Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Lady --> My Ciebie KOchfaniutka się nie czepiamy :) Tylko mówimy ,że my nie miałyśmy szcześcia co do JOKO :( Nio ale wiesz tobie się poszczęściło :* Gratki 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleSsSa_91 --> 😘 ja nie mówię o was :) tylko o tych wszystkich co to się mnie tak usilnie czepiają :) Tak jak mówiła Totinka ... jak już jedna osoba coś dostanie, a inne nie to \"nie stałe\" forumowiczki po prostu chcą ją zjeść !!! To jest chore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady -->Popieram Ciebie i Dziewczynki cały czas :* A ci co się czepiają do Lady niech spadają! :D Mogą się mnie poczepiać ja się nie boją :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no..Tak
JOKO ma was ......wiecie gdzie,a stokrotka kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Ojjj dziewczynki dajcie sobie już spokój z tym Joko, przecież jest tyle innych firm od których można coś dostać ;) Szkoda czasu na kłótnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Teraz to tylko JOKO ma reklame, ze hoho... ;) I to za darmo... Wiecie, ile kosztowalby ich spot reklamowy do TV ?? Ojojojojjj... Teraz - to firma powinna wszystkim potencjalnym klientkom drobne przesylki dostarczyc :) Fakt faktem, iz liczbe osob wypowiadajacych sie w tym temacie oraz liczbe tych, ktorzy tu tylko zagladaja mozna sprowadzic do porownania kropelka i ocean... Kropela - te piszace, aktywistki ;) Ocean - te czytajace i korzystajace :P Pozdrawiam wszystkich uzytkownikow tego forum, a najcieplej ta istote, z ktora konwersacje mila prowadzic moglam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale reklama, raczej zniechecenie do JOKO powstalo :p skoro tyle meili negatywnych/odmownych dostalysmy ;) ps.na marginesie osobiscie uzywam ich cieni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rezydentka
Wbrew pozorom i negatywnym odpowiedziom nazwa firmy jest az nadto widoczna i , w pewnym stopniu, podswiadomie zapada w pamiec... A to juz cos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozory myla.....a mi zapadla tak sobie, byc moze dlatego,ze nie musiala:) :P nie mam nic do nich ;) ale od nich mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOŃCZĘ TEMAT JOKO !!! Bo to jest już chore :( Odpowiadając na to tylko co niedawno napisałyście - ja np. nie używam kosmetyków tej firmy, bo są nie w moim guście. Jak już coś przyślą to przynajmniej siostra się będzie cieszyła :) To tyle w gwoli wyjaśnienia. Wpadłam tylko na chwilkę :) a teraz życzę laski słodkich snów i mnóstwa paczek/ listów oraz pozytywów w skrzynkach meilowych !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.dove.com-jest tam ankieta do wypełnienia i można wygrać upominek od Dove. To bardziej konkurs ale może komuś się będzie chciało spróbować :) http://www.lavera.de/kontakt.html-wysyłąja próbki chyba kremu do twarzy i balsamu do ciała ;) http://www.torf.pl/formularz_zgloszeniowy.php-trzeba wypełnić kartę członkowską i zgłosić się do klubu-będą regularnie wysyłali próbki:) http://ns11.hiwit.net/~richard/www/-plakat Huba Buba http://193.120.108.170/surveyCapture/survey/TemplateBlankRun.aspx?SurveyId=0c498b82-335e-4cf3-965d-5e3c7c27bdd5&PageId=0afa21da-7e8b-46f2-abfb-eb9bed12092a&Ox=coty - perfumy :) Pozdrawiam \"czarne bywalczynie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie forumowiczki, kochane dzisiaj dostłam trzy probki od Tołpy, nie prosiłam o nie, ale jestem zapisana do klubu i czasem mi coś wysyłaja. Próbeczki nieduże, 10 ml, w foliowych torebeczkach, ja dostałam serię wzmacjniająco-ujędrniającą. Zapiszcie się do klubu, myślę, że warto. Próbki dostałam już trzeci raz. MIŁEGO dzionka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Wysłałam już prośbę do polskiej Lavery ale chyba nie zaszkodzi jak wyślę też do tej niemieckiej podanej przez agusie :D U mnie dziś pustki, nawet na meile mi nikt nie odpisał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis 8 probek z hildegarda:) a tak poza tym po pozytyw z zyskaj zdrowie i negatyw z Magellana(hotel)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U mnie ostatnimi czasy nastapil przestoj - zapewne z powodu braku czasu z mojej strony... Dopiero dzisiaj otrzymalam przesylke od Bonduelle: sliczna czerwona koszulka z kolorowym nadrukiem i kolorowanka dla mojej corci oraz ksiazeczka z przepisami dla mnie :) Czekalam zaledwie ok. 10ciu dni (bez uprzedniego powiadomienia mailem). Dwa pozytywy: od Humany i od sklepu IKEA (bezplatny katalog). I kilka negatywow, a mianowicie od: JOKO :), FRAGONARD PARFUMEUR, Lufthansa City Center International, Sklep Internetowy \'ujadanko.pl\' (tylko przy zamowieniu mozna otrzymac kilka probek karm dla psow i/lub kotow). Na razie to chyba tyle. Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA, jak dlugo czekalas na odpowiedz od \'zyskaj zdrowie\' ?? I z jakiego adresu korzystalas ?? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zyskaj zdrowie pisalam pierwszy raz 12 lutego a pisalam w sumie 3 ray ostatnio wyslalam 24 lutego i dzis dostalam odpowiedz a pisalam na info@zyskajzdrowie.pl 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panasonic XXL
Dostałam negatywa od Hipp. Zaproponowali jedynie, że mogą przesłać poradnik dla kobiet w ciąży więc zainteresowane mogą pisać!! ;) Wysłałam też jeszcze jednego meila do Humany. Ja też chcę te herbatki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...no ja pisalam na ten sam adres, ale 24go lutego. Poczekamy - zobaczymy. Dzieki, KaRoLkAaA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingulka20
zaraz chyba nie wiem co zrobie juz tydzien i pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj dostałam
przesyłkę z Fragonarrda, tyle chociaż mi przyszło z czytania tych waszycg bzdur, wynagrodzi mi to próbka perfum i bombowa kosmetyczka, a teraz mam was już gdzieś, 2 miesiące śledziłam forum i wysyłałam maile i inne bzdury i nic, dopiero dzisiaj , ale już z tym kończę i z wami rownież, tandeciary!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo ty mash pretensje?!Zmuszali cie do przegladania tego forum?!Ciesz sie ze w ogole tyle dostalas!Co za ludzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×