULKA\" PROBKI MOGE SPRZEDAC I NIE DLA TEGO ZE JEST TO PRZESADA ALE JEDNA Z DZIEWCZYN POPROSILA O TO W WCZESNIEJSZEJ STRONCE, I JAK JEST CHEC TO JA SPRZEDAM NIE MA SPR BO Z TEJ FIRMY TYLKO JEDNA UZYWAM:p - U MNIE DZIS I WCZORAJ KATALOG O PODROZACH I SHIMMY DOSTALAM DZIS 2 PACZUSZKI Z 2 PARAMI MALYCH SKARPETEK I 2 KALENDARZE EXTRA NA SCIANE , TO WSZYSTKO Z TEGO EMAILIKA O KUPNO WUZECZKA KTORY MI PODALYSCIE, SPRAWDZA SIE EXTRA! - SHIMY TO MOZE I DO MNIE TE WKLADKI WKONCU DOJDA:p JEDYNIE WCZORAJ OB DOSTALAM:) - yOSHI NIE MA SPR, JAK COS PYTAJ PODPOWIEMY MY TU JUZ JAK W DOMKU, WSZYTSKO POWOLUTKU AZ DOS KUTKU:p - DORCIA NIE MA SPR JUZ PISZE EMAILIKA DO CIEBIE:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fufik
heja pr贸bkomaniacy tez mnie to wci膮gne艂o dzis dosta艂em 2 pr贸bki karmy-royal canin katalog o austrii i mapa-nareszcie austria.pl

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 fufik
hejka co tam?? ja juz sie mecze i nic znalezc niemogea co u was

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandra_91
zlosnica ta wkladke carefree ja tez dostalam ,tyle ,ze to bylo ze dwa miesiace temu..no ale dostalam, wiec do Ciebie tez napewno wysla ;) A u mnie wczoraj 3 karteczki zapachowe z HUGO BOSS i pr贸bki infoplus

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czekam z niecierpliwoscia:P u mnie dzis nic, bo listonosz w soboty nie chodzi:( ale w czoraj przyszlo awizo, ze mam odebrac jakas paczke: tylko jaka skoro ja nic nie zamawialam :P potem se przypomnialam,ze bo zalogowalam sie kiedys na jakas stronke o probki a tam mi policzyli za przesylke:/ i wiecie ile bylo na awizo 109 zl!!!!!!!!!!!!!!! ja pierdziu.......!!!!!!!! nie odebralam:P uffff

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandra_91
no pewnie ja tez bym nie odebrala O.o No to ja ostatnio mialam avizo i sie kurde zastanawialam co to moze byc, a jak sie potem okazalo to byly probki Paul Sagane ... na szczescie nic nie musialam placic ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiemy, 偶e wydaje Ci si臋 to niemo偶liwe, ale to prawda! Serwis ten powsta艂 po to, aby rozdawa膰 darmowe gad偶ety. Rejestracja w nim i korzystanie z serwisu by艂y, s膮 i zawsze b臋d膮 ca艂kowicie bezp艂atne. Nigdy nie b臋dziemy chcieli od Ciebie za nie ani grosza – to mo偶emy Ci zagwarantowa膰. Jak to mo偶liwe? Fundatorami nagr贸d s膮 du偶e firmy i korporacje, kt贸re poprzez nasz serwis promuj膮 swoje produkty i us艂ugi. To one sponsoruj膮 Wasze gad偶ety oraz ich wysy艂k臋. My艣l膮c o gad偶etach nie mamy na my艣li nudnych notesik贸w i d艂ugopis贸w. Wyszukujemy dla Was najbardziej pojechane gad偶ety, kt贸re s膮 zawsze na czasie. To ile b臋dzie sponsor贸w i jakie pieni膮dze wy艂o偶膮 na gad偶ety zale偶y wy艂膮cznie od Was! Im b臋dzie wi臋cej u偶ytkownik贸w serwisu, im z wi臋kszym entuzjazmem b臋dziecie uczestniczy膰 w jego rozwoju – tym wi臋cej fajnych gad偶et贸w b臋dzie pojawia膰 si臋 na naszych stronach. Dlatego bawcie si臋 dobrze, wygrywajcie darmowe gad偶ety i opowiadajcie o tym znajomym! Zarejestruj si臋 ju偶 teraz - darmowe gad偶ety czekaj膮! http://www.darmowegadzety.pl/?usid=41294 www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=41294

