Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PrincetonGIRL

Próbki, gadżety, free PART 2

Polecane posty

A masz taka białą broszurę z napisem na pierwszej str. \"SZWAJCARIA W SWOJEJ ROZNORODNOSCI\"? Po rozłożeniu jest taki plakat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w tej broszurze w środku są zdjęcia i mnie jest potrzebne te po prawej stronie z numerem 3. Jest na nim trójka dzieci przy komputerze. Byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby, ktoś mi je zeskanował lub zrobił jemu foto.. Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko... Wczoraj 0 postów, dzisiaj też jak na razie pusto... Czas to zmienić ;) U mnie wczoraj: katalog i 2 długopisy gazetka od YR http://www2.pgsampling.com/html/eukanuba/eukanuba.php?useLanguage=pl - zestaw: książeczka, karma 100g, kliker do tresowania - Eukanuba -świecący breloczek, od firmy, którą podawała Paika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poziomko007
chyba nie pogadasz bo wyniosly sie na zamkniete forum:) tutaj pewnie beda zagladac zeby znowu sepic adresy ale same sie nie podzielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyśś.śś
u mnie paczkuszka z eukanuby, 3 zdj z canona, katalog z bonprixu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam sledze te forum juz od 2 miesiecy i moge sie pochwalic kilkoma zdobyczami: bransoletka choose to know pomaranczowa podpaski always 3 sztuki probki od ziaji pakiet eukanuba pozytyw od royal canin paczuszka nestle a w niej probki kaszek, mus owocowy , i obiadek linki pewnie macie jak nie to piszcie podam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) zapominacie o Kafeterii... :( ja tu zaglądam średnio 3 razy w ciągu dnia. Ciekawe czy dziś był u mnie listek. Po obfitym piątku liczę, że coś jeszcze przyjdzie niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradnik tez byl a ten obiadek to nie byla probka tylko normalny produkt zupka marchewkowa z ryzem od 4 miesiaca ale była ohydna paulinka nie chciala tego jesc i nawet jak posoliłam jąto przydziła sie 2 tygodnie po otrzymaniu tej paczuszki dostałam gazetke twoj maluszek a w niej probke płynu do mycia dla dzieci nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale zrobiła się tu cisza. Moje łowy w tym tygodniu były owocne: Podkoszulka, 6 próbek perfum, 2 książki, foldery, przypinki, spinacze, notes. Chętne osoby zapraszam na wymianę adresów popmagda1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wczoraj było kilka przesyłek :)) -święcący breloczek, bardzo fajny - ProVent (bardzo szybko przysłali) -jakaś płytka CD jeszcze nie wiem z czym :)) -próbka karmy z Eukanuby oraz klikacz :) Kolastyna obiecała mi już próbki chyba 5 razy i dalej nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie juz kilka dni temu paczka z pedigree a tak to sama makulaturka, wyjątkowo zdjęcia z canona i smycz z toyoty. chyba juz o tym pisalam. wczoraj makulaturka o jakims programie graficznym i do drukowania zdj. czy jakos tak. czekam dzisiaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge podac komus adres do w11 przysylaja 4 kartki. b. ładne. no i inne takie co wysyłają. właśnie zbieram mejle a potem tylko wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×