Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

amorku przyznaję Ci 100% rację,ale tak to juz jest na tych forach...Jest tu pełno pasozytów,które tylko czekaja na sprawdzone adresy.Jeżeli będfzia taka możliwość z miłą chęcią przeniosę się na forum z hasłem.Co do podawania adresów...to Twoja wolna wola :) Amorku,z Twoich wypowiedzi wynika,ze jesteś osobą kulturalną.Powołując się do Twej kultury osobistej,zakonczmy tą bezsensowna wymianę poglądów.Ani my,ani Ty swojego zdania nie zmienimy.Podasz adresy jak przekonasz się do nas i bedziesz na to gotowa ;P a póki co Amorku 😘 i 🌼 na rozejm dziewuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌼 Skończcie już tą dyskusję, bo raczej i tak nie dojdziecie do jakiegoś sensownego rozwiązania. Pasożyty były, są i będą na forum, ale ja nie mam zamiaru przenosić się (jak już nie raz było na początku istnienia tego forum) gdzieś na zamknięte i dla \"wybrańców\". Tu mi dobrze, a że niektórzy rzucają się na każdą firmę, cokolwiek by to nie było - nie zmienicie tego. Mentalność ludzka - jak za darmo to \"na hurrrrra\" się na to rzucać trzeba :) U mnie dzisiaj: - AMBASADA IZRAELA (książka, mapy, foldery) - OB (kalendarzyk, tampony, książeczka) - JELP (proszek do prania 75 gram) - NETTO (smycz, długopis, bryloczek z pieniążkiem do wózków) - KAMIENNA GÓRA (mapa, widokówki) - WŁOCŁAWEK (już drugi raz :P widokówki, mapy, naklejki, foldery) Życzę pełniutkich skrzyneczek 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleSsSsa_91
U mnie dziś duuużo rzeczy :) Próbki z Eris 3 :) Próbki z Dermiki 8 :) Próbki z Ziołolek 8 :) Próbki z Saponaria 4 :) Katalog Quelle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację - kłócąc się nie dojdziemy do konsensusu... Dlatego TYLE :) A ja znów czekam na odbiór awiza do 17, bo mojemu listonoszowi nie chce się wychodzić po schodach z poleconym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe ! U mnie dzisiaj \'tylko\' NUTRICIA dla corci. A mianowicie: dwie probki spozywcze (kaszka i mleko), 2. notesiki z magnesem (na lodowe na przyklad), jedna malutka pastikowa karteczka z trojwymiarowym misiem, 3. naklejki i miniksiazeczka info dotyczaca zywienia dzieci. To pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ... Amorku nie mogłaś zostać przy swoim pomarańczowym nicku \"łooooo\" ??? :) Taka mała uwaga :) Przecież już paręnaście stron wcześniej pojawiłaś się u nas jako \"łooooo\" i mówiłaś to samo :) Forum jest dla ludzi i o ludziach (itp itd) więc bierzemy laski na wstrzymanie. Nie ma sensu, jeżeli pojawi się jakiś głupi post, odpowiadać. A Tobie Amorku życzę szczęścia w dalszych paczkach 🌼 Pozdrówka laseczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grack
Hejka dziewczyny i nie kłóćcie się o byle co !! :( Mam takie pytanie, mianowicie co zrobić (czyt. jak napisać meila) żeby przysłali z markowych firm ? takich jak dior, clinique...słyszałem że trzeba napisać meila po francusku lub angielsku...poradźcie coś :) pozdroofki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhh.... czytam i nie skomentuje bo juz kiedys wypowiedzialam sie na temat smarowania tylka pod nieobecnosc tejze osoby..... ...magdo-probko nie prosilam o odpowiedzi z redemedik poniewaz juz rozwiazalam , ale fajnie,ze pomagasz innym, to sie ceni malo takich ludzi na tym forum co potrafia sie dzielic;) spokojnie nie mam nic do ciebie i nie bede ciagac wiecej tematu zaczepek..... ....amorekpl..zarabiaj dalej na chleb..ja gimnazjum skobnczylam dosc dawno, widac, ze nie czytalas calego forum a szkoda..mozna poznac ludzi z bliska... ....Lady_Stokrotka21 dziekuje i przepraszam, ze raz zwatpilam w ciebie ale wlasnie w chwilach zwatpienia poznajemy, kto przyjaciel kto wrog🌼. Do potem kochane, musze ogarnac chatke , wyprowadzis yorka, dopiero wrocilam z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim wezme sie za domowe porzadki tylko jedno ---> Amorku ja zaczelam zaczepki???? male przypomnienie-rekonstrukcja zdarzen!!! Brak słów ! PRZECZYTAJ DOKLADNIE JAK SIE ZACZELO, KTO TO ZACZAL, I GDZIE JA W TYM BYLAM!!!! 