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandra 24
mala zlosnica PRZYSTOPUJ TROCHE!!!!! SAMA JESTES POPI@$%%^&* LONA DAJ TEJ PATI 0917 SPOKOJ KAZDY CHCE RADZIC SOBIE JA ODDAM NA NIA GLOS, PRZESZKADZA CI TO ZE LUDZIE BEDA NA NIA GLOSOWAC? A TO ZE NIE CIERPISZ SPAMU NIEWIELE NAS OBCHODZI!!!! MOZE KTOS NIE SLYSZAL O DARMWYCH GADZETACH!!!! NIE KAZDY MA TAKIE DENNE ZYCIE JAK TY, I NIE KAZDY MOZE SOBIE POZWOLIC NA TO ZEVY ZAMIESZCZAC CODZIENNIE KOMENTARZE A JUZ NA PEWNO RZEGLADAC 475 STRON W POSZUKIWANIU ADRESOW!!!! TAKI SPAM WYJASNIA WIECEJ NIZ TY MOZESZ NAM ZAOFEROWAC!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandra 24
ACHA I JESZCZE JEDNO, NIE MUSISZ UZYWAC WULGARYZMOW PROSTACZKO!!!! NIE BEDE ZAMIENIAC TEGO FORUM W SMIECIOWISKO I JUZ WIECEJ NIE WYPOWIEM SIE W TWOJEJ SPRAWIE!!!! NIE MAM OCHOTY CZYTAC KOMENTARZY JAKIEJS PUSTEJ PANIENECZKI Z WIELKIM "MALYM" EGO. CZYLI CIEBIE "MALA-ZLOSNICO" CHCE CIE TYLKO UPOKORZYC TAK JAK TY DALAS POPALIC PATI. CHOCIAZ PRZYPUSZCZAM ZE NIE DOTRZE TO DO CIEBIE!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
.....posluchaj gowniaro.... jak na razie to widze, ze jedynie nie ochodzi to ciebie wiec mow za siebie ok!!!! i nie wypowiadaj sie za innych malolato, jak masz cos do mnie to se mozesz gadac z drow, bo to wolny kraj tak jak to forum moge mowic co chce i do kogo chce, se mozesz na nia oddawac glos tylko,ze masz jeden ha ha... i chyba jej to nie uratuje... ...poza tym masz pomaranczowy nick- mozesz sie podsyzwac sandro 24- lepiej se napisz wiesniara z IQ 24 ha ha ....a prostakow to ty se w swoim domu szukaj ok, bo tylko to mozesz, a ze ty sie nie wypowiesz w sprawie mej to mnie wali! bo niby co ty mi sie tu wypowiadasz...a moje ego jest bardzo wysokie natomiast ty jestes pod nim smieciaro! ....pusta to ty jestes niewatpliwie..... ....i to nie ty tu rzadzisz jestes tu co jakis czas i nawet nikt nie zauwaza twojej obecnosci, wiec nie wiem co tu chcesz zamieniac??? najlepiej zmien sie sama i spadaj smarkulo!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandra 24
HEJ DZIEWCZYNY ZLOSNICA MA RACJE, -RZECZYWISICE JESTEM POJEBANA, POMOZCIE MI

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
WIwiemy pati ze masz pod deklem, no moje zycie jest bardzie urozmaicone niz twoj jeden dzien ha ha:P a tobie nawet taki link niestety nic nie pomoze wiec oszczedz sobie czytanie tych 500set stronek i tak nic nie zrozumiesz z nich , wez kolorowane porysuj sobie smarkulo chcesz przesle ci kredki ha ha :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a do pati nic nie mam sama glos na nia oddalam tylko nie cierpie powtorek z rozgrywki, i kalmania ze to pasta najnowsza.... zrozumialas wiesniaro juz? a to ze ty zagladasz tu co miesiac to fajnie-pewnie masz net na godzinki i se wyliczasz ha ha..... no ja mam czasu troche wiecej to se siedze kiedy chce :P dobra dosc wyjasniania dla tempaka...i tak pewnie juz spisz malolato :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...a w ogole sardynka ty to masz rozdwojenie jazni :p 2 str wczesniej sama krzyczalas na malolaty...a teraz matka teresa ucielesnionych ie zrobila widze ha ha.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wiemy, 偶e wydaje Ci si臋 to niemo偶liwe, ale to prawda! Serwis ten powsta艂 po to, aby rozdawa膰 darmowe gad偶ety. Rejestracja w nim i korzystanie z serwisu by艂y, s膮 i zawsze b臋d膮 ca艂kowicie bezp艂atne. Nigdy nie b臋dziemy chcieli od Ciebie za nie ani grosza – to mo偶emy Ci zagwarantowa膰. Jak to mo偶liwe? Fundatorami nagr贸d s膮 du偶e firmy i korporacje, kt贸re poprzez nasz serwis promuj膮 swoje produkty i us艂ugi. To one sponsoruj膮 Wasze gad偶ety oraz ich wysy艂k臋. My艣l膮c o gad偶etach nie mamy na my艣li nudnych notesik贸w i d艂ugopis贸w. Wyszukujemy dla Was najbardziej pojechane gad偶ety, kt贸re s膮 zawsze na czasie. To ile b臋dzie sponsor贸w i jakie pieni膮dze wy艂o偶膮 na gad偶ety zale偶y wy艂膮cznie od Was! Im b臋dzie wi臋cej u偶ytkownik贸w serwisu, im z wi臋kszym entuzjazmem b臋dziecie uczestniczy膰 w jego rozwoju – tym wi臋cej fajnych gad偶et贸w b臋dzie pojawia膰 si臋 na naszych stronach. Dlatego bawcie si臋 dobrze, wygrywajcie darmowe gad偶ety i opowiadajcie o tym znajomym! http://www.darmowegadzety.pl/?usid=41294 www.darmowegadzety.pl/?x=register&poleca=41294

