Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

No oby, oby było tak jak mówicie dziewczyny !!! Nie mam ochoty się z wami rozstawać :) To nie byłoby fajne :) Trzymajcie się 😘 i do ukliknięcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
jestem za likwidacja tego forum!!!!!!!!!!!!!!! po pierwsze:jest tutaj za duzy chaos!wszystko nieuporzadkowane,czesto posty nieodnosza sie do tego tematu.nic dziwnego jak kiedys wiekszosc osob przeniosla sie na inne forum(www.probkomaniaczki.fora.pl) po drugie:juz mi sie znudzilo to wszystko:firmy juz nie chca wysylac,adresy sie powtarzaja ... po trzecie:zrobie wszystko aby ten topik usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
jestem za likwidacja tego forum!!!!!!!!!!!!!!! po pierwsze:jest tutaj za duzy chaos!wszystko nieuporzadkowane,czesto posty nieodnosza sie do tego tematu.nic dziwnego jak kiedys wiekszosc osob przeniosla sie na inne forum(www.probkomaniaczki.fora.pl) po drugie:juz mi sie znudzilo to wszystko:firmy juz nie chca wysylac,adresy sie powtarzaja ... po trzecie:zrobie wszystko aby ten topik usunac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jesteś za likwidacją tego forum, a my nie!!!!!!!!! A jak ci sie znudziło to wszystko, to po co tu wchodzisz - nikt ci nie zaprasza!!! Jak sie nie wie pod jakie adresy wysyłac - to nie przysyłają, proste. Ja od niedawna sie w to bawie i jakoś mi przysyłają !!! Jestem ciekawa co zdziałasz, a jak nawet usuną ten topik, to założymy sobie nowy... nie koniecznie tutaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sensu reagować na takie głupie posty :) Dostałam wiadomość po niemiecku od Lacoste. Jak tylko ją przetłumaczę to dam wam znać, bo cosik mi się to ciekawe wydaje :) Pozdrówka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja rowniez uważam,że nas nie usuną, bo przeciez to forum sie rozwija...i przyznam się , że gdzieś wyczytałam numer gg moderatora i apelowałam o usunięcie darylli ale niestety nie odpisał a darylla patrze zyje ha ha ...jestem dobrej mysli...bo niby czemu 18 marca:P Stokrotko mam twój email bede cie "molestowac" 🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zaraz nie zarzucili nam, ze forum juz nie oprobkach a molestowaniu:P to nadmieniam, iz dostalam dzis: - katalog z quelle. str www.quelle.pl oraz - 8 probeczek z fllosleku str www.floslek.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Wróciłam ;) Na wycieczce było git^^ ;) A dostałam tylko przez ten czas pirotetem i do tego jeszcze poleconym paczuszke z NUTRIA a w niej 4 próbki Kaszek :P Notesy dwa na lodówke :P i do tego długopisik :P I gruuuuby poradnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
Jesteście dziwni, ludzie... Piszecie do firm po próbki i gadżety, a nawet czasem nie wiecie, co oferują dane firmy... Pracuję w jednej firmie, jako admin... Codziennie dostaję jakiegoś kretyńskiego maila, że niby hobby, że niby alergia i chcecie wypróbować kosmetyki czy aby nie uczulają (a my nie mamy kosmetyków, kurkać!), albo ostatnio mnie panna zaskoczyła, bo napisała, że wyjeżdża na kilka miesięcy do Stanów i chce zabrać ze sobą kawałek Polski, na pamiątkę.... JEZU CO ZA BZDURA! Ale wiecie co jest najfajniejsze? Że na formularzu, z którego najczęściej korzystacie jest napisane, że ten formularz nie służy do zamawiania gadżetów, tylko do czego innego... Ale ślepoty piszecie - więc nie dziwcie się, że jesteście ignorowani. Jak wpływa mi coś z tego formularza i jest o próbkach, gadżetach i innych tego typu kretynizmach - wywalam bezlitośnie do kosza! Nauczcie się czytać, zapoznajcie się z ofertą i nie piszcie takich banałów, że najlepsza firma, że chcecie być dumni z posiadania gadżetów itd... To chore jakieś, bo nagle pojawiły się tysiące hobbystów-zbieraczy, setki alergików, co chcą próbki do testowania (jak masz alergię to nie testuj wszystkiego na sobie, bo to nie ma sensu... Poza tym alergia to objaw oddechowy - duszności, katar, kichanie, a wypryski na skórze to uczulenie.). A jeżeli już piszecie, to najpierw czytajcie, czy aby na dobry adres, czy firma w ogóle coś organizuje. Jeżeli już coś chcecie dostać - wysilcie się choć troszkę. Napiszcie coś sensownego, napiszcie tam gdzie trzeba - pomyślcie, zanim zrobicie z siebie błaznów.... Pozdrawiam i życzę sobie spokoju od głupkowatych zapytań o gadżety z formularza do zupełnie innych celów... silverweb --------------------------------------------------------------------------------------- no i co wy na to???ta wypowiedz z innego tematu FORUM KAFETERI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i jest trochę racji w tym co napisałeś, ale to sie nie tyczy wszystkich. Wiem, że wiele dziewczyn z tego forum nie pisze \"byle gdzie\" i \"wszędzie\" gdzie coś dają. Ja nie zamawiam rzeczy, które nie są mi potrzebne. W związku z tym nie otrzymuję katalogów wanien, kosmetyków dla osób po 40-tce, katalogów miast, które by ,mnie nie interesowały itp. A to, że podajemy wiele takich adresóe nie oznacza, że komuś się to nie przyda. Jakiś czas temu umieściłam link do próbki testu na erekcję, później na maila dostałam informację od jednej z dziewczyn, że to jej się bardzo przydało. Ja tego nie zamawiałam, co nie znaczy, że kto z tego nie skorzysta. Są ludzie i ludzi, jak wszędzie i nie masz wpływu na to, co komu do głowy przyjdzie. Ale to nie ma nic wspólnego z tym forum czy z tym tematem. Każdy ma inny sposób na życie. I zachowanie jednych niedyskwalifikuje potrzeb innych. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, nawet tych wrogich naszemu forum. Apeluję o troszkę wyrozumiałości i toleracji. Każdy ma jakiegoś \"freaka\":):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pozjadane literki, baterie w klawiaturce siadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty masz klawiaturę
