Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

Anjaaaaaaaaaa, klikasz w ten link, ktory podalam... Nastepnie klikasz w to pierwsze koleczko, na ktorym jest zdjecie pierscionka... Wpisujesz swoja date urodzin: D - to dzien, M - to miesiac, Y - to rok urodzenia i naciskasz przycisk \'Continue\'... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli wyswietla Ci sie ta informacja, o ktorej naopisalas - to sprobuj pozniej. Ja przed chwila wypelnialam i dzialalo, a teraz chcialam wejsc i nie dalo rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaa
KATjen25 dzieki jestes BOSKA :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaa
a wysylalyscie moze do KiA prosbe o gadzety bo mi napisali ze wysla a to na pewno za free????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniulka
Jak myślicie wysyłają jakieś gadżety z miasta Krakowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Jeniulka - wysyłają bo mi przysłal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam22 nie przejmuj się, ja tak mam bardzo często xP dziewczyny, mam prośbę. Kiedyś już o tym wspominałam.. Czy któraś z Was nie zna firm, które przesyłają coś dla dzieciaka? będe wdzęczna, niekoniecznie za adresy, ale za nazwy firm:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś moze mi po ludzku wytlumaczyć o co chodzi z tym pierścionkiem? Do czego on służy? Bo kurcze nie kumam obcych języków i nie do końca wiem o co im biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ten numer pierscionka 1 lub 2? to już nie wiem o co idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, troszke postow przybylo ;) To taka kampania jest, jesli idzie o ten pierscionek 2SMRT 4U. Chodzi, bodajze, o bezpieczenstwo w sieci, jesli uzytkownikami sa mlodzi ludzie, dzieci... Cos w tym rodzaju. A pierscionek, jako tako, symbolizuje przeslanie tej akcji. hjena, to nie numer pierscionka, tylko liczba, jaka chcesz zamowic...albo 1. pierscionek albo i 2. pierscionki :D Ja, jak wysylalam ze dwa miechy temu, to byl tylko jeden do wyboru. no i dostalam ten pierscionek i podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos tak to przetlumaczylam: \'...bezpieczenstwo w internecie. 'A Twoj pierscionek z wygrawerowanym haslem 2SMRT 4U jest swietna droga do pokazania, ze ta sprawa jest wazna takze dla Ciebie !' Choc nie polegalabym na moich niklych umiejetnosciach lingwistycznych ;P Aaa, Anjaaaaaaaaaa, raczej piekielna jestem, bo boska - to niekoniecznie... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak pi razy oko mi wyszło. a te ostatnie punkty typu : Have you changed your online behavior as a result of the 2 SMRT 4U program? Yes. I\'m now more careful about the information I share online. Not really. I don\'t think there\'s much danger to worry about online. No. I was already very careful about what I posted, and now I\'m spreading the word to my friends. co tam zaznaczaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwsze :) ...ze jestes juz bardziej ostrozna korzystajac z stron www i sieci w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak po za tym dostałam winiary z ziarenkami oraz ty i twój dom bez niczego , poza tym susza ............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bog zapłać dobra katjen on jest chyba dość szeroki na palcu? regulowany? niedługo zrobię sobie troszkę przerwy bo mykam na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm, jest szeroki i regulowany. Wg mnie ok :) Z racji tego, ze mieszkam na koncu swiata magazynu \'Ty i Twoj Dom\' jeszcze nie otrzymalam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek Antoniusz
Fajna zabawa.Zbieraj punkty przez wakacje i wymień je na nagrody. Polecam szczegolnie tym, ktorzy lubią dreszczyk emocji i mały hazaedzik. www.prizpass.pl/index.php?ref=afranko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaa
hej dostalam pozytyw z Kolasty i DAX cosmetics ale jeszcze nic nie przyslali moze jutro . Boshe jak to wciaga czlowieka taka glupia mania :D a no i KIA przyslali maila ze wysla jakies gadzety pozyjemy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniulka
Ja wam podam jeden adres gdzie przesyłają bezpłatne próbki materiałów takie małe kawałeczki www.wojtek.com.pl (trzeba sie zalogować a jak tam się kupuje coś to można dostać jakiś drobiazg ja np dostałam takiego maleńkiego słonika do portfela). A moze wiecie gdzie można dostać gadżety dotyczące Włoch i Węgier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale mnie tu dawno nie było ;] a to przez brak czas xDD :( ale teraz postaram się częściej pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaa
dziewczyny jak wy piszecie do tych miast bo ja w google wpisalam np poznan i co i nic! gdzie wy wynajdujecie te maile i co w nich piszecie ze co ze chcecie gadzety?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeniulka ja podejrzewam, że jak wpiszesz w google Ambasada Włoch w Polsce i napiszesz do nich z prośbą o broszury to może coś przyślą xP tak samo z tymi Węgrami:) aha xP jeszcze raz chciałabym zapytać, czy nie znacie jakiś firm, które mogą coś przysłać dla dzieciaka? z góry big thx 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaaaaa
Ja napisałam,przysłali mi nadmuchiwaną krowę dla dzieci,mleczko w proszku i kaszki. Drugi raz wysłali mi tekturowe ramki do zdjęć i 20 nalepek Loolypop pisz tam jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny:)) 👄 🌼 jakby tak jeszcze kiedyś znalazła się osoba znająca takowe adresy to proszę, albo chociaż o nazwę firmy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×