Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Gość ana maria
Jesli ktoś chce zaproszenie do NIVEA to bardzo prosze mam jeszcze 7 do rozdania podawajcie e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marielka_modna
dziewczyny, jakie cudo dzisiaj dostałam!!! gdzieś wcześniej było coś o perfumerii franc. Fraconard, napisałam i juz dzisiaj dostałam!! ale co ! śliczną butelke na perfumy, szklano-złotą z pompka-no cudo unikat, 2 probki perfum, katalog i jeszce taką słodką złotą zapachowa podusię, ale najlepsze jaet pudełko, na kosmetyki czy też biżuterię, atłasow, złote, zdobione, no coś niewiarygodnego i nic nie musiałam płacić, niesamowite, to moja najlepsz zdobycz, chyba napiszę do nich jeszcze raz, jezu jestem tka podniecona!!! trzymajcie się dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Wiecie co ja dzis dostalam?!Podkoszulke z bonduelle i ksiazke z przepisami:)I z olay probke Supcio!!! Adres do bonduelle bond.pl@bonduelle.com trzeba napisac e maila:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostałam
dzisiaj opakowanie płatków kosmetycznych, chusteczki nawilżające, fluid, oraz gąbkę z traw morskich... i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yovita
HEJA! Dzisiaj dostałam kolejną nagrodę z Prizee - małe radyko - tera chodze i słucham muzy Heh A to małe ino dla tych którą chcą się wciągnąć w nasze gierki: Za jedną grę zarabiasz minimum 0.01 euro, a jak uśmiechnie się do Ciebie szczęści to zarobisz znacznie więcej, tak że na dzień wychodzisz min. 0,2 euro. Zapis jest bezpłatny. Aby się zapisać kliknij: http://www.prizee.com/?refer=ciepeche i po pierwsze zmienic jezyk strony na angielski na samej gorze potem nalezy wcisnac Register now. Następnie uzupełniamy: - Choose your User Name: twój nick - Choose your Password: hasło - Confirm your Password: powtórz hasło - Your E-mail address: twój adres e-mail - Your Country: wybierz Poland - If you've discovered Prizee through a player, indicate his/her User Name: ciepeche Codziennie na stronie domowej Prizee mamy do dyspozycji kilkanaście gier. Wygrywamy na początku 0,15 - 0,30 Euro dziennie, chyba że Fortuna Cię lubi - wtedy można wyciągnąć do kilkudziesięciu Euro! Przy tym nic nie tracimy i mamy prawdziwą przyjemność, bo gry są ciekawe, a Prizee bardzo dba o atrakcyjność portalu oraz o to, by dostarczyć dodatkowych możliwości zwiększania zarobku. Wygraną możemy otrzymać czekiem (10,15,20 Euro) lub wymienić na prezenty (od drobiazgów, sprzętu CD, DVD, MP3 po sprzęt AGD-RTV). I czeki, i prezenty bez problemu wysyłają do Polski. Możesz je zobaczyć w dziale Gifts (po lewej stronie). Pamiętajmy: Im dłużej gramy tym nasze wygrane są większe!!! POZDRO DLA WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikusia22
Kto chce jeszcze zaproszenie do Nivea podobno teraz jak sie zaprosi 10 osob to dostanie sie żel nie trzeba dostać zaproszenia od Nivea to napiszcie swojego @ lub jesli nie checie podawać na forum to piszcie na adres biedroneczka22@auto graf.pl Chetnei Wam wysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marielka_modna
dziwię Ci się złośnico, zazwyczaj wszystkich pouczas,żeby dokładnie czytali forum(i ja czytam) a Ty chyba nie, to wszystko było już parę stron wcześniej, życzę udanej lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....zazwyczaj tez \"modna...\" podaje stronki z tym co dostane a ty nie, zycze milego samolubstwa! ...a dzis u mnie 9 probeczkek z flosleku, 2 mapy samochodowe, oraz katalog lodowek black red white to cos nowego zatem podaje stronke: www.brw.com.pl oraz ktoras z dziewczyn prosila o cos dla dziecka- fajny katalog zabawek:) www. leomark.pl tyle spoznionych stronek:-o dobrej nocki koffane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki! dzisiaj dużo spożywczych rzeczy: woseba:kawa plus super filiżanka www.woseba.com.pl winiary: kostki rosołowe plus długopis www.winiary.pl pieluszki, zamawiałm już dawno i dopiero teraz przyszły: http://www.pieluszki.pl/?probka=1, żel antycelulitowy: http://www.goodbyecellulite.pl/rejestracja.html, pozdrawiam wszystkich, miłego dnia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
