Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

hjena, no wiem, ze byl final, nawet wzielam w nim udzial :) Ale wpisalam innego motylka (kogos z kafe) i sie pojawil...to nie wiem, o co chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena, cos mi sie pomylilo...faktycznie, zaden motyl nie frunie na zawolanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjen no właśnie, Juleczkę kliklnęłam,super dziewczynka :) ja nie wiem jak oni robią po 800 i więcej głosów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula83
u mnie dzisiaj tylko ulotki z TUCHOLI ;) coraz nędzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUPI!!! wpadły znowu 2 kegi z heinekena :D :D :D KATjen25 ty też chyba wygrałaś bo widziałam tam własnie taki nick :) a z próbek i gadzetów niestety pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sam, masz racje ! Ja d... wolowa jestem, bo sprawdzalam wyniki 4ej edycji, a to przeca 5ta byla :D A jeszcze wieksza d... jestem, bo moglam wiecej zgloszen wyslac...eh... No, ale i tak przeogromnie sie ciesze ! :) Dzisiaj pani listonoszka mnie nie odwiedzila...no ale jutro musi zagladnac, bo jak nie...to baty ! ;P Pzdr4All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATjen25 ostatnio jak wygrałam, to wyniki były w środe, a kegi przyjechały do mnie we wtorek ok 17, ale zależy, bo niektórzy dotają dopiero w środe Ale sie ciesze z tego piwka, w koncu 10 litrów drogą nie chodzi ;) I oczywiście GRATULACJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, sam ! I wzajemnie ! :D W e - skrzynce pozytyw od Royal Canin Polska, a w rzeczywistej - na razie pusto. No, ale poczekamy :) dziekuje za kliki w OLAYki mej Julenki i prosze \'na zapas\' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaooo! u mnie ostatnio z: -UM Konin - silikonowa bransoletka, list -Austria - 2 broszury ;P END ;D proszę o klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, byla pani pocztowka :) Przyniosla mi jedno pudeleczko, ale za to z konkretna zawartoscia - 25. probek kosmetykow aptecznych: * VICHY - 8. probek + ulotki do nich; * LA ROCHE-POSAY - 4. testerki; * Avene - 4. tubki po 5ml; * SVR - 3. probki i 3. tubki (2*5ml i 1*7ml); * Bioderma - 2. tubki (10ml i 5ml); * DERMEDIC - 1. probka. :D :D :D Dodam, iz wszystkie testery sa przeznaczone do mojego typu skory. Ta przesylke otrzymalam od jednej z wielu aptek internetowych (podobno w ramach wyjatku...). Tak ze polecam pisac maile do takowych aptek i ujac w nich informacje odnosnie Waszego typu skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izunia000000000
łuchajcie jak to robicie ze dostajecie darmowe probki gadzety i perfumy prosdze pomozcie pozdrawiam iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj u mnie jakas gazeta z dermiki o urodzie cerze itd, itp - nawet ciekawa i tyle z dzisiejszych zdobyczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, kcohane;) a ja chciałam zapytać po jakim czasie dostałyście PACZKE DLA PIESKA? i czy wczesniej otrzymałyście smsa o wysyłce... ja czekam juz ponad dwa tyg. i nadal nic;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt_tylko_ja
Jak napisać do WASA, bo przysyłają podobno deseczki do chleba, nożyki i inne fajne gadżety. Nie napiszę przecież że chcę próbki chleba bo istneje możliwość, że mi go przyślą.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka u mnie dzis dermika 3 probeczki :) 2 nawilzajace i 1 antycellulitowa :D 7 ml :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka0000000000000000
siemka ma problem na jaki numer i jaka ma byc tresc sms-a do frebies zeby moc tam wchodzic po te darmowe probki ?? pomcy !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie 1 przesyłeczka z GARDENY: *2 bryloczki (1 z etonem) * bardzo ładny długopis * zelki w kształcie kosiarki (dla dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanthya22
w skrzynce standardowo pustki, no ale nie ma sie co dziwic bo nie mam czasu pisac o próbki i gadzety - ale trzeba sie wziąc w koncu do pracy ;) ale wygrana 2x płytki z radia zet - wiec nie ma co narzekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo ! Dzisiaj pustki w skrzynce... :/ Kilka negatywow / norma... Ale pozytyw od DAXa ! :D To niezle osiagniecie...po tylu probach i staraniach ;) Pzdr4All

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a u mnie 6 fali do pieczenia z JAnka Niezbędnego:) Trzeba bedzie coś upichcic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio u mnie pustki:( Wysłałam maila do McDonals\'s, może coś wpadnie ;) P.S:A co to te fale do pieczenia? I czy to jest ten prezent z ankiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez probowalam do mcdonalda ale nie wysylaja :( a wiem ze maja duzo gadzetow bo kiedys rozdawali na dniu otwartym smycze dlugopisy itp :) u mnie ostatnio z weluxa 3 dlugopisy i zapaszek do samochodu ;) welmax@wp.pl emiail dziwny ale wysyalja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups to literówka FOLIE ! W sumie nie pamiętam ale chyba z ankiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia-sia
Dziewczyny, jestem nowa, ale... mam pytanie, bo chyba nie widziałam że pisałyście na ten temat. Czy piszecie prośby do sklepów internetowych. Jeśli tak, to jakie to? Plizzz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×