Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

u mnie to zapanowała totalna susza od kilku dni kompletnie nic z nikąd poza allegro. :( :( :( 🌼 ;) :) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
agusssia - no masz racje z tym zeby się nie przejmować tą mamuśką. Ale to jest tak poje.... baba, że już ledwo z nią wytrzymuje. Ona jest poprostu zazdrosna o niego i chyba nigdy mnie nie zaakceptuje. Ja Go bardzo kocham, ale z tą babą ledwo już wytrzymuje. Zobaczymy jak to będzie dalej. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze w takiej chwili sobie myśl, że kochasz jego, a nikt Ci nie kazuje ubustwiać jego mamuśki. Jedynak może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
agusssia - wiem, ja z nia nawet nie rozmawiam ( a rozmawiałyśmy ze sobą zajebiś.....) nawet jak jej powiem dzień dobry to mi nie odpowiada. No ale raczej nie bede zwracac na nią uwage. Moze jej przejdzie. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj 'zaledwie' 9. saszetek szmponu przeciwlupiezowego ELSEVE :) A do sklepu zoologicznego e-karma.pl mam sie zglosic po probki dla mojego pupila dopiero we wrzesniu :) Milo, ze odpisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
a u mnie dzisiaj tylko makulatura ze Słupska i w tym 2 naklejki. pozdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! dawno mnie nie było *12 próbek szmponu *różańce 5 szt. * Józefów (mapa + pocztówki) *szampon próbka z NIEMIC - chyba musiałam bardzo dawno wypełnić *katalog zasłon * katalog apple- po raz drugi *kartka zapachowa Lacosta PINK i jakis meski zapach * beko - 2 baloniki, długopis, CD * dębica - breloczek i chyba to wszystko poza tym wygrana w konkursie - książeczkę dla dzieciaków - ale jeszcze nie dostałam na razie czekam no i wczoraj wygrałam torbę podróżną - Samantha gratki -ja nie brałam udziału w tym konkursie bo nie wiedziałąm co napisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U MNIE DZISIAJ * 6 probek z DERMIKI *pasta aquafresh (chyba musiałam zamowić ze str. USA- bardzo dawono temu - bo od jakiegoś miesiąca wysyłam tylko do polskich stron) * wygrana ksiąka dla dzieciaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
u mnie dzisiaj makulatura z Kartuzy, starter Orangei z tego vatenfal .papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
ale się wkurzyłam na ta pogode!!!1 :< ;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki, Jestem tym nowa i jeszcze kompletnie zielona. Choć musze przyznac ze jest to dość interesujace zajecie :P czy mogła by mi któraś podpowiedziec jakiej tresci maila powinnam maila napisac do firm zeby dostac darmowe probki? z gory dzieki za pomoc przy strarcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matuzalem007
Witam wszystkich ;]]] Mam do zaoferowania pomoc w wygraniu nagrody na stronce: www.olay.pl po co macie się trudzić w poszukiwanie głosów od znajomych i od nie znajomych, po co kopjować swój link na każdym forum i prosić się o każdy głos ?? Jak można napisać do mnie i nagroda gwarantowana ;]]] Za nagrodę biorę 50% wartości, lub chętniej wymienie na jakąś inną wygraną lub inny gadzet. Kontakt: konkursowymail@o2.pl lub #569415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga super sprawa
Firmy ktore reklamują sie na http://free.amciu.com/ tez coś wysyłają (chodzi mi o czerwone napisy na stronie głównej! Nawet nie trzeba się rejestrować żeby coś dostać! Sama w to nie wierzylam ale kiedy napisał to na ich shoutboxie uzytkownik który jest juz tam chyba z pół roku i dodał najwiecej linków postanowiłam spróbowac i udalo się! Wczoraj dostałam pozytywną odpowiedź od jednej z tych firm (nie napisze ktorej - sami sprawdzcie!) oto e-mail Szanowna Pani W odpowiedzi na list informuję, że próbki naszych wyrobów zostaną wysłane w najblizszym czasie na podany przez panią adres. Wyrażam nadzieję, że dalsza współpraca będzie przebiegać ku satysfakcji Pani i naszej. Monika Pisula Centrum Obsługi Klienta i drugi: Szanowni Państwo, Zgodnie z ustaleniami zostały do Państwa wysłane próbki naszych produktów w kopercie A$ drogą pocztową. Bardzo proszę o informację czy te próbki do Państwa dotarły. Radze pisac póki jeszcze maja cierpliwość!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkkjkjj
Mam pytanie, czy koszt przesylki próbek pokrywa producent? Bo nigdy sie w to nie bawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś gadżety z Chiqity: 3 plansze z naklejkami Breloczek Pokrowiec na banana Ulotka o firmie i diecie bananowej Całkiem nieźle :) Szkoda że tak długo czekałam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saantha22
mi z bananków nic nie przysłali - nawet maila ni napisali :( osatnio pusciutko - ale nie ma sie co dziwic-nie mam kiedy pisac maile a tak na koniec - kolejna wygrana - kosmetyki avon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchawki15
na www.elseveintensive.pl wysylaja 3 darmowe probki szmponu :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mya82 dzięki za adresiki dzięki Tobie poszło ok. 40 maili do różnych firm ;) Poza tym u mnie dziś pustostan. Na forum jakaś przerażająca pustka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Siema. U mnie wczoraj skrzynka była całkiem zapchana. Listonosz pewnie nieźle był zły hehe. No a wczoraj przyszło mi z : Grodzisk, Sztutowo, Skoczów, Żnin, Bolesławiec, Beko, Radzymin - większość makulatura ale gadzety też były. Przyszły mi jeszcze wczoraj próbki z Ziołolek. A dzisiaj szkrzynka pusta. Pozdro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×