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Sandra 24
Mala zlosnico ----Po膰wicz sobie ortografie zanim znow zaczniesz cos pisac, dla twojej wiadonosci mam 24 lata i nie jestem gowniara, ale rozumiem-- ludzie z tak niskim poziomemIQ nie rozumieja pewnych wyra偶en ktorych sami uzywaja. Oczywiscie pisze tu o tobie. zaladam tu b. zadko ale nie z tego powodu ze mam neta na godziny tylko szkoda mi czasu. za to ty panoszysz sie tu jak bys byla conajmniej administratorem tego forum. Dziewczyny sa tu bardzo fajne, ale drazni mnie takie zachowanie!!!! Az przeszkadza cie to ze dziewczyna wstawiala sobie swoje jeden adres raz na jakis czas, ty ciagle piszesz tu jakies bzdury ktore malo kogo obchodza. Wlasnie dlatego ze kazdy moze tu pisac co chce da pati spokoj!!!! uwazam ze powinnas ja przeprosic za nazwanie jej po@#@$#%^eban膮. Bo to jak sie zachowalas i jak sie wypowiadasz idealnie swiadczy o twojej nizszosci intelektualnej w stosunku do wi臋kszosci ktora sledzi to forum.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
NIE MAM CZASU BAWIC SIE W TOBA W DYSKUSJE NA TWOIM POZIOMIE, TO CO TY UWAZASZ DLA MNIE JEST NIEISTOTNE, JAK JA PISZE BZDURY TO CZEMU W OGOLE NA NIE ODPOWIADASZ, SAMA MNIE WYZWALAS, TY PRZEPROS MNIE SMIECIARO! TO OSTATNIA WIADOMOSC DO CIEBIE. JAK NIE MASZ CZASU TU ZAGLADAC TO TYM BARDZIEJ SPADAJ! BO NI WIDZE SENNSU TWEGO NA TYM FORUM. I NIE WIESZ KIM JESTEM WIEC ZAMKNIJ PYSK!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pati0917
mala-z艂osnico sama jestes popierdolona. odpiepsz sie ode mnie bede robila co chce a jak ci sie to nie podoba to nie wchodz wiecej na to forum 3dwhite.pl/?click=634f4db8ed14c33bbd4a0ae06fd6562d

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a odpieprz nie pisze sie przez "sz" ha ha:P odmiana wyraz贸w sie k艂ania - to masz przeciez w podstawowce.nie uwazasz na lekcjach? ps.dobra rada- jak juz cos wklejasz to chociaz spr czy to sie odpala, bo marnie ci na narazie idzie....:P oj oj 3str na darmne...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pati0917
szkolna prymuska si臋 znalaz艂a kto by pomy艣la艂

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
...a co do myslenie to nie wypowiadaj sie na tematy, o ktorych nie masz pojecia ha ha:P koniec odp. strata czasu nie po to na tym forum jestem.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pati0917
naprawde? a wydawa艂o mi sie ze ty tylko jestes po to by sie k艂贸ci膰. Zebys sobie nie mysla艂a za duzo to szkole skonczy艂am 5 lat temu.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
na twoj temat to ja nic nie ,mysle, jakbym byla tu po to aby sie klocic to nie pomagalbym innym w poszukiwaniu probek itp, a za to9 widze po co ty tu jestes -aby zasmiecac to forum. a propo szkoly, jaka to byla? specjalna? i wszystko jasne. w takim razie prosze sobie odswierzyc pisownie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 atina
Zar贸b w sieci.Zadbaj o swoje kieszonkowe. Polecam. www.centrumreklamy.com/index.php?refid=54098

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×