Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Stokrotko niestety tez nie moge:/ mysle ze te badanie juz nie aktualne ejst, juz z miesiac jak probowalam sie tez tam dostac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ale oni gdzieś chyba na początku (Znaczy DOVE) napisali mi, żebym wzięła w nim udział bo to badanie 2007 :) Ale myślałam, że to tylko ja nie mogę na nie wejść :P jeżeli chodzi o inne kraje to bez problemu ... tylko z Polską jest coś nie tak. Nie hula. Wydaje mi się, że po prostu może ktoś nie dopracował polskiej strony :/ zobaczymy co i czy mi odpiszą na temat tego badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Ja pisałam do Joco ze 2-3 tyg temu i też mi nie odpisali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Czy któraś z Was dostała juz ten dozownik do proszku?? Bo się zastanawiam czy aby napewno jest za free ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Mam jeszcze jedno pytanie. Dostałyscie cos kiedyś z USA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ... no to nie wiem :/ Poczekamy zobaczymy co mi przyślą :) może napiszcie dziewczyny jeszcze raz do JOKO ... może teraz mają dobry jakiś czas :) warto przecież spróbować 🌼 ps. załóżcie sobie laski konto na www.google.pl , bo będą bardziej na was poważnie patrzeć jak napiszecie z konta, które nie kończy się na zwykłe wp.pl czy onet.pl :) zresztą już o tym pisałam :D serio mówię ... oni czasami patrzą na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panasonic XXL --> jak pisałam wcześniej i jak mi KaRoLkAaA przetłumaczyła wychodzi, że moja znajoma dostanie go :) zobaczymy czy będzie musiała płacić ... napiszę wam od razu 😘 z USA dostaję średnio raz na dwa miesiące foldery o podróżach po USA (jakaś firma turystyczna chyba się na mnie uparła :P) oraz daaawno już temu bransoletkę :) chociaż wypełniłam multum stron zagranicznych to najczęściej z Niemiec coś przychodzi :) może dlatego, że jest blisko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Moje konto kończy się na onet.eu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Pytałam się o USA bo się zastanawiam czy Mattel przyśle mi ten katalog o Barbie (swoją drogą może być bardzo interesujący- przecież to jest już kultowa laleczka!), do którego link podałam dziś rano!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Już wysłałam, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
A i dziewczyny jak znacie firmy przysyłające produkty dla niemowlaków to bardzo bym prosiła o nazwy! Do kilku juz wysłałam prośby, ale może o którejś zapomniałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Dziekuję Stokrotko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za ma co Panasonic XXL 🌼 ps. dzięki za ten konkurs 😘 nie licze na konsolę, ale ten plecak jest zarąbisty :D też chce takie jajko :D stara dupa ze mnie, ale mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
kto już dostał ten zel z nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kingulka20 🌼 Co do tego żelu, to dostałam potwierdzenie, że wyślą w ciągu 14 dni w piątek także mają jeszcze kuuupę czasu na wysłanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
ja sie zarejstrowałam ale czy przyjdzie --a z dove czekam juz dwa miesiace i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwanna
kilka stron wcześniej ktoś pisał, że dostał kawałki materiałów (firanki niby czy coś w tym stylu). Czy mogę prosić o adres do tej stronki lub przynajmniej nazwę firmy... dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki U mnie dzisiaj dosyć lajtowo :) Dwa negatywy z Fritolay oraz z BINGO, a skrzynka znów pełna :P tylko myślałam, że znajdę i zamorduję listonosza :/ ten skurczybyk zamiast wjechać do mnie windą to mi dzisiaj tak zapchał skrzynkę, że nawet jej otworzyć nie szło :( Musiałam porozrywać parę kopert i wyjąć z nich to co w nich było, żeby w ogóle coś z niej ruszyć !!! wrrrrrrry :/ A dostałam między innymi: - z Ambasady PERU (ulotkę - się wysilili :P) - Urząd Marszałkowski Zachodniopomorski (bryloczki, długopis, płyty, foldery, mapy i smycze) - Węgierska Górka (mapy, foldery, widokówki, naklejki) - Powiat Białostocki (płyta DVD, mapy, foldery) - Zelów (mapa i miły list) - Powiat Tucholski (mapy, foldery, widokówki, kalendarz) - Taberna Saponaria (próbki kosmetyków, karty zamówień) www.saponaria.pl No i na dzisiaj to wszystko :) nic nowego więcej nie ma i odpowiedzi na meile też coś cicho :) Całuski i życzę pełnych skrzynek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki własnie dosatłam maila, ze wygrałam żel z nivea poczytałam wczoraj forum i taz wysłałam maila do Ani mru mru i tez własnie dostałam mailika, ze autografy w drodze Jak ja lubie otrzymywac takie mailiki zaraz bede buszowac w necie i mam nadzieje ze znajde jakies rzeczy free no i oczywiscie wkleje dla was linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Stokrotko ta firma Saponaria ma cudowną ofertę!!!! Juz napisałam do nich prośbę- swoja droga tak długiego i wszukanego meila nie napisałam jeszcze nikomu :D Ale i tak wiem, ze nawet jak nic mi nie przysla to i tak od nich cos kupie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
a i mozesz napisac co konkretnie Ci przysłali i napisz tez (oczywiscie jak przetestujesz) czy warto te kosmetyki nabyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panasonic XXL --> przysłali mi dwa kremy z dzikiej figi - nawilżający do skóry suchej i wrażliwej - odżywczy Bardzo ładnie pachną z tego co zauważyłam :D też mi się właśnie podoba ich oferta, lubię takie eteryczne i aromaterapeutyczne :) szkoda tylko, że nie mają jaśminu :( ale przysłali szybko ... w niedzielę do nich pisałam, a dzisiaj już dostałam :) pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×