Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Do gościa nade mną :) 1. nigdy nie ukrywałam z jakiego jestem miasta :) nie mam się czego wstydzić, a już na pewno nie Bełchatowa 2. chyba nie wiesz kto to jest hooligans, że mnie do nich porównujesz :) 3. a niech się dziewczyna śmieje - śmiech to zdrowie :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam dziewczynki!!! Ale jestem ucieszona:)Wlasnie byl u mnie listonosz i przywiozl mi malutka koperte a wniej:5 probek z hildegard braukmann!!Juz 2 raz od nich dostalam jeszcze nie wiem do czego sa te kremy ale jeden tak pieknie pachnie (jak cukierki:)Tylko ze jest male \'ale\' bo koperta byla juz otworzona tzn odklejona:/a te probki byly w takiej foliowej torebce ktorra tez ma zaykanie tzn byla zaklejona a ja dostalam odklejona:/Achhhhhh poczta............ A zelu ciagle nie ma:/ P.S Jak tylko rozgryze do czego sa te kremy(w tubeczkach )to dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 😘 Widze,ze jeszcze nikt nie usunął naszego formu - a tyle byo krzyku :) jak zwylke głupie gadanie nieproszonych gości :D Mam nadzieję, że dzisiaj listonosz przyniesie mi jakąś małą paczuszke lub koperte :) Pozdrowionka {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh ... racja :/ Większość próśb (99%) z tamtego tematu jest spełnianych !!! Mam jednak nadzieję, że moderatorzy przed usunięciem sprawdzają co/po co/ dlaczego !!! MODERATORZY !!!! Prosimy o niekasowanie naszego forum !!! Typowi zazdrośnicy chcą sie nas pozbyć, bo stworzyłyśmy tu miłą i ciekawą atmosferę przyjaźni. Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do agusssia to nie było o tobie, tylko o osobach, które sie pojawiaja na tym forum i pisza jakies głupoty... kłócąc sie... A tak poza tym, u mnie dzisiaj tylko makulaturka z Katowic, no ale lepsze to, niz nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY PROPONUJE WEJSC TERAZ NA TE FORUM, JA SIE WYPOWIEDZIALAM- POKARZMY IM ,ZE SA NA NIM LUDZIE STALI, CODZIENNI , DZIEKI , KTORYM ISTNIEJE TO FORUM I KTORYM ZALEZY NA NIM, JA WLASNIE TAK ZROBILAM, POZDRAWIAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Cenzor spokojnie mała. nie kasujemy ponad 500 stron bez zagłębiania sie w powody... a tym bardziej gdy zgłaszający nie jest autorem. BLAGAM BARDZO PRZEPRASZAM, POMYLIŁAM ADRESY FORÓW!!! NIE KASUJCIE PRÓBMANIACZEK! PRZEPRASZAM ZA TO CAŁE ZAMIESZANIE! TAMTO FORUM JEST JUŻ USUNIĘTE, PRZEPRASZAM NIE KASUJCIE GO!!! No i co dziewczynki?!To jest wypowiedz z tamtego forum o adresach do usuniecia:)Spokojnie nikt nas nie usunie i uwazam temat za zamkniety nie zasmiecajmy juz tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś U Mnie! Po raz drugi hildegard braukmann 8 próbeczek ;) I Z Yves Rocher chyba po raz 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Alessa:* U mnie dzis tez jak juz wspomnialam z hb ale tylko 5:)I tak jestem happy!!Czekam tylko na ten zel....Ciekawe czy dojdzie.A i jak ktos chce wiedziec cos wiecej o tych probkach z hb a dokladnie tlumaczenie tych kosmetykow to piszcie to napisze na forum (tlumaczenie mam od takiej jednej dziewczyny z forumowiska:*)Bo teraz mi sie nie chce pisac:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........no i po sprawie:) fajnie,ze wkleilyscie tego linka z smietnikiem:) i moglam do nich napisac :P lubie jak mowia do mnie \"spokojnie mała\" hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic ciekawego.Kurcze jestem straaaasznie wsciekla!!!Otwieram skrzynke meil a tam 30 spamow:/Szok!!!!Z angileskich firm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zloscii
ja sadze ze tu są jedynie stronki godne polecenia www.free.amciu.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 karolka ja tez sie denerwuje jak z rana odpalam moja skrzynke a tu fool glupot:P no ale zafundowalysmy sobie to na wlasne zyczenie:/ cos za cos. przynajmniej mam ubaw z usuwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak skads si to wzielo:/No ale co zrobisz?!No nic nie zrobisz:))A o free amciu bylo na tym forum nie raz --->uwazam ze jest .........To by bylo na tyle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 😘 cholerka...raptem przez 2 dni mnie nie było i tyle sie porobiło...ale na szczęście już po kłopocie :) u mnie dziś tylko katalog z Quelle,adres znacie. złosnico => widzę zę pierwszego podszywacza sie już dorobiłaś :) Stokrotko => gratuluję wygranej na meczyku 😘 pozdrawiam wszystkie \"czarnulki\" 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe ! U mnie dzisiaj zaledwie najnowszy katalog SCHAFER Boutique. Czekam na Humane, Elblag oraz Mary Kay (ale tych to jakos doczekac sie nie moge...)... Byc moze, ze niektorzy pracownicy PP nie posiadaja kregoslupa moralnego, ale maja za to moje testery :) Tak sadze... To pap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dzis próbeczki z Saponaria - Dzika Figa, jakies kremiki z Vichy i 6 próbek perfum z www.divine.fr, ale wszystko męskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten adresik Divine coś nie działa z linka... ale spróbujcie wpisać w pasek adres - mi sie otwiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że burza przeszła :) Super .... bardzo się cieszę :) shimmy --> dzięki wielkie 😘 cieszę się jak dzieciak z tego :P Gratuluję próbeczek itd dzisiaj laski i jutro pełnych skrzynek życzę 🌼 U mnie dziś paczka z Ambasady Norwegii :) Zawsze to cosik :P Całuski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×