Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Pr贸bki, gad偶ety, free PART 2

Polecane posty

Go艣膰 Madziulka 24
Podziwiam ze nie boisz sie tak podawa膰 komus swoich danych

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bajdunia
Co to jest za zabawa?Co robicie z tymi pr贸bkami?Czy to coodzi o takie pr贸bki np:krem贸w,szampon贸w,fluid贸w itp...?Bo je偶eli tak,to ja wiem gdzie s膮 i nie trzeba pisa膰 tylko pochodzi膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ja dzisiaj dosta艂am pr贸bki kosmetyk贸w z www.mincer.com.pl po raz drugi:) w zesz艂ym tyg tez dosta艂am, poprosi艂am ich o przes艂anie krem贸w do mojego typu cery bo mam problemy ze znalezieniem dla mnie w艂sciwego kremu i prosze po cztery pr贸bki kremik贸w:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kasia_malutka
u mnie dzisiaj super: perfumy i kosmetyczka (cudna-z艂ty aksamit z satyn膮) od Fragonarda oraz pr贸bki tkanin na firanki (s膮 tak du偶e, 偶e zrobi臋 sobie obrusiki):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dziewczyny skoro 偶adna
z Was niechce pomuc potrzebuj膮cemu to ok, rozumiem mo偶e te偶 nie macie czas, aby mi wysy艂a膰 maile, ok, ale mo偶e w takim razie macie niepotrzebne probki, ktore np. Wam si臋 powtarzaj膮, mog艂yby艣cie je zbiear膰 a po偶niej wys艂a膰 du偶a paczk膮 na m贸j koszt oczywi艣cie! wiem 偶e cz臋sto przychodz膮 Wam ro偶ne pr贸bki podw贸jnie, albo dwqa razy z jednej firmy, ch臋tne prosz臋 o kontakt podam maila i adres, dobrze...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 uuuuuuuuuuuuuuu
spadaj wariatko!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a kto chce
zaproszenie na strone nivea? zostan ekspertem nivea, testuj kosmetyki itd podawajcie maile

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Przepraszam ze przeszadzam ale to forum o probkach nie robcie z niego smietnika! A u mnie dzis 4 podpaski z always i przesylka ze znina (wpiszcie w google um znin to wyskoczy)dlugopisik-polamany:(,przypinka i broszurka:))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ma艂a-idiotka
ja dosta艂am dzisiaj myd艂o i balonik od jakiej艣 firmy farmaceutycznej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ej nie rzucajcie si臋 tak na t膮 dziewczyne co prosila o to, zeby wpisywac jej dane. Przeciez ona sie tylko spytala, a wy tak na nia nasakujecie, ze az mi zal sie jej zrobilo :/ Do tej osoby: w膮tpie, 偶eby kto艣 sie na to zgodzil, bo jak s膮 formularze to p贸艂 biedy, ale jak trzeba pisa膰 na maila do firmy, to starczy, 偶e kto艣 poda sw贸j adres a co dopiero jeszcze od kogo艣, jak nie wiadomo czy wog贸le co艣 przy艣l膮. No i wa偶ny jest te偶 czas. A tobie zamiast prosi膰 si臋 ludzi radze wzi膮膰 do r臋ki klawiatur臋 i popisa膰 troszk臋 do r贸偶nych firm ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hejka, to zamieszanie powstalo widze:P u mnie dzis znow pamy samochodowe:) ha ha 2 sztuki chyba zaszalalam z mailami do nich:) oraz katalog zabaweczek dla dzieci....slabo cosik:P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A u mnie dzisiaj nawet fajnie: * 8 fajnych pr贸beczek w takich tubeczkach z HILDEGARD-BRAUKMANN ( mail by艂 podawany wcze艣niej) * zdj膮tka z W11 i Detektywi * makulaturka i naklejka z 艢wierad贸w Zdr贸j

