Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Witam W piątek miałam pełną skrzyneczkę Oto moje zdobycze :) * UM Pieszyce - pocztówka i folder * UM Sucha Beskidzka - 2 pocztówki, mapka, 2 kalendarzyki * 3 saszetki szamponu przeciwłupieżowego * SP w Koninie - Zabytki Powiatu Konińskiego, Szlaki Piesze i Rowerowe, Klasztor Kamedułów, Szlak Pięciu Braci Męczenników * Róza Wiatrów - katalog żeglarski * Koło - katalogi ceramiki łazienkowej * UM Poznań - Przewodnik kieszonkowy, Poznan na dwóch i czterech kółkach, Udane zakupy, Obiekty noclegowe, makpa, Kalendarium wygarzeń kulturalnych 2007 Muszę powiedzieć, ze najciekawsze materiały przyszły z Poznania :) Szkoda tylko, że sama makulatura ......Żadnych gadżetów :( No cóż może dziś coś ciekawego przyjdzie :) Kobitki pełnych skrzyneczek życzę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. U mnie dzisiaj kilka przesylek (ale, finalnie, nic az tak ciekawego ;) ): * UM Żnin - 2. dlugopisy - puzzle (w sensie: polamane...to posklejalam...), smycz i 2. spore foldery dotyczace miasta i okolic; * UM Radzymin - 2. pocztowki, mapa Powiatu Wolominskiego i ksiazka \'Wielkie Dni Radzymina\'; * UM Pieszyce - malusia kopertka, a w niej minibroszurka i pocztowka (moj mail zawieral chyba wiecej tresci...;) ); * Dunhill Pursuit - kartka zapachowa; * InfoPlus - 5. probek (krem przeciwzmarszczkowy, krem regeneracyjny, krem regenerujaco - odzywczy, zel do pielegnacji okolic oczu i maseczka Omega 3) oraz ulotka (to testery z tego kosmeto - testu na ich stronie); * L\'OREAL ELSEVE - 2 * 3. probki szmponu przeciwlupiezowego; w sumie 60. ml (dziwne, bo wysylalam jeden raz; ...ale juz czytalam, ze kilku osobom podwojnie wyslali). To tyle na dzisiaj, choc nie ukrywam, ze czekam na ciekawsze paczuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjen olayki jak codzien pogłosowane :) śliczna twoja niunia!! Bardzo mi zalezy na konkursie o ktorym pisałam pare postów wczesniej. Chodzi o rejestracje na stronie www.pieknewlosy.pl a potem wejscie na forum->konkursy->głosowanie i oddanie głosu na nr 4:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie dzis paczudszka ze STIHLA a niej dwa dlugopisy, cennik katalog i 2 breloczki w postaci pana z kosiarka :) smieszne sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaerolina
hej mam pytanie jak napisac wiadomosc o przyslanie probek z firmy brio ? bardzo mi na tym zalezy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzinka
Witam! Ja troszkę nie na temat... mam do wszystkich wielką prośbę... proszę o wypełnienie ankiety, która znajduje się na stronie: http://www.ankietaaukcje.yoyo.pl/ankieta.html Ankieta jest całkowicie anonimowa, wypełnienie jej zabiera niewiele czasu a jej wyniki pomogą w pisaniu mojej pracy.. Pisze w tym miejscu ponieważ wiem, ze to forum czyta wiele kobiet a do tej pory 90% osób, które wypełniły moją ankietę byli to mężczyźni. Z góry dziękuję za jej wypełnienie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Siema. Macie adres moze ten : InfoPlus ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
A u mnie dzisiaj materiały informacyjne z Konina i Mszany Dolnej ;) , szkoda, że nie było gadzetów. Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Acha i jeszcze 3 próbki szamponu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie wczoraj było trochę poczty :) Więc tak.... * Domy które kochacie - katalog z projektami domów i CD *UM Żnin - długopis ( POŁAMANY :( ) smyczka i informacje o obszarze Pałuki * UM Duszniki Zdrój - informacje na tenat miasta *UM Legnica - foldery na temat Starego ratusza, mapka, Akademia Rycerska,Nowy ratusz, Zamek, mMauzoleum Piastów, Legnica w liczbach * Black Red White - 2 katalogi z meblami * UM Bolesławiec - długopis, 2 naklejki, mapka, 3 ulotki o Święcie Ceramiki, Informator, Mini Przewodnik, Piesze szlaki po Bolesławcu, musze dodać, że ta koperta była otwarta więc wcale bym się nie zdziwiła jakby coś z niej ubyło..... Zresztą tak samo koperta ze Żnina :( Nasza poczta :( Szkoda, że nie można im zaufać a wiele UM nie pisze, że wysyła więc może połowa nie dochodzić ...... Ciekawe czy dostanę te najważniejsze na któte czekam No cóż.....Pozdrawiam Kobitki i życze pełnych skrzyneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie listonosz sie chyba nie za bardzo spieszy bo jeszcze go nie ma wiec pusto :) prosze was o głosiki na mojego psiaka - osatani link - nick olivia184 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hell-o ! U mnie dzisiaj \'bidnie\': * Yves Rocher - obiecane probki - 10 szt., w tym 3 szt. chusteczek perfumowanych, reszta - to kremy przerozne; * katalog SCHAFER Boutique Lato 2007, a w nim sliczne rzeczy w niebotycznych cenach. Ponadto negatywy od: firmy Bio-Natura, Dolnoslaskiej Spolki Gazownictwa, kilku aptek internetowych. Czekam na potwierdzone przesylki, ale kiedy dojda...tego najstarsi gorale nie wiedza chyba... Kikusia85, ja tez dostalam dwa polamane dlugopisy od UM Żnin. Nie wiem, co oni robia z tymi dlugopisami w Żninie... ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dosc tej poczty,.. jak mieszkalam w innej dzielnicy miasta, to probki mi za kazdym razem przychodzily, a koperty nawet tkniete niebyly.. Lecz kiedy sie przeprowadzilam i naleze do innej poczty to normalnie zglupiec mozna :/ Koperty podarte, firmy pisza ze wysla a tu czekam pol roku i nic...!! CO SIE DZIEJE Z TA POLSKA!! MUSZE GDZIES SKARGE ZLOZYC BO NORMALNIE NERWOWO NIEWYTRZYMYJE.. SAME ZLODZIEJSTWO. A NAJGORSZE JEST TO ZE TO JEST RZECZ POWSZECHNA, NIECH SIE KTOS ZA TO WEZMIE!! A tak wogole dziewczyny to czesc.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naszej poczcie ciągle coś ginie. najczęściej listy zwykłe bo nie rejestrowane ale jeżeli giną polecone lub paczki bo coś im chrobocze, to mi ręce opadają. a niestety mi czasem coś ginie, ostatnio jak coś do mnie idzie, a zwykłe często są poobrywane i poszarpane ale to też może sie brać stąd że mój listonosz potrafi wepchnąc tam co się da, że nie można nic wyciągnąć, a z długopisów miałam tylko jeden rozpękany z Człopy , drugi był caly, to chociaż wklad bedzie na wymianę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow przyszedł listonosz, przyniósł wygraną koszulke z butiku - sliczna ;) i tyle hmmm.... szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można i tak
a ja złego słowa na pocztę nie powiem. Listonosz też jest bardzo w porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
KATjen25 a masz moze te adresy do tych aptek internetowych co wysylaja?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wczoraj dostałam próbeczki OB i Domy które kochacie z brelokiem :) Bobitki nasza Polska poczta ma to do siebie, że wszystko ginie albo dochodzi po 3 miesiacach:) Jak mój mąż był w Irlandii i wysłałam mu paczkę to miala dojsc szybciutko a czekał na niechyba 2,5 miesiąca ....... Ale to się wytnie okazało się, że po polsce krążyła i że niby nie doszło wszystko co w niej było :( To świadczy o naszym narodzie i wcale się nie dziwie że Nimcy nazywają nas złodziejami......Sami dajemy powody :) Mam nadzieję, że nie wszyscy tacy są i ktoś uratuje honor Polaków :) Dobra nie będę zaśniecać stronki Mam pytanko Wiekszość bierze udział w konkursie Olay\'a o co w nim chodzi i czy można się jeszcze zgłaszać? Mam nadzieję, ze ktoś mi odpowie :) Dobra mykam :) Pozdrowionka i zycze pełnych skrzyneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Piekne ! Niby 3. przesylki, a jakos sie nie ciesze...no ale: * Gler - 4. probki kremow DEBORAH (wyslalam do nich koperte z adresem zwrotnym; koszt operacji - 2zl60gr - raczej sie nie oplaca :) ); * Powiat Gnieznienski - mapa powiatu i 3. foldery; * jedna z telewizji cyfrowych - fajny dlugopis, ladna smycz i ulotki (takiego maila ladnego naskrobalam, a tu masz...no, spodziewalam sie jakichs \'konkretow\' ;) Ponadto negatyw od apteki internetowej i zero odzewu od firm, do ktorych napisalam (a jest ich sporo). nataliaaaaaaaa, wiesz, w jaki sposob zdobywam te adresy do aptek, ktore wysylaja ? To proste; wpisuje w google \'apteka\' i mam multum stron; i probuje po prostu ;) Cos ten topik \'obumiera\' ostatnimi czasy...moze to sesja, moze koniec roku szkolnego... :) Pzdr4All !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kikusia85, w tym fotokonkursie OLAY chodzi o tygodniowa ocene zdjecia, ktore wystawilas do \'rywalizacji\' :) Aby zalapac sie na nagrode - trzeba miec ok. 300. glosow w przeciagu 7miu dni bodajze, a to sporo :) Ja uzbieralam, maksymalnie, jakies 80. klikniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ po pół roku przyszły do mnie silikonowe bransoletki z HVP aż 3 chyba im sie coś potentegowało ;) i kartka zapachowa z dunhilla - śliczny zapach i tyle na dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
u mnie dzisiaj sama makulatura z nowego sącza i z górnośląskiej szkoły długopisik i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Dziewczyny tak może nie na temat ale chce się was coś zapytać. Co byście zrobiły jakby mama waszego chłopaka was nie lubiła;( Zerwałybyście z tym chłopakiem czy dalej byłybyście z nim ?? Czekam na wypowiedzi. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie koniec roku skzolnego w niczym nie przeszkadza:) Wzięłam się troszkę za konkursy ;) A co do chłopaka to myślę że nie mama chłopaka ma decydować o tym czy będziecie razem czy nie tylko po prostu wy. Jeśli naprawdę chcesz z nim być to żadna skwaszona mama Ci nie przeskzodzi. Ja bym chyba olała zrzędę ciepłym moczem i cieszyła się fajnym facetem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×