na baterie? hahaha!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A co ty masz klawiature\" nie wiesz o bezprzewodowych klawiaturach, ze sie smijesz ??? ha ha silverweb--> wiesz , skoro ktos cie umieścił w dziale, gdzie twoim zadaniem odbieranie jest meili- i nie jest napisane,ze tylko madrych, tresciwych, sensownych, tych na temat i do ciebie:P to szkoda, ze nie podales swoich danych i firmy bo na pewno by cie juz zwolnili! bo wlasnie przez takich ludzi jak ty nie dosc, ze firma traci byc moze potencjalna klientke, to do tego nie zyskuje nic! a nie o to im chodzi, a to,ze ci ie nie chce czytac i odpowiadac akceptowac to niestety inna bajka, skoro sie pracuje w danej firmie to na jej warunkach i dla niej!! dzien dobry dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakoś nie słyszałam
o komputerach na baterie, co totinka może czajnik też masz na baterie? i co jeszcze telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośnico---->masz całkowitą rację ja nie słyszałam----->tak się rodzi plotka, ja nic nie pisałam o komputerze na baterie, tylko o bezprzewodowej klawiaturze, mimo wszystko :):):) troszkę się uśmiałam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na przykład mam
myszkę na baterie, i co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki 😘 Ale pusto na tym forum :( Dziś sobota wiec pusta skrzyneczka, ale mam nadzieje, ze w pn znajde tam jakąś niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Piekne ! Wiem, ze weekend, ale wczoraj bylam na malych zakupach w srednioduzym markecie :) Mo i dostalam dwa calkiem przyjemne gratisy (oczywiscie jako dodatki do zakupionego towaru). A mianowicie: * sliczny granatowy kubek z nadrukiem truskawek i logo od Jogobelli; * granatowy polarowy szalik za zakup syropku w aptece (opcjonalnie byl jeszcze do wyboru ladny kalendarzyk):) A to link nie zwiazany z tematem, ale mozna sie posmiac :) http://www.mako.boo.pl/?s=40&art=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amorek: Ja też dostałam ogromną kopertę z www.harmonie-vegetale.com. Ucieszyałam się jak nie wiem,,a w środku był jedynie cennik i mała ulotka :( A było to gdzieś z miesiąc temu :/ Też na początku myślałam, że to wina Poczty Polskiej, ale widzę, że u wszystkich takie coś się pojawiło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, zapomnialam, ze w przedzien sadu kafeterianskiego nad tymze tematem (czyli wczoraj) dostalam w markecie zapaszek gratis do kibelka :) Oprocz tego kubka i szalika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki 🌼 A ja dzisiaj zaszalałam :P Właśnie niedawno wróciłam z meczu sezonu. Gardła nie czuje, ale jestem super zadowolona - moja drużyna wygrała :D Przy okazji wróciłam z meczu z pełną reklamówką :D Dlaczego ??? Przed meczem komentator rzuca na każdą z trybun na stadionie po jednej piłce (w sumie 3 piłki) no i osoby, które złapią piłeczkę w przerwie wchodzą na murawę i jest konkurs rzutów karnych. UDAŁO MI SIĘ ZŁAPAĆ PIŁECZKĘ !!! :D Niestety ... nie strzeliłam karnego do pustej bramki i omal sie nie wywaliłam na murawę :P Lało i boisko śliskie, że hej !!! A ja na dodatek w zamszakach :D Musiało to ciekawie wyglądać :P Jednak prezenty dostałam ... tak jak pozostałych dwóch strzelców :) Ten co wygrał dostał to samo co ja + piłka NIKE. No cóż ... bywa i tak, ale i tak jestem zadowolona: - czapka - szalik - smycz - pins - proporczyk - plakat No i jeszcze 24 puszki napoju energetyzującego TIGER :P Niestety zanim doszłam do swojego miejsca zostały już tylko 23 puszki, bo klubowa maskotka - MAMUT - zabrał mi jedną :D Jezu ... pełny stadion, kupa znajomych, a ja nie potrafiłam strzelić z 25 metrów do pustej bramki :( (bo, że strzelaliśmy do pustej to z dalszej odległości niż karny) Za tydzień idę na studia ... ładnie będą się nabijać ze mnie. Już mi machali z daleka :P Echhh ... wyśmieją mnie Ci moi kochani koledzy, że masakra. Ale tak to jest studiować z samymi facetami :D No cóż ... zdarza się :D Pozdrawiam wszystkich i życzę pełnych skrzyneczek jutro i przez caluteńki tydzień 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie jaka
kibolka, udajesz tu nie wiem kogo a ty jesteś poprostu hooligans, jak powiem swojej dziewczynie (bywa na tym forum) to się dopieo uśmieje....aha nie jest już tajemnicą z jakiego jesteś miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×