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 darrylllkowa
DaryLLa jestem Twoja fanka :D:DD ALe sie usmia艂am czytajac te bzdety - odezwij sie Darrylka :D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jesli jestes taka fanka darylli to idz jej poszukaj na innych forach gdzie tez pewnie pasozytuje.A to jest forum o probkach i gadzetach a nie o darylli wiec nie zasmiecaj:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kto艣艣艣艣
kto艣 jeszcze chcialby zaproszenie do nivea ? :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! Przenosze sie do Was, bo poprzedni topik zamiera, niestety. Nie pisalam ponad miesiac, poniewaz nie mialam dostepu do mego netu ukochanego ;) I przez ten okres uzbieralo sie kilka przesylek: - dwie bransoletki Dove - prawdziwe piekno; - kolejny test sprawdzajacy pH chusteczek dla dzieci z pampersowej strony; - pieluszka Huggies Little Swimmers + broszurka (www.pieluszki.pl); - tester kemu OLAY Age Defying Anti - Wrinkle; - siedem probek od Bielendy (w koncu...po kilku miesiacach oczekiwania i kilku wyslanych mailach); - katalogi + podkladka pod myszke od firmy Sanitec Kolo sp. z o.o.; - plyta CD \' Niezbednik oswietleniowca\' :) ; - katalog Schafer Boutique (ale ceny to z kosmosu chyba...). Nie wiem...moze o czyms zapomnialam, ale jak tylko odswieze moja pamiec - dam znac :) Jednak ilosc maili, ktore wyslalam juz jakis czas temu, pozostawia wiele do zyczenia... Naprawde, to az dziwne, ze wiekszosc tych wszystkich firm, czy koncernow za nic ma klienta tak zwanego... Eh...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Sssandra, jak dlugo czekalas na testery od HILDEGARD BRAUKMANN ? Wyslalam do nich maila dawno temu i cisza... Pisalam na ten niemiecki adres.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny przet艂umaczycie mi ten list bardzo was prosze. Thank you for the above-mentioned mail and your interest in our herbal-cosmetics. Enclosed you find our current catalogue with prices and some free samples to care your sensitive skin. You can order directly the minimum order value is 50,00 euro. Our terms of payment: cash in advance, net. If you like to order, need more informations or should have any questions don\'t hesitate to contact us. Thank you again for your interest. We look forward to hearing from you soon. We hope youb will enjoy testing the products.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam po dlugiej nieobecosci....Tak przegladam wlasnie te poprzednie posty...i chyba bardzo chcia艂abym poznac te daryll, czy jak jej tam....Przydalo by jej sie wbic pare rzecy do tej pustej gl贸wki...wstyd mi za nia...tez jestem z wawy, ale takiej idiotki to w zyciu nie s艂yszalam...skad sie biora tacy ludzie to ja nie wiem....Uff...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do marcin2110 : to chyba tak idzie: \'dziekujemy za powyzszy mail, zainteresowanie naszymi kosmetykami. W za艂膮czeniu znajdziesz bierz膮cy katalog z cenami i pr贸bkami bys m贸gl chronic swoja wra偶liwa sk贸re. i teraz chyba ze:namniejszez zam贸wienie jest za 50euro...ale nie jestem pewna... Nasze sposoby zap艂aty:got贸wka lub internet(nie jestem pewna) Jesli chcesz zam贸wic, lub potrzebujesz wiecej informacji lub masz jakies pytania nie wachaj sie skontaktowac z nami. Jeszcze raz dziekujemy za zainteresowanie.Oczekujemy zn贸w Pana us艂yszec??? Mamy nadzieje ze bedzie pan zadowolony z testowania naszych produkt贸w. To chyba tak jakos bedzie...za bledy i z艂y kontekst jak cos przepraszam:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :) jestem tu pierwszy raz :) chcia艂abym prosi膰 was o jakie艣 linki b膮d藕 formularze do wype艂nienia odno艣nie pr贸bek produkt贸w Dermiki, Joanny oraz Iwostinu. Z g贸ry bardzo Wam dzi臋kuj臋 ;) licze na Was :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wys艂a艂am e-mail do Dermiki. Mo偶e si臋 co艣 uda wy偶ebra膰 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny :) Ojj bardzo dawno mnie tu nie by艂o. Chyba jakie艣 150 stron :) Ma艂a Z艂o艣nico --> Ty to chyba by艂a艣 ju偶 tu jak ja szala艂am na forum ??? :D A u mnie ca艂kiem, ca艂kiem ostatnimi czasy :) - pr贸bki z Flosleku - pr贸bki z Mincera - pr贸bki z Olaya - pr贸bki z Bielandy - 4 wielkie p艂yny do zmywania naczy艅 Ludwik - 2 smycze z radia IRN - fili偶anka, pude艂ko na przybory, 2 smycze, ulotki i d艂ugopis z Warszawy - jakie艣 wizyt贸wki z Australii - 4 p艂yty z Liptona - dwa s艂oiczki kolagenu naturalnego z \"Colway\" - foldery, ulotki, mapy z Portu Lotniczego w Katowicach - d艂ugopis, ulotki, zapa艂ki z hotelu \"Noma Resicence\" - kubek termiczny Liptona - pr贸bki z Eris - pr贸bki z Ziaja - lusterko, d艂ugopis i balonik z \"Zyskaj zdrowie\" - skarpetki dla dzieci z firmy produkuj膮cej foteliki i w贸zki - koszulka z METAXy - mini zestaw dentystyczny Blenda Med No to chyba wszystko :) Jak na dwa tygodnie to ca艂kiem nie藕le :) Ju偶 nadrobi艂am zaleg艂o艣ci w czytaniu post贸w od momentu kiedy ja by艂am na forum i pozdrawiam was wszystkie serdecznie laseczki 馃槝

