Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Aaa, nie ma opcji wyboru naszego kraju, ale mozna probowac wpisujac POLEN przy adresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen --> na pewno dostaniesz od nich ten szampon, ponieważ ja już nie raz zamawiałam i nie raz juz przyszedł :) Więc nie bój żaby - będziesz się cieszyła szamponem. Bo to nie jest maleńka próbeczka tylko porządna próbka !!! 🌼 na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak slyszalam wlasnie...ze do nas tez wysylaja i to konkretne testery :) Dziekuje, Stokrotko, za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak zapytam, czy wiecie gdzie sa / beda umieszczone wyniki konkursu \'Zaprogramuj swe wlosy na wiosne\' ?? Na stronie firmy Ziaja nie zauwazam takowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz z randki wrocilam:D dziewczyny weszlam na te szapony s sholders i chyba mnie nie puszcza:/ zna ktoras z was niemiecki??? co tzn? \"Sie haben erst kürzlich eine head & shoulders Gratisprobe bestellt. Bitte haben Sie Verständnis dafür, dass das Angebot auf eine Bestellung pro Person beschränkt ist.\" :/ totalnie nie wiem ocb w tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Attttt
ja tam sadze ze www.free.amciu.com jeste w porzadku, naprawde ostatnio im przybyło adresów i dostałam mnóstwo paczuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala-zlosnico, tlumaczenie brzmi mniej wiecej tak: \" Dopiero niedawno zamawiala Pani bezplatne probki szmponu h&s. Prosimy o wyrozumialosc, ale oferta zamawiania testerow na jedna osobe jest ograniczona.\" Hmm...wychodzi na to, ze niedawno zamawialas z tego formularza. W kazdym badz razie powinnas otrzymac maila potwierdzajacego zmowienie na swoja poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki 😘 U mnie dzisiaj jak narazie nic, listonosz jeszcze ni chodził - ale miejmy nadzieję, że coś ciekawego przyniesie :D Pozdrowionka, lece szukac czegoś za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lollipop_
Hey dziewczyny ! Od niedawna obserwuję ten temat, szukam adresów sama, ale również nieraz korzystam z Waszych. Nie wiem, czy ten temat jeszcze 'żyje' , ale mam małe pytanko... Jak pisałyście do mDuwopa, to co wpisywałyście w tej ramce 'qty'...? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze dlaczego ten temat mialby nie zyc?!On zawsze bedzie zyl a po drugie to nie mam pojecia o jaka firmme ci chodzi:(Moze pomylilas nazwe bo ja o takiej nie slyszalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema laski 🌼 U mnie przed chwilką był listonosz i jestem very happy :D - żel NIVEA - kubek termiczny LIPTONA - wkładki z Niemieckiego Care ... (coś tam - nie pamiętam bo dałam siostrze :P) - długopis z gazety Nasz Dziennik (kiedy ja od nich coś chciałam ??? :P ) - www.ecb.int Europejski Bank Centralny : * 2 x podkładki pod mysz * długopis * folder * miły list * notesik samoprzylepny Znaczy się nie jest źle :) Pozdrówka i pełnych skrzyneczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaRoLkAaA => Duwop to amerykaska firma produkująca kosmetyki kolorowe.Z tego co wiem dziewczyny były bardzo zadowolone z ich przesyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzo83
cześć laseczki u mnie dzisiaj ; * 2długopisy z BEKO + 2jakies plyty CD + katalog * katalog Schafer Boutique wiosna/lato * katalog dekoria * mapa Warszawy + 3 mini książeczki * branzoletka gumowa * 2 próbki MURAD bardzo tycie bo zaledwie 0,9ml przyszły z USA w wielkim kartonie i ytlko 2 próbki + maly katalog - dziwne POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samantha --> kochana naprawdę nie mam zielonego pojęcia czy, kiedy i po jakiemu do nich pisałam :/ Znaczy się pisać musiałam skoro mi w tym liście napisali, że (jeżeli dobrze zrozumiałam) dziękują mi za meila do nich i że do mojej kolekcji przysyłają mi kilka gadżetów z ECB :) Tam na górze jest \"CONTACT\" to kliknij i napisz do nich meila :) Życzę powodzonka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu cos sie ruszylo; 4. przesylki dnia dzisiejszego: * Marka Beckers - 2. ciekawie zrobione magazyny Colour + 2. karty kolorow; * UM Elblag - cale mnostwo kolorowych folderow info na temat miasta, naklejka z herbem, kilka pocztowek; * Zaklad Wodociagow i Kanalizacji w Lodzi - 2. rozne notesiki samoprzylepne, dlugopis, plyta i sporo broszur info dotyczacych ZWiK, nawet ksiazka opisujaca dzieje kanalizacji lodzkiej :) (to przesylka z mojej branzy - studia takie ukonczylam ;) ) * Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Zachodniopomorskiego - 2. notesy A4, 2. dlugopisy, plyta \'morze przygody - Zachodniopomorskie\' oraz kolorowe foldery info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W adresach mailowych pomijamy te niezidentyfikowane < / a>, ktore wyskoczyly znienacka. A co do marki kosmetykow DuWop; jeszcze na starym (tym zlikwidowanym bez powodu) forum dziewczyny pisaly, ze otrzymywaly malutkie testerki m.in. blyszczykow, pomadek do ust...marki DuWop (z USA bodajze). Ja tez probowalam, dawno temu, ale niczego nie otrzymalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziekuje Lady_stokrotka tak szukam i szukam i jak narazie nie ma rezultatów - same stare adresy ;( A listonosza jeszcze nie było hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, kolejnosc adresow, ktore podalam jest nieco inna od kolejnosci przesylek, ktore otrzymalam... Totez prosze o zwracanie uwagi na skroty w mailach, no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Co do tego head&shoulders to ja zamawiałam te próbki z pół roku temu i nic nie dostałam..niedawno znowu zamówiłam i też nic nie dostałam :/ Ehh..ja to mam pecha :( Dzisiaj puściutko jeszcze na dodatek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje KATjen25 za przetlumaczenie niemieckiego....i tak dziwna akcja bo wysylalam pierwszy raz:/ kiedys probowalam ale nic dod zis nie przybylo do mnie:P buuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!:) nie wiem czy to już było...wejdźcie na stronke www.alwaysfresh.pl jak sie załaduje to u góry dokładnie po prawej stronie jest takie coś jak \"zapachowe karteczki\" sa dwie do wyboru i można ja komuś wysłać.Ja wysłałam oczywiście do siebie!:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schimmy---->aha dzieki za wytlumaczenie:*Nie syszalam nigdy:PA macie do nich meila albo adres ich strony bo w necie cos mi nie wyskakuje chyba nie maja swojej strony ale nie jestem pewna bo ja to w ogole taka nie poinformowana ostatnio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×