17:30 amorekpl próba czarnego nicka 17:37 amorekpl Dostałam dziś 7 paczuszek. I powiem Wam, że najlepeij wychodzi [isanie do mało znanych firm. Plus dobrze napisany mail. A nie to co Wy tu podajecie. Wszystkie leca na jedno kopyto, a potem się dziwią ze firma przestaje wysylac wysłałam tysiace maila i zbiory mam doprawdy imponujace : 19:06 nie rozumiem tylko tego zdania Do you currently own any Dangerous Curves bikinis? 19:10 Sssandra amorek, a te paczuszki to skąd ?? Skoro już je dostałaś to może podzielisz się z nami ?? Albo odezwij się do mnie na @ - sandrusiaaaa@o2.pl 21:38 KaRoLkAaA No troszke mnie nie bylo ale to z braku czasu i lenistwa Ale tak dostalam: Katalog zabawek z BRIO Smycz z domaluxa nawet nie pamietam zebym do nich pisala Z rybnika 2 takie same pocztowki Z zyskaj zdrowie(balonik dlugopis, kalendarzyk) I cos jeszcze ale nie moge sobie przypomniec trudno.Jak zobacze to dam znac ~*~Bo JeSt LeKaRsTwEm Na Me GoRzKiE ŁzY I BeDa MiAŁy SeNs KaZdE NaStEpNe DnI~*~ 22:14 amorekpl Sssandra- ok, moge Ci podac adresy ale w zamian Ty mi tez jakies podasz, ok ? 23:31 mala-zlosnica Dziekuje kochane za wsparcie ale ciezko... nawet tarot nie kłamie ale juz siostra wiezie mi 4 miesiecznego pocieszyciela moze pomoze....a nivea zel fajnutki tez dzis dostalam trzymajcie sie znow spadam pomyslec ;/ _/I_ c\',)_ mala-zlosnica _/,/_,,, odlatujeeee !!! 14:55 daria2005 daema@tlen.pl Wczoraj dostałam 3 paczuszki: Gdańsk - książka (bardzo ładna), foldery, smycz Konin - pełno ulotek Mincer pharma - 5 próbek 18:03 Sssandra amorekpl - spoko, ale najpierw powiedz co dostałaś tak w ogóle 18:13 samantha22 Widze że sie ciekawoe zaczyna robic na tym frum... cos za coś....hmmm 19:02 AleSsSa_91 (olciapoczta1@o2.pl) nio 19:02 amorekpl To nie do końca tak że coś za coś. Mogłabym podawać linki do publicznej wiadomości, bo i czemu nie. Ale, niestety - tutaj nie ma na forum zbyt wielu linków, a te które sa są że tak powiem mało atrakcyjne i dośc popularne. B. często bez pradonu kopiowane z innych for. Więc dlaczego ja mam podawać dobre linki, skoro sama nie mogę skorzystać z innych ? Jestem też na innym forum - tam piszą wszyscy I to jest w porządku. A nie ja podam - Wy wyslecie ( przy okazji paląc firmy) a same nic palcem nie kiwniecie 19:06 AleSsSa_91 (olciapoczta1@o2.pl) amorekpl -->Wiesz ja twoich adresów nie potrzebuje masz je to je mnij I się śmiesz ,ja ich nie mam i mnie to jakoś zbytnio nie obchodzi.. Wydaje mi się ,że forum jest po to aby dzielić się z kimś adresami itp anie ukrywać i nie ujawniać... 19:07 amorekpl Mogę podać, ale Wy też coś podawajcie - a prawda jest taka że gadacie na 500 stron a linki to co 3 strony ledwie pare. 19:08 amorekpl Żeby nie było: http://www.grandel-kosmetik.de/ - dostałam kilka ładnych próbek 19:33 GUEST NIE WIEM CZY TO BYŁO ALE CO TAM http://probmaniaczki.blog.onet.pl/ czekam na cud... 20:10 teraz forum przypmina mi takie czasy gdy próbowały tu żądzić takie laski, które póxniej załozyły swoje forum, na hasło itp i namawiały do udziału w nim widzę że wkrótce nasze forum czeka to samo (podobno czas się zapetla) 21:05 KATjen25 Witam. U mnie ostatnio przestoj. Jedynie w piatek otrzymalam paczke, ktora nieco mnie zaskoczyla, pozytywnie zaskoczyla... Firma A-Z Medica (jest dystrybutorem produktow Andean Medicine Centre LTD) przeslala mi pelnowartosciowy produkt, a mianowicie sloiczek kremu z masy perlowej (50ml) oraz tzw. \'elektroniczne zwierzatko\' dla corci mej (kojarzycie oslawione niegdys Tamagotchi ?) Co najdziwniejsze; wiadomosc do tej firmy wyslalam jakies pol roku temu...no. To pozdrawiam. 