Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

w tym tygodniu dostałem 3x ubuntu 3x kubuntu 3x edubuntu alfabet braila um żnin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzo83----> nic nie wygrałam, jak zobaczyłam po ile luidzie mieli pkt to zwątpiłam i juz nie biore udziału w tym konkursie, nie mam szans zebrac 800 pkt w ciągu tygodnia :o nie wiem jak ludzie to robią... dzis już listonosz u mnie chodził i nic nie przyniósł 😭 ale mnie ładnie przeprosił, ze nie przyniósl paczuszki dla pieska do domu tylko zostawił avizo, bo już by sie z nią nie zabrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć u mnie właśnie listek zawitał i przyniósł ze STHILA: * 2 długopisy * 2 breloczki pana z kosiarką (bardzo fajne) * katalogi kosiarek itp. i katalog Ulla propken i same negatywy na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Dzisiaj pustki w skrzynce...to juz 3. dzien, ale \'do kitu\' uczucie ;) Pozytyw z Kolastyny chociaz :) Dziekuje za kliki w zdjecia :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikam własnie motylki, bastus byl na wykończeniu, karolkaa też blisko i foniusia jest uratowana, reszta co się dalo to kliknięte listonosz na pewno nie przyjdzie dzisiaj ale może cos z allegro przyjedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżem dobry, Piekne ! Dziekuje za motyla i za olayki :) Odbijam chetoos\'y, ale cos jest niehalo, poniewaz pisze mi, ze odbijalam, kiedy ja tego nie zrobilam...nie wiem... Pzdr4All :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama maluchaa
zarejestrowałam się na http://free.amciu.com/news.php i dostałam sie tam juz po 2 adresie ale to jest proste! Od 2 tygodni tam jestem i dostałam juz: kubek dla dzieci sliniaczki dla mojego malucha próbki kaszek (strona zagraniczna) ołówki i dlugopisy Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAmantha 22 głosuje na mentosa twojego.. i mam do Ciebie wpytanie ja tam tez dodałam zdjecia, przyszedł mail potwierdzajacy ale moich zdjec w galerii nie ma... jak długo czekałas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po krótkiej nieobecności:) dostałam ostatnio: -UM Jarosław - mały, wysuwany długopis na smyczce, 2 mapy, broszury -gazetka BEAUTY FORUM nic specjalnego ;Pp jednakże przeczytana od deski do deski ;) katjen25 olaye kliknięte;) śliczna córa :)) agatka2408_1988 bonix odbity zaraz klinkę jeszcze samantha22 i resztę, co pamiętam:)) liczę na rewanż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjena olay zagłosowany kasia19 olay zagłosowany samantha22 mentos zagłosowany afr olay zagłosowany :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka2408_1988 chyba czekałam 1 dzien na pojawienie sie fotek na mentosie, tez na poczatku jak dodałam nie było, myślałam ze cos zrobiłam nie tak i dodałam 2, ale sie wkoncu znalazły w galerii, napewno beda ;) poklikałam olaye i bonixy i dzieki za motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocccyy
czesc. Jest ktos moze zarejestrowany na www.free.amciu.com Bo jest taka sytuacja ze ostatnio bylam na tej stronie ale stracilam dostep a to wlasnie z tej strony dostawalam zawsze najwiecej gadzetów a podobno jest nowa dostawa! Moze ktos mi podac jakis adres pewny gdzie bede mogla im dac wzamian za dostep??? Prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salwe, Dziewczeta ! Dzisiaj przesylka z UM Sopot, calkiem przyjemna :) A w niej: dmuchana pilka plazowa (dla Juli), ladna silikonowa smycz, metalowa przypinka, okladka na dowod i foldery info dotyczace miasta. Wszystko z logo Sopotu. CieszemSiemNiezmierniem ;) Nie wygralam Kega (a tak chcialam...) :( Prosze o kliki w OLAYki :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka ;) U mnie dzisiaj : * smycz z Rosmana *2 katalogi Volkswagena, szkoda ze tylko katalogi * Buduj z nami (to chyba ta gazetka, co sobie wybierałyśmy 1 egzemplarz za darmo) *Centralwing - świetny nosik, smycz,2 pocztówki i koszulka czerwona ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj: Floslek po raz 2 Gołdop (makulatura i długopis-trosznie tandetny) Dzięki za ratowanie motylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za syf??? u mnie ostatnio wieje pustkami z sopotu też kiedys tam dostałam ale tylko smycz silikonowa i cos tam jeszcz, a tak chciałam piłke dla siostrzenicy 😭 a tak na marginesie też nie wygrałam kega 😭 a takie miałam plany z nim zwiazane, ale moze w ostatnim podejsciu sie uda :D wszystko mozliwe wam poklikałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć właśnie przed chwilunią był u mnie paczkowóz i dostałam z firmy produkującej silniki, czujniki itp. malutki zestaw : * długopis (takie pióro kulkowe) * zielono-białą smycz * notes Teraz będę czekałam na listka mam nadzieję, że od niego też cosik dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katalog apple- szkoda bo prosiłam o gadżety 1 pieluszka Huggies - szkoda ze nam się nie przyda, bo już Olcię odzwyczaiłam od siusiania (a tak czekłam na tą pieluszkę) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heYY:) jedna przesyłeczka: UM Radzionków (o ile dobrze sobie przypominam ;) ) -plan miasta, dużo ładnych pocztówek proszę o klik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie prawie cichutko wczoraj informator z Iłzy, dzisiaj 2 informatory o Austrii . poza tym cichoooo olaye odbite i inne takie gdzie się dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie długopis bez adresata bez logo ..... Konkursy kliknięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie ! ;) W skrzynce pusto dzisiaj... Jeden negatyw i jeden pozytyw (w drodze wyjatku...milo :) ) Dziekuje za klikniecia :) Chociaz w OLAYkach - to trza miec mnoooooostwo glosow...nie mam sznas :) Motyl mi kipnal, nie wiem dlaczego...Wczoraj poznym wieczorem go doladowalam, a dzisiaj go juz nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katjen motyle wszystkim kipnęly bo wczoraj był final a nie ma jeszcze wyników a 3 edycji nie będzie mi też się nie udaje zebrać więcej jak 30 głosów w olayach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×