Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość malinamalinowa.krolewnawp.pl
do mnie tez mozna!malinowa.krolewna@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....a do mnie nie trzeba...ha ha:P witajcie probko maniaczki, moj listonosz dzisiaj zwariowal nie dosc ze oblupilam sie probeczkami to z allegro przyszedl dla mamy plaszczyka na dizsiejsze urodzinki, hulajnoga dla chrzesniaka i dla mnie skorzana korteczka:p ale oki piszmy o probkach;) dzis dostalam: - 3 paczki po 4 szt podpasek :p allweys to juz cala paczka w sklepie :) - katalog farb z pocztowka walentynkowa extra koperta firmy beckers str--> www.beckers.pl - oraz probeczki yves rocher 6szt :) stronke oczywiscie znacie:p ooki laski lece na aerobik;) do potem :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Dziś dostałam 4 próbki od Mincer Pharma, trzy musiałam oddać mamie, bo były przeciwzmarszczkowe i takie tam. Ma któraś z was zbędne kalendarzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauka258
Hej dziewczyny moglibyście mi to przetłumaczyć proszę byłabym bardzo wdzięczna I welcome I am coming from Poland and I am interested in the arrival with the family to your town.Therefore if there was such possibility very much I would ask for sending to me maps free of charge, plans of the journey, catalogues, gadgets because I would like to get to know the most interesting places of your region if this way I ask it to the address

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
Mniejwiecej brzmi to tak: Witam, Jestem z Polski i jestem zainteresowana wyjazdem do Waszego miasta. Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych map, katalogów, gadzetów, ponieważ chce się coś dowiedzieć o najbardziej interesujących miejscach tego regionu. Dołączam adres: A u mnie dzisiaj: * 2 książki z powtórką do egzaminu gimnazjalnego z wydawnictwa ZamKor * ulotka z cennikiem i kalendarzyk kieszonkowy z Hotelu SAski * katalog neckermann dla otyłych O.o * katalog wiosna/lato z neckermann (nie wiem czemu przyszedł mi jeszcze raz ten sam) Adresiki: http://www.hotelsaski.com.pl/ - hotel saski http://www.zamkor.com.pl/zamkor.pl - zamkor http://www.neckermann.com.pl/ - neckermann

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka931
bardzo ci dziękuję Sandra_91 za przetłumaczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
spoko :) A co tam u was... ja ide zaraz sprawdzic czy paczkarz przyszedł, bo to pora na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dostać takie próbki
ej dziewczyny ja jestem zielona, co zrobić, żeby dostać próbki kosmetyków? piszecie do nich maila czy tam są jakieś formularze, konkursy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
hmmm..troszke ciezko jest tak odpowiedziec. Czasem są na stronach specjalne formularze do zamawiania próbek (ale to się rzadko zdarza), a czasem poprostu trzeba napisac do firmy prośbe na maila. Musiałabyś przejrzeć to forum, bo tu jest naprawde duzo linkow. A jak czegoś nie będziesz wiedziała to pytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane u mnie dzis milutkie zaskoczenie 14szt bo 2 paczuszki flosleku, ortaz 4 szt z kolastyny oczywisice kremiki, a od scherink az dwa podeleczka ( bo poprzednio zapomnieli i paczka nie doszla w ramach przeprosin:) az dwa pudeleczka tabletki antykoncepcyjne:) sa siuuuper z lustereczkiem i napisem\"...pamietaj o mnie\" stronki juz sa znane:) pozdrawiam....ide na obiadek dopiero wrocilam z pracy::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
ehh..a do mnie to pudeleczko nie doszlo... a tak dawno zamawialam. Ale skoro mowisz, ze do ciebie przyszlo zlosnica..to moze tez do mnie dojdzie za niedlugo ;) No i wogole nic dzisiaj nei dostalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandro a dostalas odp od nich ze wysla? jesli tak to napisz ze nic nie doszlo i czy zapomnieli:) spoko osoba obsluguje meile i szybko ci odpisze w dodatku tak luzacko:D dostaniesz na pewno:) ale poczekasz znow sporo u mnie z 30 dni:P szlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati0917
Zbieraj fasole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
zlosnica: nie dostałam żadnej odpowiedzi od nich :( Ale wtedy jak były te pudełeczka, to ja zamówiłam na sammym początku i pisało, że jeszcze dużo im zostało. No i myslalam, że dostane .. no trudno..moze jeszcze przyjdą ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra napisz na ten email na pudeleczka:) --> Robert.Jarecki@SCHERING.DE przesympatyczna jakas bardzo wyluzowana osoba na pewno odpisze, napisz jak mowilam -ja tak zrobilam i amm dwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra ja wczoraj wyslalam meila znow po pudeleczko tam gdzie ci podalam abys napisala ;) i dzis juz mam trzecie:) normalnie expresowo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra mi wczoraj odpisal tak: \"Pani Marto! Przyjęte do realizacji. Przesyłka w 8 dni. W razie spóźnienie proszę interweniować. Pozdrowienia, R.J.\" dzis przyszlo pudeleczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra_91
a to super. Faktycznie musze do nich napisac ;) I zaraz się za to wezme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! Po pierwsze: O jakich pudełeczkach mowa? Po drugie: W czwartek dostałam 7 próbek i mnóstwo ulotek od \"FLOS LEK\" Po trzecie: Macie zbędne kalendarzyki kieszonkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria wystarczy popatrzec kilka stornek dalej i bedziesz wiedziala o jakich.... nie ma nic latwko, a po twoje trzecie to setny raz pytasz o kalenarzyki, proponuje przejsc sie po firmjach, przedsiebiorstwach, urzedach i poczcie i w banku maja tego mnustwo........ ja mam z 7 przypadkiem dostalam, no ale ci nie wysle bo sama uzbierasz ich parenascie na pewnie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aralka
WItam, dołączam do WAs próbkomaniaczki ;) Mam tylko pytanie, czy pytając o próbki, mam podawać swój adres? Czy dopiero po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi? Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aralka oczywiscie,ze p[odawaj od razu w zapytaniu swujadres gluptasku:P odmowny czy nie, czasem nie odpowiadaja a przesylaka probki, np dax:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aralka
Ojej...a ja nie dawałam :( Ale za to na takiej stronie konkursy w sieci, powysyłałam od razu formularze i dostanę jakieś czekoladki, soczki, papier toaletowy :P To muszę jeszcze raz do kądś powysyłać. A jak wysyłać prośby do stron angielskich? Czy ktoś mógłby mi podać jakiś przykładowy tekst? Byłabym Wam wielce wdzięczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totinka
witam kobietki, ja dzisiaj dostałam ogromne pudło z próbkami vichy... pisałam do nich kilka razy i należę do klubu. Próbek jest tyle,że starczy mi na pół roku. Polecam i pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo...dari8a nie gniewaj sie:* pudeleczka o kytorych rozmawialysmy, to pudeleczka antykoncepcyje, jesli chcesz takie otrzymac to meila masz strone wyzej, poszukaj w moich odpowiedziach- sa bardzo ladne i nie koniecznie trzeba miec w nich chormony:) maja lustereczko i zawsze mozna cos wymyslec;) ....w razie pytan pisze-odpowiem:) ....totinka a gfdzie ci sie tak poszczescilo, podaj kochana namiary bede wdzieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×