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Acha ... no i pozytywne odpowiedzi od: - KIA - 呕nina - Jastrowa - Hildegard-Braukmann - Mszany Dolnej - W艂oc艂awka - Braniewa Chocia偶 wiem z do艣wiadczenia, 偶e wi臋kszo艣膰 firm i miast nie odpisuje na meile tylko od razu wysy艂a :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziewczyny to znowu ja :) Przed chwil膮 by艂 pos艂aniec i dosta艂am: TORB臉 TURYSTYCZN膭, a w niej: - cztery zgrzewki napoj贸w - czapka - koszulka - 5 smyczy - cztery d艂ugopisy - kalendarz - koc + poduszk臋 I to wszystko z firmy \"JURAJSKA\". Chodzi oczywi艣cie o t膮 nasz膮 wod臋 mineraln膮. Ale zaznaczam, 偶e trzeba napisa膰 baaaardzo 艂adnego meila. ps. oni mi nie odpisali na meila, tylko ten go艣膰 si臋 przed chwil膮 zjawi艂 !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny 馃槝 Ojj bardzo dawno mnie tu nie by艂o. Chyba jakie艣 150 stron PrincetonGIRL --> cze艣膰 kochana :) boziu droga jak ja Ci臋 dawno nie widzia艂am na forum :) ale gg jeszcze Twoje mam :) - pr贸bki z Flosleku - pr贸bki z Mincera - pr贸bki z Olaya - pr贸bki z Bielandy - 4 wielkie p艂yny do zmywania naczy艅 Ludwik - 2 smycze z radia IRN - fili偶anka, pude艂ko na przybory, 2 smycze, ulotki i d艂ugopis z Warszawy - jakie艣 wizyt贸wki z Australii - 4 p艂yty z Liptona - dwa s艂oiczki kolagenu naturalnego z \"Colway\" - foldery, ulotki, mapy z Portu Lotniczego w Katowicach - d艂ugopis, ulotki, zapa艂ki z hotelu \"Noma Resicence\" - kubek termiczny Liptona - pr贸bki z Eris - pr贸bki z Ziaja - lusterko, d艂ugopis i balonik z \"Zyskaj zdrowie\" - skarpetki dla dzieci z firmy produkuj膮cej foteliki i w贸zki - koszulka z METAXy - mini zestaw dentystyczny Blenda Med ORAZ pozytywne odpowiedzi od: - KIA - 呕nina - Jastrowa - Hildegard-Braukmann - Mszany Dolnej - W艂oc艂awka - Braniewa No to chyba wszystko Jak na dwa tygodnie to ca艂kiem nie藕le Ju偶 nadrobi艂am zaleg艂o艣ci w czytaniu post贸w od momentu kiedy ja by艂am na forum i pozdrawiam was wszystkie serdecznie laseczki 馃槝 ps. Przed chwil膮 by艂 pos艂aniec i dosta艂am: TORB臉 TURYSTYCZN膭, a w niej: - cztery zgrzewki napoj贸w - czapka - koszulka - 5 smyczy - cztery d艂ugopisy - kalendarz - koc + poduszk臋 I to wszystko z firmy \"JURAJSKA\". Chodzi oczywi艣cie o t膮 nasz膮 wod臋 mineraln膮. Ale zaznaczam, 偶e trzeba napisa膰 baaaardzo 艂adnego meila. ps. oni mi nie odpisali na meila, tylko ten go艣膰 si臋 przed chwil膮 zjawi艂 !!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No coz u mnie znow pustki trudno.Chce ktos zaproszenie do nivea to pisac na mojego meila:))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×