21:26 skoko (skokoozw@gmail.com) czyli z tego co widze to zbieranie probek i darmowych rzeczy to hobby a najlepszy sposob na to to pisac emaile do roznych firm 22:03 KATjen25 Hm...mozna to nazwac \'hobby\', choc ja nie mam na nie zbyt duzo wolnego czasu... Bywa, ze to sztuka pertraktacji kulturalnej ze strona przeciwna... Umiejetnosc rzeczowego konstruowania wiadomosci do poszczegolnych instytucji... Tylko zachlanne badz bezmyslne istoty \'pisza do wszystkich i prosza o wszystko\'... Bywa bardzo roznie z wysylaniem tych postow. 23:28 amorekpl Dobry mail to połowa sukcesu To on ma wyróżniać naszą prośbę spośród setek innych, to on ma sprawiać by firmy, które NIE WYSYLAJA pomyslała - tak tu wyslemy Nie dziwcie się, że jesli piszecie \" Dzien dobry. Czy jest mozliwosc wyslania probek kosmetykow na adres.... ? \" to Wam przychodza odmowy - jak Wy byscie potraktowały na ich miejscu taka napastliwosc ? Bo ja jak wyłudzanie Ale jesli ktoś pisze ładnego, logicznego maila nieco dłuzszego niz 3 zdania i przede wszystkim podaje POWOD dla ktorego chce cos otrzymac (wybaczcie - zbieractwo nim niestety nie jest ) to wysyłaja z przyjemnoscia i to bogate paczuszki Dostałam wiele przesyłek od firm ktore sa na wielu forach w tzw. negatywach... Ciekawe czemu... hmmm 11:48 jeju spadaj amorku ze swoim chamstwem i poradami, my już to przerabiałyśmy i jak byś znała forum to byś wiedziała, że o sztuce pisania maili było kilkanaście razy, a więc spadaj bo zupełnie tu nie pasujesz....!!!!!!!!!!!! 16:50 mala-zlosnica No dziewczyny własnie zaczyna sie znow nie miło :/ yhh....Ja nie widzę nic złego w pisaniu tutaj wypowiadaniu sie nie tylko a popo probeczek ale fajnie,ze w ogole ludzie chca tu o czymkolwiek pisac, przeciez po to sa fora dla ludzi! A to,ze czasem nie podajemy stronek z meilami badz co trzy stronki jednego linka to sprawa indywidualna, sama jednego wkleilam przed chwilka. albo sie ma co w kleic albo nie, albo sie szukało ostatnio probeczek albo nie, jedni maja wiecej zcasu inni mniej, amorku objezdzasz nasze forum, ze wklejamy kopiowane z innych forum linki a sama przyznajesz ze tez na innym przesiadujesz, wstydz sie! Badz tolerancyjna! _/I_ c\',)_ mala-zlosnica _/,/_,,, odlatujeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 --> super :) pozdrów córeczkę 🌼 będzie miała radochę :P Złośnico --> nie ma za co dziękować :) a o tamtym już zapomniałam :P mam nadzieję, że więcej to się nie powtórzy !!! :P:P:P ;) Niedawno (jakoś przed godzinką) był u mnie gość od paczek i przyniósł mi pakę (!!!) z OSTROŁĘKI: - kupppppa widokówek - kuuuuupa folderów - kuuuuupa map - kuuuuupa naklejek - bardzo miły list :) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho czytajaca to forum
na stronie 504...mala zlośnico..prosiłaś o pomoc w redermic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----> CIAG DALSZY 23:28 amorekpl Dobry mail to połowa sukcesu To on ma wyróżniać naszą prośbę spośród setek innych, to on ma sprawiać by firmy, które NIE WYSYLAJA pomyslała - tak tu wyslemy Nie dziwcie się, że jesli piszecie \\\" Dzien dobry. Czy jest mozliwosc wyslania probek kosmetykow na adres.... ? \\\" to Wam przychodza odmowy - jak Wy byscie potraktowały na ich miejscu taka napastliwosc ? Bo ja jak wyłudzanie Ale jesli ktoś pisze ładnego, logicznego maila nieco dłuzszego niz 3 zdania i przede wszystkim podaje POWOD dla ktorego chce cos otrzymac (wybaczcie - zbieractwo nim niestety nie jest ) to wysyłaja z przyjemnoscia i to bogate paczuszki Dostałam wiele przesyłek od firm ktore sa na wielu forach w tzw. negatywach... Ciekawe czemu... hmmm 11:48 jeju spadaj amorku ze swoim chamstwem i poradami, my już to przerabiałyśmy i jak byś znała forum to byś wiedziała, że o sztuce pisania maili było kilkanaście razy, a więc spadaj bo zupełnie tu nie pasujesz....!!!!!!!!!!!! 