nie mam czasu chodzić po tych wszystkich stronach, może któraś z Was ma czas, aby przy okazji swoich zamówień wpisywać też moje dane? dane prześlę komuś na maila, dajcie znać, bardzo mi na tym zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marielka: pisalas do nich cos specjalnego, ze takie fajne cacka ci wyslali ? i jeszcze ktos pisał, że dostał jakieś płatki, fluid, itd - mozna adresik albo nazwe firmy ??? A ja dostałam dzisiaj jedynie podpaski z Always

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobreke kofffane a u mnie dzis skromnie:) jedynie katalog samochodowy email: info@thule.com.pl buzka :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Macie ochotę na żel Good bye Cellulite za darmo ?? Wystarczy podać mi swój e-mail, a ja wam wyśle zaproszenie do zabawy. Później wystarczy uzbierać 10 osóbek i żel jest wasz! Opłaca się? Piszcie do mnie na: sandrusiaaaa@o2.pl i podawajcie swoje m@ile :) Z góry przepraszam was za ten maly spamik, ale mam nadzieje, ze ten jeden, jedyny raz mi wybaczycie, cio ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz nie trzeba zaproszen
mozna sie samemu zarejestrowac, sprawdzcie! i tez sie dostanie zel za 10 osob zaproszonych. Nie dajcie sie naciagnac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaa 189
jezeli ktos chce zaproszenie do nivea to prosze podawac mejle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza roza
Hej! Właśnie odkryłam świetny portal. Dopiero co ruszyła jego pierwsza odsłona. To dopiero początek, a już zapowiada się bardzo ciekawie. Artykuły o zdrowiu i urodzie, blogi, czaty z ekspertami i cała masa babskich tematów, a wkrótce konkursy z supernagrodami. Ja już się zarejestrowałam i myślę, że Ty też powinnaś. podaje swoje maile to wam wysle zaproszenia piszcie na moj mail kitka_86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
eh juz bo tak chcesz:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziś w skrzynce znalazłam próbki tamponów przesłanych z firmy OB oraz kalendarzyk i książeczkę. Ma któraś z Was zbędne kalendarzyki kieszonkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam małe pytanko
nie mam czasu chodzić po tych wszystkich stronach, może któraś z Was ma czas, aby przy okazji swoich zamówień wpisywać też moje dane? dane prześlę komuś na maila, dajcie znać, bardzo mi na tym zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no dziewczyno,ty sobie w banki lecisz?!!!Zazwyczaj jestem tolerancyjna ale teraz to juz ludzie pojecie przechodzisz.No sory jakby tak kazdy chcial to wole nie myslec co by bylo;(.Po co by byly komu takie fora w ogole!!!???Ale sie wkurzylam.To jest tak z deczka chamskie. A tak na temat to u mnie znowu pusciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooo
ty to jelenia szukasz? dziadkow popros jak chce sie cos miec to musi sie chciec, odrobina takty dziewczynko:I, ej przyszla mi dzis koperta rozdarta:((((((((((( a w srokdu tylko 2 katalogi a reszta gdzie?? wredne wstretne ropuchy pocztowe:[wrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam bardzo ale
ale nie uważam abym była chamska, zapytałam tylko. Nie wolno? Może któś by mógł to dla mnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie jej meilik troszke rozbawil, bo trzeba miec cos w piiii.....p. :) by cos takiego pisac u mnie dzis 4x po paczce tamponikow ob, adres znamy:) prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moglabys podac jak masz gdzies pod reka jak nie to trudno pisalam do nich ze 3 razy ale nic juz z 5 miesiecy bedzie i nic ale jak masz gdzies adres to sprobuje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jest ktoś jeszcze
na tym forum? naprawdę szukam dobrej duszy, która by mi pomogła, gdyż nie mam czasu chodzić po tych wszystkich stronach, może któraś z Was ma czas, aby przy okazji swoich zamówień wpisywać też moje dane? dane prześlę komuś na maila, dajcie znać, bardzo mi na tym zależy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×