Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

ja dostalam od yves rocher próbki jakies 2 tyg temu ale tylko 4 czy 5 ich bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna rewelacja jak dla mnie.byly dwie perfumowane bibulki i dwie albo trzy probki kremow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
papla.prosze podaj mi adres do yr.ja jakos nie mam szczescia do darmowych probek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papla czyli, że nie taka strata;) jeśli o mnie chodzi to najbardziej cenię sobie firmę ZIAJA. Od jakiegoś czasu coprawda zaprzestali wysyłania próbek, ale ich produkty są świetniej jakości i na dodatek w przyzwoitej cenie... polecam. A co przede wszystkim to traktują kienta z szacunkiem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam od yves rocher pozytywnego maila,wiec chyba prześlą Zaczynam byc upierdliwa..po jakim czasie dostałyscie pierwsze próbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostalam probki od YR za jakies chyba 3tyg od wyslania maila.dokladnie nie pamietam bo wysylam tyle maili ze trudno spamietac kiedy co sie wysyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7890 przecież parę maili (jakieś 3-4) wstecz adres był podany! zresztą chyba umiesz się posługiwać wyszukiwarką? sorrki, ale wkurzają mnie osoby, które na forum ujawniają się tylko, gdy coś chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anngela ja dokładnie nie pamiętam, bo zaczęłam wysyłać prośby już w 2005, ale wtedy było to chyba jeszcze mniej popularne i nie odkryłam tego forum;) ale jedną z pierwszych paczek dostałam chyba po 3-4 dniach...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollipop popieram twoja wypowiedz! mnie tez wkurzaja osoby ktore wskakuja na forum zeby sie maili nachapac za friko.7890 a wiesz co to jest google czy jestes naprawde zacofana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
tak wiem ale wy jestescie zarozumiale...be be be be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za duzo nie wysyłam,tylko do firm kosmetycznych gadzety i katologi odpuszczam loreal mi odpowiedział,ze próbki są w pismach kobiecych i sklepach,heh ciekawe ale czesto w Naturze kupuję loreala i zadnej próbki nigdy nie dostałam tylko czasami w rossmanie jakies gratisy,ale nigdy próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zarozumiale tylko INTELIGENTNE a to jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za duzo nie wysyłam,tylko do firm kosmetycznych gadzety i katologi odpuszczam loreal mi odpowiedział,ze próbki są w pismach kobiecych i sklepach,heh ciekawe ale czesto w Naturze kupuję loreala i zadnej próbki nigdy nie dostałam tylko czasami w rossmanie jakies gratisy,ale nigdy próbek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
papla..ja nie widze inteligencji w tym tyklo moze zachlannosc na gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7890 zrozumiałabyś, dlaczego tak postępujemy, jakbyś od dawna była na tym forum i 100 razy dziennie ktoś prosił cię o maila, który właśnie przed chwilą się pojawił.. A ja zauważyłam, że te 'droższe' firmy bardziej skąpią. Dla mnie to jest sprzeczne, bo to właśnie takie firmy powinny rozsyłać gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7890
ja mysle ze oni nie wysylaja bo mysla ze skoro maja drogie kosmetyki to moze ludzi nie stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zaczyna wypowiadać na jakimś topicu to wypadałoby go najpierw przeczytać,a jakbys przeczytała to nie pytałabys o mail do yves rocher bo przewinął sie tam nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzu
ja zauwazyalm ze mniej znane firmy chctenij przysylaja probki:).moze zalezy im na reklamie??natomiast znae formy tj:eris,loreal,avon,bielenda nie wysylaja probke wcale lub bardzo malo:(.a szkoda bo maja naprawde dobre wyroby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ategotojaniewiem
Girls, w jakim języku piszecie do ambasad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ambasad radzę pisać po angielsku, choć pamiętam jak jedna dziewczyna napisała po angielsku, a z zagranicy jej odpisali po polsku - postarali się ;) Mnie z Yves Rocher przysłali chyba 8 próbek, ale ja za ich kosmetykami raczej nie przepadam (moja mama tam nałogowo coś zamawia..), wszystkie próbki dają bardzo malutkie (nie to co np. Ziołolek) no i nie przysłali mi katalogu z aktualną ofertą, chociaz o to prosiłam w meilu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antuchaa22
Ja dzisiaj dostałam wielką paczuchę od Nutricii (naprawdę polecam napisać jeśli masz maluszka,lub tak jak ja maluszki :P) A w paczuszce było : -2 cudowne misiaczki pluszowe,pacynki -Świetny poradnik żywienia z przepisami na dania z dodatkami produktów Nutricii. -Nalepki "Przygody misia Bebisia" ok.25 sztuk -Ulotki. - 2 x kaszka Smaczny Sen (na noc),bananowa -2 x zwykła kaszka bananowa -2 x kaszka mleczno-ryżowa z jabłkami, wanilią i kuleczkami ryżowymi, - 2 x mleko bananowe Bebiko Junior 3 Przesyłka była zaadresowana własnoręczne długopisem,wysłana priorytetem i co najważniejsze za darmo,a moje małe mają radochę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a tę karteczkę zapachową z Lacoste Pink można zamówic sobie więcej razy czy tylko raz? Wie ktoś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkaB
Do wszystkich próbkomaniaczek, które nie wiedzą co z YR: Po pierwsze po wysłaniu d nich e-maila w tym samym dniu odpisaują, a po drugie to bardzo szybko wysyłają I powiem wam coś jescze: JAkieś pół roku temu wysłałam do nich e-maile 10 razy i 10 razy wysłalli mi probki, jak wysłałam kolejnego to odrzucili moją prośbę i mi powiedzieli że już wysłali i żebym teraz już sobie kupila ;p ;p ;p i teraz znowu do nich wysylam e-maile i znowu wysylają mi probki :D :d fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie tego Yves Rocher, to oni patrzą na nazwisko czy na maila? Bo nie wiem czy pisać o próbki z innego maila xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się można zarejestrować w tym Papier Mate, bo szukam u szukam i nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaaaaa
Ja dzisiaj znów nic nie dostałam no ale czekam na jutro. A czy któraś z Was grała w tą gre ze Shrekiem i czy wygrała coś?? Bo ja grałam i niestety lipa!! Ale może jutro się uda, kto wie hehe. Pozdro;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×