16:50 mala-zlosnica No dziewczyny własnie zaczyna sie znow nie miło :/ yhh....Ja nie widzę nic złego w pisaniu tutaj wypowiadaniu sie nie tylko a popo probeczek ale fajnie,ze w ogole ludzie chca tu o czymkolwiek pisac, przeciez po to sa fora dla ludzi! A to,ze czasem nie podajemy stronek z meilami badz co trzy stronki jednego linka to sprawa indywidualna, sama jednego wkleilam przed chwilka. albo sie ma co w kleic albo nie, albo sie szukało ostatnio probeczek albo nie, jedni maja wiecej zcasu inni mniej, amorku objezdzasz nasze forum, ze wklejamy kopiowane z innych forum linki a sama przyznajesz ze tez na innym przesiadujesz, wstydz sie! Badz tolerancyjna! _/I_ c\\\',)_ mala-zlosnica _/,/_,,, odlatujeeee !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamuśku !!! :D Myślałam, że to mnie się gdzieś wkleił taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki wielki post :D a to Złośnica zaszalała :P Dla wyjaśnienia dziewczyny (Złośnico, Katjen, Alessa, Karolka, shimmy): amorekpl to nasza niedawna znajoma, która podpisywała się pod pomarańczowym nickiem \"łoooo\" :) Chyba przypominacie sobie tę Panią :) Pozdrówka dla was i wbrew pozorom dla Ciebie też amorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka myslisz sie bo łooooo to jestem ja akurat hahahaha i nie badz taka pewna bo cie to wyprowadzi w bagno wiesz:) jak nie masz pewnosci to nie udzielaj sie w sprawach ktore cie nie dotycza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nie muszisz mi paniac:) ale dziekuje za szacunek dla mojej osoby ;) moze kiedys go bedziesz miala i odemnie jak zasluzysz bo jak narazie nie czuje ani potrzeby ani takiego obowiazku :) zeby nie bylo BEZ ODBIORU :) jak wiecie co to znaczy i umiecie czytac tekst ze zrozumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiii....Cicho....Uspokójcie Się Dziewczynki :) Szkoda Słów I Czasu na takie osoby :)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyska odpowiadając na Twój tekst: może i się pomyliłam, bo amorek w porównaniu z Tobą to ma wielką kulturę i inteligencję :) Tylko ciekawe dlaczego Amorek ma dokładnie taki adres meilowy z którego np. ja dostałam (niby od \"łoooo\") zdjęcia gadżetów !!! ??? !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariwanna
Magdaprobka----> mogę prosić o odpowiedzi, bo już nie mam siły kombinować z tym redermic. mariczka78@o2.pl bardzo dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Stokrotko... ja nie jestm \"łooo\". Nie wiem na jakiej podstawi wyciągnęłaś takie wnioski, ale to naprawdę nie ja. A co do wypowiedzi małej złośnicy - bez komentarza to już zostawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam robic z tym kur
daria a z jakiej stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria2005 a ja dostałam właśnie z tej firmy dziś próbki tylko że z Dzikej róży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greegors
Hej. Mam do Was prośbę. Bardzo bym Was prosił o przesłanie mi jakis adresów skąd przesyłają fajne gadżety lub próbki. Bym był bardzo wdzięczny. Jeśli nie chcesz cie to się oczywiście nie obraże ;). Z góry dziekuje i Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greegor to juz jest bezczelnośc , przejrzyj formu kilka stron wstecz a nie ze ktos ma ci przesłać ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnico, gratuluje Yorka :) tylko uważaj kochana,bo sa straszne zazdrosne o swoich właścicieli,więc jak Twój mężczyzna przyjdzie,pieska musisz gdzieś zamknąć :) ja wczoraj próbowałam oswoić Akitę...myslałam,ze to taki słodki piesek w ssam raz do przytulania...nic bardziej mylnego...to był diabeł wcielony!!!nie dość,że to on wyprowadził mnie na spacer,a nie ja jego,to w dodatku mało nie zagryzł postawnego owczarka niemieckiego i nie połknął jamnika...teraz mam traumę do jakichkolwiek zwierzątek :) pozdrawiam złoznico i życze wytrwałości 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaprobka
słuchajcie wrzucam odp na forum, bo mnie przez tydzień praktycznie nie będzie...a to i tak żadna tajemnica bo na wielu stronach są te odp. powodzenia wszystkim 1b 2a 3b 4b 5b 6a 7b 8b 9b 10b 11a 12b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papita
zzzzzzzzzzzzzzzzzz a u mnie pusto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×